Düğün Organizasyon Isparta

Antalya Bando - Bando Mavi

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Antalya Bando - Bando Mavi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Antalya Bando - Bando Mavi Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Antalya Bando - Bando Mavi Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Bando - Bando Mavi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Antalya Bando - Bando Mavi şehir dışında hizmet veriyor.

Antalya Bando - Bando Mavi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Antalya Bando - Bando Mavi ile 1 haftadan az önce iletişime geçmelisiniz.

Antalya Bando - Bando Mavi düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Antalya Bando - Bando Mavi düğün organizasyonu dışında açılışlar, bayi toplantısı, piknik, davet ve resepsiyon, parti, baby shower, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Antalya Bando - Bando Mavi hangi hizmetleri vermektedir?

Antalya Bando - Bando Mavi sanatçı, kına gecesi, araç kiralama, havai fişek hizmetlerini vermektedir.

Antalya Bando - Bando Mavi düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Antalya Bando - Bando Mavi organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Antalya Bando - Bando Mavi Hakkında

Eğlencenin doruklara ulaştığı, keyif alacağınız ve sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir organizasyon hayal ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Çünkü Bando Mavi ekibi olarak biz de tam da bunları sağlıyoruz.

Isparta düğün organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Antalya Bando - Bando Mavi isimli firmamızı 2017 yılında kurduk. 5 kişiden başlayarak organizasyon içeriğinize göre sayımızı 15’e kadar çıkarabildiğimiz kadromuzla beklentilerinizi karşılayan bir hizmet sunuyoruz. Alanında profesyonel, işini titizlikle yapan ve oldukça yetenekli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Gelin çıkarmadan müziğe, açılışlardan kutlama düzenleme hizmetlerine kadar geniş bir çalışma yelpazemiz bulunuyor. Üstelik tüm bunları uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Çalışmalarımız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Kendimizi tanıtıyor, hizmet içeriklerimize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Her şeyin tam olarak istediğiniz gibi olması için sizin düşüncelerinizi ve tarzınızı iyi bilmemiz gerekiyor. Zaten hazırlıklar esnasında daima onayınızı alarak ilerliyoruz. Çünkü kutlama anında bilginiz dışında bir durumla karşılamanızı istemiyoruz. Antalya, Isparta, Burdur ve ilçelerinde hizmet veriyoruz. Ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Ekip çalışmasına ve uyumuna öyle çok dikkat ediyoruz ki bunu kıyafetlerimize de yansıtıyoruz. Kutlama konseptinizin renklerine uygun şekilde, takım halinde giyiniyor, farkımızı ortaya koyuyoruz. Bandomuzla çalıştığınızda marşlar, Türkçe şarkılar, dans müzikleri, oyun havaları ve Latin ezgilerini duyacak, bir an olsun yerinizde oturamayacaksınız.

Siz de Isparta’da düğün organizasyonu yapacak bir çiftseniz, gümbür gümbür bir eğlence arıyorsanız organizasyon arayışınızı Antalya Bando - Bando Mavi ile sonlandırabilirsiniz. Bizimle çalışmak için sayfa üzerinde yer alan telefon numarasını ve mail adresini kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza yakından şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Isparta

  • Haritadaki Konumu

    Antalya Bando - Bando Mavi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.