Düğün Organizasyon Isparta

Belin Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Belin Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Belin Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Belin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Belin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Belin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Belin Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Belin Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Belin Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Belin Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, baby shower, parti, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Belin Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Belin Organizasyon nikah şekeri, kına gecesi, masa / sandalye temini, dekor, süsleme, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Belin Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Belin Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Belin Organizasyon Hakkında

Ömrünüzün en güzel gününü, sektörün en iyilerinden birine emanet etmek ve kusursuz bir düğüne sahip olmak istemez misiniz? Çok uzun yıllardır canla başla çalışıp bu günlere getirdiğimiz markamız Belin Organizasyon Isparta menşeili bir firma olarak varlığını sürdürüyor. İşinin ehli bir ekiple çalışmanın ve her biri alanında uzman profesyonel bir ekip kurmuş olmanın verdiği özgüvenle çiftlerimi karşılıyoruz. Tüm isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyor ve hiçbir çabadan kaçmıyoruz. İşimizin sürekli değişen zevklere hitap ettiğini bilerek sürekli dünya trendlerini takip edip kendimizi geliştiriyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen veya bunu gözden geçiren bir düğün çifti ile tanıştığımızda onlarla konuşup neler hayal ettiklerini öğreniyor ve onlara beklentilerini nasıl karşılayabileceğimizi aktarıyoruz. Bizi sevip ikna olduklarında ise tarihimizi belirliyor ve düğünü planlamaya başlıyoruz. Bu süreçte a’dan z’ye tüm detayları üstlenerek eksiksiz bir düğün düzenlemeyi seviyor ve çiftlerimizin işini oldukça kolaylaştırıyoruz.

Peki, neler sunuyoruz? Diledikleri mekanı istedikleri konseptte düzenliyor, süslüyor ve hazırlıyoruz. Düğün akışını kontrol ediyor, arzu ederlerse cateringi ayarlıyor, orkestra ve servis ekibini de ayarlıyoruz. Düğün, nişan veya kına gecesi için bizi tercih eden çiftlerimiz için her şeyi düşünüyor ve onlara hem madden hem de manen kolaylık sağlayacak adımlar atıyoruz. İşinin ehli ve sektörel tecrübeye sahip anlaşmalı bir kuaförümüz ve fotoğraf ekibimiz mevcut. Bu sayede çiftlerimiz indirimler alarak düğün bütçelerine katkıda bulunabiliyor ve planlama sürecinde bir adımı daha bize emanet edebiliyorlar.

Düğün haricinde kına gecesi ve nişan merasimlerini de profesyonel şekilde düzenleyebiliyor; kına tahtı, nedimeleri dans şovları, nişan konsepti, anı defteri köşesi, isme özel karşılama panosu, nişan tepsisi, nikah şekeri ve hediyelik gibi detaylarla ilgileniyoruz.

Isparta’da düğün organizasyonu yapacak çiftlerimize hayal ettikleri her şeyi Belin Organizasyon ekibi olarak veriyoruz. Bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurun ve hazırlıklara başlayalım.

İletişim

  • Adres:

    Isparta

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.