Düğün Salonları İstanbul

Seven Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  100.000 - 150.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seven Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Seven Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Seven Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Seven Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Seven Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Seven Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Seven Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır.

Seven Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seven Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Seven Düğün Salonu Hakkında

İstanbul düğün salonları listelerinde yer alan mekanımız Seven Düğün Salonu’nda yıllara dayanan tecrübemizi yeni devraldığımız davet alanında devam ettiriyoruz. Şehir manzarası ile çevrelenen merkezi konumumuza siz ve davetlileriniz rahatlıkla ulaşabilecek, ardından benzersiz düğünler için sunduğumuz harika fırsatı değerlendirebileceksiniz. Müstakbel eşinizle unutulmaz anlar geçirebilecek ve en yakınlarınızı eşsiz bir eğlencede ağırlayabileceksiniz.

Davet Alanları

Düğün salonumuz, biri yarı açık teras ve biri kapalı salondan oluşan iki ayrı davet alanıyla etkinliklerinin için harika bir imkan sunuyor. 350 kişi kapasitelik terası ve 500 kişiye kadar ulaşan kapasitesiyle kapalı salonu büyük davetlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor. Geniş dans pistimiz ise eğlenceli etkinlikleriniz ve romantik danslarınız için mükemmel bir alan sunuyor.

Dekorasyon

Bizi İstanbul düğün mekanları arasında üst sıralara yerleştiren dekorasyonunuzu estetik görünüşümüz ve modern dokunuşlarımıza borçluyuz. Örtü çeşitlerimizin antesit ve pembe renklerden oluşması seçenek zenginliği sağlıyor. 6 kişilik yuvarlak veya kare şeklindeki davet masalarımız, supla ve çiçeklerle donatılmış davet masası organizasyonlarımızla şık ve zarif bir atmosfer oluşturuyoruz. Bütün detaylarını incelikle düşündüğümüz salonumuza ayak basan bütün misafirleriniz güzelliğine hayran kalacak.

Hizmetler

Düğününüz için tam donanımlıyız; kapalı salonda 4 adet son sistem havalandırma sistemimiz ve 6 adet açılabilir camla mükemmel bir havalandırma sağlıyoruz. Yemek servisimiz, ses, sahne, ışık sistemlerimiz, profesyonel orkestra ekibimiz, gelin odamız, otoparkımız, fotoğraf, video çekimi, mehter takımı, çocuk oyun odası, bebek bakımı odası, 2 ayrı lavabo, mescit hizmetlerimiz mevcut.

Çalıştığımız catering firmasıyla çiftimizin tercihine göre kırmızı et, tavuk menüsü ve ordövr seçeneklerini sunuyoruz. Menü ve sunumlar, istekleriniz doğrultusunda belirleniyor. Düğününüzü unutulmaz kılmak için tüm detayları düşünüyor ve animasyonlar, slaytlar, palyaçolarla etkinliğinizi daha eğlenceli hale getiriyoruz. En güzel anılarınızı bizimle birlikte yaşamanızı ve siz ve davetlilerinizin salonumuzdan memnuniyetle ayrılmasını sağlıyoruz.

Seven Düğün Salonu, erken rezervasyon ve peşin ödeme avantajlarıyla müşterilerine kolaylıklar sağlayarak İstanbul düğün salonu arayışınızı sonlandırıyor. Her düğünde çiftlerimizden tam not alarak onları memnun ediyor, müzisyenler ve fotoğrafçıların bile bizi övgüyle anmasını sağlıyoruz. Stressiz ve eksiksiz bir düğün için bizi tercih etmelisiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formumuzdan yararlanabilirsiniz. “Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim!”

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Karadeniz Mah. General Aldoğan Cad. 1104. Sk.

 • Haritadaki Konumu

  Seven Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.