Düğün Organizasyonunuzda Güvenebileceğiniz Bir Ekip

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:27 dakika

29.06.2020

"Düğün organizasyonunda en çok detaycılığa ihtiyacınız olacak. Çünkü her şey en ince detayla başlıyor ve organizasyonunuzun mutluluk ile sonlanmasıyla tamamlanıyor." diyor Papillon Davet Organizasyon!

Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Papillon 2009 yılında Elif Özgül Bakır tarafından kuruldu. O günden bugüne de kıpır kıpır, bıcır bıcır, heyecanlı bir ekibin hiç tanımadığı insanların en özel günlerini sorunsuz geçirmeleri için aşk ile iş yapan bir firma olarak çalışıyor. Başta düğünler olmak üzere tüm etkinliklerin bir kimliği olduğuna inan firmamızın en önemli misyonu, hizmet sektörü içerisinde yer alırken, elle tutulur gözle görülür bir ürün satmadığının oldukça farkında olup, kişi için özel olan bu günleri mahcubiyet yaşamadan gerçekleştirmek. Dolayısıyla etkinliği başından sonuna kadar takip ederek ve küçük- büyük demeden her ayrıntıyla ilgilenerek, çiftlerimize profesyonel bir butikle çalışmış olma keyfini ve avantajını sunmuş oluyoruz. Bizi benzerlerimizden ayıran en önemli özelliğimiz de bu olsa gerek…

papillon

Yeni evlenecek çiftler niçin organizasyon firmalarını tercih etmeliler?

Çiftler günlük hayat akışı ve koşuşturması içerisinde davetleriyle ilgili çok önemli noktaları kaçırmış veya takip edememiş olabiliyorlar. Dolayısıyla kendi düğünlerini planlama çabasında iken gerekenden fazla yıpranıyor ve bütçelerini yanlış planlama nedeniyle fazlaca aşıyorlar. Kişi düğün çalışmalarına başlamadan önce; kendisinin bunu bir kere gerçekleştireceğini fakat organizatör firmanın yüzlerce kez gerçekleştirmiş olduğunu düşünerek ilerlemeli... Burada önemli olan doğru firmayı keşfetmek. Sizin istek ve taleplerinizi ön planda tutarak, minimal hesaplar ve doğru atışlar yapan firmaları tercih etmelisiniz. Bu şekilde düğününüz sizin istediğiniz gibi gerçekleşirken aynı zamanda gecenin sonunda iyi ki tüm yükü kendim üstlenmemişim diyeceksiniz…

Firmanız ne gibi hizmetler sunuyor?

Firmamız başta düğünler olmak üzere, aklınıza gelebilecek her türlü etkinliği planlama görevini üstlendi. Mekan seçiminden başlayarak, davetiye, dekorasyon, araç kiralama, ses, ışık ve görüntü sistemleri, operasyonel takip gibi bir etkinliğin gerçekleşebilmesi için gerekli olan tüm materyaller ve hizmetleri sunabiliyoruz.

Bir düğünü planlamak ne kadar sürüyor? Başlamak için en uygun zaman ne?

Düğün planlaması yaparken, zaman kavramını belirleyen bazı noktalar var. Davetli sayısı başta olmak üzere, düğünün gerçekleşeceği tarih, istenilen hizmet ve ürünlerin detayları hazırlık aşamasını zorlaştırabilir. Sağlıklı bir sonuç almak ve keyfini çıkartarak ilerlemek istiyorsanız, en az üç ay önceden görüşmelerin gerçekleşmesini öngörüyoruz.

Papillon Davet Organizasyon'dan daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için tıklayın.
Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Didem Karaşen

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Mekan olayını gelin ve damada bırakmıyorlar mı???


Nehir

Düğün Tarihi: 23.10.2014


bu tür şeylere 3 aydan fazla süre gerekir ya 3 ay az ona