Düğün Pastası İstanbul

Simosi Cake

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Simosi Cake Hakkında

Hayallerinizdeki tatlar, Simosi Cake’de gerçeğe dönüşüyor.

Eğitimini aşçılık, mutfak sanatları, pastacılık ve restaurant yönetimi üzerine yapan, ardından ilk olarak ABD’nin ödüllü mekanlarında sonrasında Türkiye’deki seçkin restaurantlarda yeteneklerini geliştiren Pelin Görpe’nin, 2012 Nisan ayında hizmete açtığı kendi mekanı Simosi Cake, her türlü damak tadına uygun lezzetleri, hayal gücüyle sınırlı birbirinden özel tasarımlar eşliğinde müşterilerine sunuyor. Dileyenlerin üretim aşamasının her anını izleyebileceği açık mutfağa sahip olan Simosi Cake’in Eylül ayında hizmete giren bir de küçük cafesi bulunuyor.

Anadolu Yakası’nın kalbi Bağdat Caddesi’nde yer alan Simosi Cake, yaşattığı lezzet deneyiminin yanında gürültüden uzak, sıcak ve samimi ambiyansı ile misafirlerini evlerinin rahatlığında ağırlıyor.

Simosi Cake menüsünün tamamı, Pelin Görpe’nin şefliğinde eğitimli mutfak uzmanlarınca hazırlanıyor. Mekan, standart menünün yanında her gün misafirlerine, farklı sürpriz lezzetler de sunuyor.

Düğün, nişan, doğum günü gibi özel anları unutulmaz kılan kişiye özel butik pasta tasarımlarıyla kısa sürede ünlenen Simosi Cake, müşterisinin hayalini, bir sanatçı ustalığı ile pasta ve tatlılara yansıtıyor. Mekan, bebek doğum kurabiyeleri ve şirketlere özel hediye kurabiyeler konusunda da oldukça iddialı tat ve tasarımlara imza atıyor.

Bir defa deneyenlerin kısa sürede müdavimi olacağı poğaçalar, tatlı&tuzlu çeşitleri ile şekersiz ve tam buğday unlu kekler ise Simosi Cake’in alternatif lezzetleri arasında yer alıyor.

Simosi Cake’in lezzetleri, sizin hayal gücünüzle sınırlı… Mutfak personelinin tamamı eğitimli bayanlardan oluşan Simosi Cake, açık mutfak uygulamasıyla hijyen ve kaliteden ödün vermeden arzunuza göre özel olarak pasta, kek, kurabiye gibi tatlıları titizlikle üretiyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sok. No:336/ 1E Erenköy/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Simosi Cake Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.