Antalya Bando - Bando Mavi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Antalya Bando - Bando Mavi Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Antalya Bando - Bando Mavi Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Antalya Bando - Bando Mavi Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Antalya Bando - Bando Mavi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Havai fişek, Kına gecesi, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Antalya Bando - Bando Mavi Hakkında

Eğlencenin doruklara ulaştığı, keyif alacağınız ve sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir organizasyon hayal ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Çünkü Bando Mavi ekibi olarak biz de tam da bunları sağlıyoruz.

Isparta düğün organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Antalya Bando - Bando Mavi isimli firmamızı 2017 yılında kurduk. 5 kişiden başlayarak organizasyon içeriğinize göre sayımızı 15’e kadar çıkarabildiğimiz kadromuzla beklentilerinizi karşılayan bir hizmet sunuyoruz. Alanında profesyonel, işini titizlikle yapan ve oldukça yetenekli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Gelin çıkarmadan müziğe, açılışlardan kutlama düzenleme hizmetlerine kadar geniş bir çalışma yelpazemiz bulunuyor. Üstelik tüm bunları uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Çalışmalarımız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Kendimizi tanıtıyor, hizmet içeriklerimize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Her şeyin tam olarak istediğiniz gibi olması için sizin düşüncelerinizi ve tarzınızı iyi bilmemiz gerekiyor. Zaten hazırlıklar esnasında daima onayınızı alarak ilerliyoruz. Çünkü kutlama anında bilginiz dışında bir durumla karşılamanızı istemiyoruz. Antalya, Isparta, Burdur ve ilçelerinde hizmet veriyoruz. Ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Ekip çalışmasına ve uyumuna öyle çok dikkat ediyoruz ki bunu kıyafetlerimize de yansıtıyoruz. Kutlama konseptinizin renklerine uygun şekilde, takım halinde giyiniyor, farkımızı ortaya koyuyoruz. Bandomuzla çalıştığınızda marşlar, Türkçe şarkılar, dans müzikleri, oyun havaları ve Latin ezgilerini duyacak, bir an olsun yerinizde oturamayacaksınız.

Siz de Isparta’da düğün organizasyonu yapacak bir çiftseniz, gümbür gümbür bir eğlence arıyorsanız organizasyon arayışınızı Antalya Bando - Bando Mavi ile sonlandırabilirsiniz. Bizimle çalışmak için sayfa üzerinde yer alan telefon numarasını ve mail adresini kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza yakından şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.