Gültekin Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Gültekin Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Gültekin Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Gültekin Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Gültekin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Yeniliğe her zaman açık ve uygun fiyatlı organizasyonlar düzenliyoruz.

Gültekin Organizasyon Hakkında

Sizlerin ve sevdiklerinizin aklından çıkmayacak kusursuz bir gün için buradayız!

Kendimize özgü modern tarzımız, her aşk için bambaşka tasarımlarımızla 25 senedir düğün organizasyon şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz, geniş seçenek yelpazemizle Isparta’daki çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hayatınız boyunca yalnızca 1 kere yaşayacağınız bu özel günde süreçlerin nasıl işlediğini bilmiyor olabilirsiniz. Tedirginlikler ve çekinceler; bunların hepsi olabilir. Gültekin Organizasyon olarak tüm bu soru işaretlerinizi ortadan kaldırmak, gözlerinizi kapadığınızda hayal ettiğiniz o düğünü sizlere sunmak için konusunda tecrübeli ekibimizle organizasyonun ilk aşamasından son aşamasına kadar yanınızda oluyoruz.

Mesela büyüleyici düğün gününüzden misler gibi kokular yayılmasını istemez miydiniz? Aynı zamanda çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız düğün masalarınızı canlı çiçeklerle süsleyebilir. Dilediğiniz tonlarda seçebileceğiniz çiçeklerimiz ve yine zevkinize göre tasarlayabileceğiniz mekân giydirme renklerimiz mevcut. Düğün mekânınızı dilerseniz lila, dilerseniz gümüş renklerle kaplayabileceğimiz gibi yeşilden mora, sarıdan pembeye pek çok renk seçeneğimizle dilediğiniz tonu Gültekin Organizasyon’da bulmanız mümkün olacaktır.

Bu özel gece boyunca yanınızda olacak servis elemanlarımız sayesinde konuklarınızın talepleri asla cevapsız kalmayacaktır. Üstelik dilerseniz gösterişli düğün pastanızı da dilediğiniz boyutlarda ve tonlarda yaptırabiliriz! Gece boyu servis elemanlarımız ikramlarınızı servis ederken, konuklarınız bir yandan bu nefis lezzetlerin tadına bakacak diğer bir yandan neşeli müziklerinizle gece boyu çılgınlar gibi eğlenecektir.

Yalnızca düğün günü değil; nişan ve kına gibi düğün öncesi etkinliklerinizde de çiftler için hizmetlerimiz mevcuttur.

Resepsiyon ve bayi açılışları gibi kurumsal etkinliklerde de faaliyet gösteren firmamız tüm soru işaretlerinize çözümler yaratabilmek için çalışıyor.

Organizasyonunuzdan ortalama 1 hafta önceden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde dilediğiniz tüm hizmetleri size sunacak, aklınıza gelebilecek tüm soru işaretlerini cevaplayacağız.

Siz de bu özel gününüzde Gültekin Organizasyon’un tecrübeli ekibinden destek almak isterseniz formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

 • Adres:

  PTT Arkası Hamam Yanı Eğirdir/Ipsrta

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gültekin Organizasyon Yol Haritası

Gültekin Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hasan & Hasan

Düğün Tarihi: 07.09.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


Şekip Bey, her şey mükemmeldi. Çok emek verdiniz. Bütün davetlilerimiz çok beğendi. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Her şey için çok teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.