Sıcacık Restoran Düğünleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:15 dakika

28.03.2021

Düğün mekanları hakkında araştırma yapmaya başlamış ve aklında az çok İstanbul düğün mekanları arasından sıcak, samimi ve mütevazı bir restoran düğünü için mekanları listeledik, buraya bırakıyoruz.

sıcacık restoran düğünleri

1- Park Adana Restoran

Ataşehir'de bulunan Park Adana Restoran, yemekli düğünler için 100 kişiye kadar çıkan bir kapasite ile hizmet veriyor. Rahat bir oturma düzeni sağladıkları restoranda ince uzun masalar kullanıyorlar.

Rahat koltuklarıyla da konforunuzu düşünüyorlar. Şık bir dizayna sahip mekanda nişan, kına gecesi gibi organizasyonları da düzenleyebiliyorsunuz.

Park Adana Restoran

2- Nossa Costa

İstanbul'da yemekli düğün mekanları denilince ilk akla gelenlerden olan Nossa Costa, yeni evlenecek çiftler için incelenmesi gereken bir seçenek. Ataköy Marina'da, mendirek sonunda bulunmasıyla muhteşem bir konuma sahip.

Nossa Costa, kokteyl düzeninde 1.500 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Düğününüzün bir festival havasında geçebilmesi için tüm imkanlar ayağınıza seriliyor. Denize nazır bir balkonda nikah, ardından havuz başında düğün ve yemek, bunların üzerine bir de müthiş ilgi, alaka ve güler yüz... Bir çift daha ne isteyebilir?

Nossa Costa

Nossa Costa

Nossa Costa

Firmayı İncele

3- Meo Cafe

İstanbul'da sıcak ve samimi düğünler için en çok tercih edilen seçeneklerden olan Meo Cafe, yeni evlenecek çiftler için incelenmesi gereken bir seçenek. Üsküdar'da yer alan mekan bulunmasıyla merkezi bir konuma sahip.

Meo Cafe, butik düğünler için ideal, 50 kişiye kadar samimi bir organizasyon düzenleyecek çiftler için uygun bir mekan.

Meo Cafe

Meo Cafe

Meo Cafe

Firmayı İncele

4- Nakibey Döner

Düğün için restaurantlar listelerinde yer alan, merkezi konumu ve muhteşem atmosferi ile çiftleri şaşırtan Nakibey Döner, Ataşehir’de, Barbaros Mahallesi'nde yer alıyor. Firma şık ve elegant bir kapalı salona sahip. Mekanda, 4-8 ila kişilik uzun masalarda hoş bir düzen kuruluyor ve 50-100 davetli ağırlanabiliyor.

Nakibey Döner

5- Paysage

Butik düğün mekanları denince akla gelen restoranlardan biri olan Paysage; Anadolu yakasında, Kanlıca'da yer alıyor. Muhteşem bir Boğaz manzarasına sahip mekanın yemekleri de en az manzarası kadar muhteşem.

Mekanın yemekli kapasitesi 220, kokteyl kapasitesi ise 300 civarında. O yüzden davetli sayısı açısından butik düğün organizasyonlarında tercih edilmesini öneririm.

Paysage

Paysage

Paysage

Firmayı İncele

6- Bihter Hürrem Sultan Cafe

"Düğün yapmak istiyorum ama çok da abartılı olsun istemiyorum" diyorsanız, düğün yerleri arasında sizin için en ideali bir restoran düğünü yapmak. Bu seçeneklerden en iyilerinden biri ise Bihter Hürrem Sultan Cafe.

Bahçelievler'de yer alan mekanda farklı alan alternatifleri mevcut. Şık ve zarif bir dekorasyona sahip mekanda 100 kişi ağırlamak mümkün.

Bihter Hürrem Sultan Cafe

7- Mahal Meze & Meyhane

Mahal Meze & Meyhane, İstanbul'un orta noktasında Beşiktaş'ta yer alıyor! Mahal Meze & Meyhane'de sıcacık ve keyifli organizasyonlar yapılıyor. Yöresel lezzetleri ve nostaljik tarzıyla dikkat çeken mekan zengin bir menü içeriğine sahip.

Mekanın yemekli organizasyonlar için yaklaşık 50 kişilik kapasitesi var. Yani az kişinin çağırılacağı organizasyonlar için ideal.

mahal meze

8- Kalamış Paysage

Kadıköy'de Kalamış Marina'da yer alan bir mekana geçelim şimdi. Kalamış Paysage, içinde bulunduğu yat limanının canlı ve aynı zamanda sakin havasını davetlileriyle paylaşıyor.

Mekanın birbirinden farklı 3 düğün alanı var. Bu alanlarda 150 kişiden 450 kişiye kadar davetli ağırlayacağınız organizasyonları yapabiliyorsunuz. Ayrıca keyifli bir deniz manzarası bu restoranda da mevcut!

Kalamış Paysage

9- Yosun Restaurant

Yosun Restaurant, Beykoz'da yer alıyor! Beykoz balık restoranları arasında yer alan mekanda güzel bir yemek eşliğinde keyifli organizasyonlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Bir taraftan da İstanbul'un en güzel manzaralarından birine tanık olabilirsiniz.

Mekanın kapalı alanında 50-100, açık alanında ise yaklaşık 50 davetli ağırlamak mümkün. Yani az kişinin çağırılacağı organizasyonlar için ideal.

Yosun Restaurant

10- Vitrinn Lounge

Restoran düğünü yapmak isteyen çiftlerin Anadolu yakasındaki tercihlerinden biri de Vitrinn Lounge oluyor! Maltepe'de yer alan mekan, hoş bir dekorasyona sahip.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır hem restoran olarak hizmet veren hem de çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan mekana girdiğiniz andan itibaren kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.

Yemekli kapasitede 100-200 kişiye kadar davetliyi ağırlayabileceğiniz mekan, leziz menü seçenekleri konusunda da oldukça iddialı!

Vitrinn Lounge

Restoran düğünleri için tercih edebileceğin mekanlar bu şekilde. Restoranlar düğünlerin yanı sıra nikah sonrası yemekleri için de sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca kapasitelerinin diğer düğün mekanlarına göre biraz daha az olduğunu bilmelisin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

İstanbul'un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

TA

türkan aday

16/06/2015

kızımın nişanı için ekenomik şık yerler arıyorum


TO

taylan olgun

20/10/2014

daha sıcak ve daha iyi hizmet için restoran düğünü yapmak istiyorum ama kalabalık bir düğün olacağı için de 400 kişilik bir restoran bulmakta baya bi sıkıntı yaşıyorum. yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?


CA

cengiz agalar

09/10/2014

gerçekten prestijli ve yaptığı işin hakkını veren firmalar seçilmiş. tebrikler