Düğün Salonları İstanbul

Yurdakul Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yurdakul Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Yurdakul Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yurdakul Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yurdakul Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yurdakul Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yurdakul Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Yurdakul Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yurdakul Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yurdakul Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yurdakul Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yurdakul Düğün Salonu düğün dışında parti, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yurdakul Düğün Salonu Hakkında

Merhabalar. Senelerdir düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İstanbul’da bulunan firmamız Yurdakul Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’da evlenecek çiftlere ev sahipliği yapıyor. Üstelik yalnızca düğün değil; kına, nişan ve sünnet düğünü organizasyonlarında da hizmet veriyoruz.

Oturma düzeninde 450 konuk kapasiteli salonumuzda en iyi hizmeti sunmak için ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Ekibimizde; organizasyon sorumlusu, orkestra, kameraman, fotoğrafçı, aşçılar ve servis elemanları yer alıyor. Hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için koordinasyonlu olarak çalışıyoruz.

Evlenecek çiftlerimizin kusursuz ve stressiz bir düğün yaşamaları esas amacımız. Bunun için hizmet veren salonumuzdan bahsedecek olursak; gösterişli merdivenlerimizden inerek salona ulaşıyorsunuz. Gelinlik ve damatlıkla beraber merdivenlerimizden inişiniz ise görsel açıdan oldukça güzel olduğunu belirtmek isteriz. Salonumuza ulaştığınızda beyazın ferahlatıcı etkisi sarıyor ruhunuzu. Çünkü masalarımızda, sandalyelerimizde, duvarlarımızda ve zeminimizde; kısacası gözünüzün alabileceği her noktada beyaz rengini kullandık. Huzurlu ve elit bir ambiyans yarattık. Tabii düğün günleri masumiyeti sembolize ettiği kadar eğlenceyi de içerisinde barındırıyor. Bunun için çeşitli renkler katmamız gerekiyordu salonumuza. Bu noktada ışıklandırmaları renkli tercih ettik. Beyaz led ışıklandırmalarımızın dışında pistimizin üzerinde renkli ışıklandırmalarımız bulunuyor. Aynı zamanda salonumuzda sıkça görebileceğiniz aynaların ve tabloların çevresinde de renkli ışıklandırmalar kullandık.

Renk kattığımız bir başka nokta ise mekân giydirmesi oluyor. Bu aşamada önemli olan çiftimizin düğün konsepti. Konsepte uygun olarak kırmızı ya da altın tonlarında sandalye giydirmeleri yapıyoruz.

Klimaların ve havalandırma sisteminin kurulu olduğu salonumuzda eğlence noktasında ihtiyaç duyabileceğiniz teknolojik ekipmanları da unutmadık tabii. Ses ve ışık sistemimizin oldukça başarılı olduğu belirtmek isteriz.

Bugüne kadar salonumuzda çeşitli davetler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Organizasyonlar için öncelikle çiftler salonumuza geliyorlar ve hayal ettikleri düğünü anlatıyorlar. Biz de Yurdakul Düğün Salonu olarak hayallerini gerçek kılmak için çalışıyoruz.

Siz de hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışan bir salonda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Yurdakul Düğün Salonu fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Pazariçi Mah. Ordu Cad. No: 270 (Çeşme Taksi Durağı Karşısı) Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Yurdakul Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.