Pasta Karamela


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Pasta Karamela sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

• Sarıyer/Zekeriyaköy’de kurulan Pasta Karamela; butik pasta, çikolata, dekorlu kurabiye siparişlerinin kabul edildiği bir imalathane. Pastalar; sabah kahvaltısında yediğimiz doğal yumurta, halis tereyağ, birinci sınıf cikolata, kısaca her şeyin en iyisi kullanılarak hazırlanıyor.

• Pasta şefimiz aynı zamanda bir anne ve ”kendi çocuğuma yediremeyeceğim ürünü satmak da istemem ” diyor. Ürünlerimiz bu denli özenli ve hijyenik koşullarda hazırlanıyor. Tadını unutamayacağınız bir lezzet yaratması da cabası!

• Kullanılan hiçbir ürün katkı malzemesi içermiyor. Ürünlerde pastacılıkta sıklıkla kullanılan endüstriyel yağların aksine sadece tereyağı kullanılıyor. Katkı maddesi ve hazır karışım kesinlikle kullanılmıyor. Her şey sipariş üzerine taze olarak hazırlanıyor.

• Pastaların içinde tercihe bağlı olarak bitter çikolatalı, beyaz cikolatalı, vanilyalı, portakallı, limonlu kek kullanılıyor. Pasta ara kreması, endüstriyel olmayan ürünler (örneğin kendi kahvaltımızda yediğimiz yumurta) ile en iyi çikolata kullanılarak hazırlanıyor. Pasta imalathanelerinin büyük çoğunluğunca kullanılan şantili yağlı krema kullanılmıyor. Tercihe bağlı olarak ara kreması olarak; vanilya, limon, cikolata, beyaz cikolata , portakal ile aromalandırılmış krem patiseri( pastacı kreması) ya da buttercream(yağ kreması) kullanılıyor. Pastanın üzeri icine kullanılan malzemenin tad uyumuna bağlı olarak bitter ya da beyaz cikolata ile sıvanıyor (glaze ediliyor).

• Pastanın üzeri , seker hamuru denilen yenebilen ve aynı zamanda dekoratif bir malzeme ile kaplanıyor. Bu hamur ayni zamanda renklendirilebiliyor ve uç boyutlu figür çalışması yapılabilmesine olanak sağlıyor.Bu hamur pastayı, farklı, estetik kılıyor, pastanın göze daha hoş görünmesini sağlıyor.

• Hayal ettiğiniz bir pastanin; şeklini, rengini, nasıl bir etki yaratmasını istediğinizi iletmeniz halinde yalnız size özel pasta da tasarlanabiliyor.

• Şeker hamuru ile dekorlanan butik pastaların yanı sıra dünya mutfaklarindan farklı pastalar da Pasta Karamela’nin ürün çeşitleri arasinda yer aliyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Birnur Gokalp Adres Doğa Evleri B23<br>Zekeriyaköy - Sarıyer<br>İstanbul
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Pasta Karamela ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Pasta Karamela hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap