Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa Sıkça Sorulan Sorular

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa düğün fiyatları ne kadar?

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa düğün dışında baby shower, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa Hakkında

Yıllardır Ezgi Düğün Salonu İstanbul’da düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor.

Senelerdir sektörde olmamızı kaliteli hizmet anlayışımıza borçlu olduğumuza inanıyoruz. Çünkü bizim için en kıymetli olan çiftimizin hayal ettiğini gerçekleştirmek…

750 konuk kapasiteli salonumuzu bunun için yeniledik. Çiftlerin taleplerini ön planda tutarak ve düğün trendlerini referans alarak yenilediğimiz salonumuzla bambaşka bir yüze kavuştuk.

Salonumuzun yeni tasarımında son dönemlerde oldukça popüler olan beyaz tonlarına ağırlık verdik. Beyazın salonumuza zarafet kattığını düşünüyoruz. Duvarlarımız, masalarımız ve sandalyelerimizde beyazı tercih ettik. Yine aynı şekilde salon ışıklandırma tercihimizi de beyazdan yana kullandık. Böylelikle daha aydınlık bir görünüme kavuşan salonumuzun beyaz led ışıkları bulunuyor. Pistimizin üst kısmındaki ışıklandırmaları ise daha hareketli tercih ettik. Eğlenceli saatlerin yaşandığı bu alanda rengarenk ışıklandırmalarımız bulunuyor. Renkli ışıklarımız eğlenirken oldukça keyifli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Düğün günlerinde çiftimize özel olarak girişimizi süslüyoruz. Dilerseniz çiçekler dilerseniz de balonlarla yaptığımız bu süsleme sayesinde; salonumuzun girişinde dahi konuklarımız kendini özel hissediyor. Salona ulaşana kadar kırmızı halımız bulunuyor. Gelin yolumuzda ise volkan ve konfeti gösterileriyle çiftimizi karşılıyoruz. Çiftimiz salonumuza girdikten sonra bu özel davet yavaş yavaş başlıyor.

İlk dans, pasta merasimi, takı töreni gibi pek çok merasimin gerçekleştiği düğün organizasyonlarında orkestramız yönlendirmelerde bulunuyor. Salondaki organizasyon akışını yönetiyorlar. Aynı zamanda eğlencenin de tahsis edicileri profesyonel orkestramız. Usta sanatçılarımız; düğününüz için en keyifli şarkıları kâh çalıyor kâh söylüyorlar…

Düğün pastasından mekân süslemesine, servisten ikramlara kadar her noktada yanınızda olan ekibimizin düğün organizasyonları için standart paketleri bulunuyor. Çok kez duymuşuzdur salonun düğün sonrasında ekstra masraf çıkardığını… Standart paketlerimiz sayesinde ne ödeyeceğinizi önceden biliyorsunuz ve ekstra masrafla karşılaşmıyorsunuz.

Amacımız salonumuzdan memnun yüzlerle ayrılmanız…

Siz de düğününü salonumuzda gerçekleştirmek isteyenlerdenseniz; formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’nın fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Çınarcık Sok No:71 ( İski Arkası ) Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa Yol Haritası

Ezgi Düğün Salonu Gaziosmanpaşa Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Bünyamin

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Düğünümüz 500 kişilikti,ikramlı oldu.İkramların tadı ne çok iyiydi ne çok kötüydü.Dekorasyon,dizaynda orta derecedeydi.Ulaşım rahat.Fiyat olarak uygun.Uygun fiyatta düğün yapmak isteyenler için burayı önerebiilirim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.