Belin Organizasyon

E-posta Gönder

 • Merkez, Isparta.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Belin Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Belin Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Belin Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Belin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Belin Organizasyon Hakkında

Ömrünüzün en güzel gününü, sektörün en iyilerinden birine emanet etmek ve kusursuz bir düğüne sahip olmak istemez misiniz? Çok uzun yıllardır canla başla çalışıp bu günlere getirdiğimiz markamız Belin Organizasyon Isparta menşeili bir firma olarak varlığını sürdürüyor. İşinin ehli bir ekiple çalışmanın ve her biri alanında uzman profesyonel bir ekip kurmuş olmanın verdiği özgüvenle çiftlerimi karşılıyoruz. Tüm isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyor ve hiçbir çabadan kaçmıyoruz. İşimizin sürekli değişen zevklere hitap ettiğini bilerek sürekli dünya trendlerini takip edip kendimizi geliştiriyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen veya bunu gözden geçiren bir düğün çifti ile tanıştığımızda onlarla konuşup neler hayal ettiklerini öğreniyor ve onlara beklentilerini nasıl karşılayabileceğimizi aktarıyoruz. Bizi sevip ikna olduklarında ise tarihimizi belirliyor ve düğünü planlamaya başlıyoruz. Bu süreçte a’dan z’ye tüm detayları üstlenerek eksiksiz bir düğün düzenlemeyi seviyor ve çiftlerimizin işini oldukça kolaylaştırıyoruz.

Peki, neler sunuyoruz? Diledikleri mekanı istedikleri konseptte düzenliyor, süslüyor ve hazırlıyoruz. Düğün akışını kontrol ediyor, arzu ederlerse cateringi ayarlıyor, orkestra ve servis ekibini de ayarlıyoruz. Düğün, nişan veya kına gecesi için bizi tercih eden çiftlerimiz için her şeyi düşünüyor ve onlara hem madden hem de manen kolaylık sağlayacak adımlar atıyoruz. İşinin ehli ve sektörel tecrübeye sahip anlaşmalı bir kuaförümüz ve fotoğraf ekibimiz mevcut. Bu sayede çiftlerimiz indirimler alarak düğün bütçelerine katkıda bulunabiliyor ve planlama sürecinde bir adımı daha bize emanet edebiliyorlar.

Düğün haricinde kına gecesi ve nişan merasimlerini de profesyonel şekilde düzenleyebiliyor; kına tahtı, nedimeleri dans şovları, nişan konsepti, anı defteri köşesi, isme özel karşılama panosu, nişan tepsisi, nikah şekeri ve hediyelik gibi detaylarla ilgileniyoruz.

Isparta’da düğün organizasyonu yapacak çiftlerimize hayal ettikleri her şeyi Belin Organizasyon ekibi olarak veriyoruz. Bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurun ve hazırlıklara başlayalım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.