İnci Ajans Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İnci Ajans Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

İnci Ajans Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İnci Ajans Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İnci Ajans Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftlerimiz ile birlikte verdiğimiz karar doğrultusunda pek çok stilde çalışıyoruz.

İnci Ajans Organizasyon Hakkında

Yeterli derecede eğitim ve kaliteye sahip profesyonel kadromuzla birlikte 10 yıldır Yalova’da hizmet veriyoruz. Gelişen teknoloji klasik yöntemlerin yerini alırken, İnci Ajans Medya olarak teknolojiyi verimli ve etkin kullanmaya gayret ediyoruz. Fuarlar, bayi toplantıları, özel günler gibi birçok organizasyonunuzda hizmet veriyoruz.

Organizasyon sürecimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

İlk önce sizinle bir araya gelip isteklerinize ve trendlere göre bir ön hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz. Sonra ise mekân ve tarihe göre planlama aşamasına geçiyoruz. Bu aşamaya önem veriyoruz çünkü yapılan hataların bir daha geri dönüşü olmuyor ne yazık ki. Daha sonra gerekli ekipman, malzeme ve ekip toparlanıyor. İstenilenler doğrultusunda çıkarılan notlar ışığında hazırlıklara başlanıyor. Kullandığımız malzemelerin güvenirliliği konusuna çok dikkat ediyoruz. Herhangi can güvenliğini tehdit edecek bir durumun açığa çıkmasını asla istemiyoruz. Organizasyon günü geldi çattı. Siz yolda gözükmeden biz son kontrolleri yapıyoruz ve hazırsınız! Düğün mekanınıza girerken içiniz rahat giriyorsunuz ve yaşadıklarınızın tadını çıkarıyorsunuz.

Yıllar içinde kazandığımız güven ve olumlu geri dönüşler sebebiyle her geçen gün mutluluğumuz artarak devam ediyor. Eksiklerimizi bir sonrakinde kapatıp yolumuza devam ediyoruz ve her organizasyonun bitişinde mutlu olarak ayrılıyoruz. Bazı mutlu anlar bir “Evet” ile başlar. Biz de mutlu organizasyonlarınız için “Evet” diyoruz.

Yalova düğün organizasyon şirketlerinden İnci Ajans Medya olarak bizden fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Böylece unutulmayacak anlarınız için unutulmayacak bir organizasyon düzenlemiş olursunuz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Caddesi Merkez/ Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İnci Ajans Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.