Eftelya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eftelya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Eftelya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Eftelya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Eftelya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Eftelya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Eftelya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Eftelya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Eftelya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Eftelya Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eftelya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eftelya Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, parti, nişan, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Eftelya Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da ideal düğün salonunu bulmak için arayışa başladınız ve bizi buldunuz. O zaman tüm istekleri yerine getirebilen bir düğün salonuna ulaştınız. 1998 yılından beri Eftelya Düğün Salonu Gaziosmanpaşa adresindeyiz. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ve kaliteli hizmetimizle sizi buluşturuyoruz.

Düğün salonumuzun özelliklerinden bahsedelim.

-Büyük ve kalabalık aileler için biçilmiş kaftan olan düğün salonumuzda 1000 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Salonumuz kolonsuz olduğu için oldukça geniş ve ferah. Yüksek tavanlı olması da bu özelliğini destekliyor.

- Beyaz masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Düğün konseptine göre de sandalyelere konumlandırdığımız tüllerin rengini değiştiriyoruz. Mekânımızın konseptine uygun şamdan ve mumlukları da masanın ortasına yerleştiriyor, davetli masalarını lezzetlerimizle donatıyoruz. Yemekli ve kokteylli olarak davetlilerinizi organize edebiliyoruz.

-Çiftimize özel gelin yolu tasarlıyoruz. Çiçek aranjmanlarıyla süslediğimiz gelin taklarını yerleştiriyor, davetlileri burada selamlıyorsunuz. Bu yolda toplamda 3 adet gelin takı kullanıyoruz. Üstelik kırmızı halınızı sermeyi de unutmuyoruz.

- Işık, ses ve sahne hizmetini de Eftelya Düğün Salonu ekibi sağlıyor, böylece dışarıdan bir firmayla anlaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Fotoğraf ve video, müzik, catering ve bir düğün organizasyonu için gerekli olan tüm hizmetleri bizden isteyebilirsiniz.

-Açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler için de bizi tercih edebilirsiniz. Üstelik nişan törenleri ve kına geceleri için de hizmetinizdeyiz. Organizasyon türüne göre farklı hizmet türlerinde de memnuniyetini sağlayabiliriz. Dile getirmeniz yeterli.

Siz de Gaziosmanpaşa mevkiinde evlenmek istiyorsanız artık ideal düğün mekânını biliyorsunuz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu İstanbul Eftelya Düğün Salonu için doldurabilir, avantajlı fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Organizasyon ve iletişim bilgilerini paylaştıktan sonra size uygun bir düğün paketi tasarlayarak geri dönüş sağlayabiliriz. Tek yapmanız gereken bilgileri göndermek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Yeni mah, Hekimsuyu Cd. No:29, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eftelya Düğün Salonu Yol Haritası

Eftelya Düğün Salonu Düğün Yorumları (4)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Kamuran

Düğün Tarihi: 14.06.2015


Kalabalık aileler için oldukça uygun bir mekan kalabalık aileler değerlendirmeli düşünüyorlarsa biz mekandan çok memnun kaldık ferah bir alana sahip geniş bir salondu.Ulaşım olarak zaten rahat bir mekan trafik vs sorunu yaşanmaya rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilen mekan.Garsonalr yetkililer... devamı 

Volkan

Düğün Tarihi: 11.04.2015


Hiç bi sıkıntı yoktu. Çok beğendiğimiz bir mekandı, çevremizdeki çoğu kişinin düğünü bu mekanda olduğu için bildiğimiz bir mekandı. Memnun kaldığımız bir mekan oldu.

Engin

Düğün Tarihi: 05.04.2015


Mekan büyük organizasyon. Güzel ilgileri güzel, ses sistemi ve müzikleri güzel memnun kaldığımız bir mekan.

Ali

Düğün Tarihi: 07.02.2015


On numara bir mekan. Hiçbir sıkıntı yaşamadık düğünümüzde. Bize sunulan her şey tatmin ediciydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.