Oksijen Park
5,0
(31 Yorum)
8. yıl
Yıldırım
3 saatte cevap verir

Havuz başındaKapsamlı paketFarklı konseptlerYüksek tavanÖzel nikah alanıGeniş dans pistiAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 875 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Bursa Kır Nikahı
Yıldırım
3 saatte cevap verir

Farklı konseptlerCanlı müzik / DJAlkol servisi yokGeniş otopark

10 - 700 Kişi
42.000
40.000 TL
İncele
Limhona Garden
4 Yorum
Yıldırım
5 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otopark

80 - 1000 Kişi
90.000
50.000 TL
İncele
Oksijen Park Labella
5,0
(5 Yorum)
4. yıl
Yıldırım
4 saatte cevap verir

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıDJGeniş otopark

50 - 850 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Bursa Çankaya Davet
2 Yorum
3. yıl
Yıldırım

Butik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminMenü tadımıCanlı müzik / DJGeniş otopark

10 - 1000 Kişi
250 TL'den az
İncele
Ada Davet
Yıldırım

Modern ve sadeYüksek tavanKolonsuzDJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

300 - 1200 Kişi
250 TL'den az
İncele
Çam Kır Düğünü
Yıldırım
5 saatte cevap verir

Orman içindeSade süslemelerFarklı konseptlerMenü tadımıDJAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 875 Kişi
250 TL'den az
İncele
Aras Kır Bahçe
5,0
(5 Yorum)
7. yıl
Yıldırım

Havuz başındaButik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminMenü tadımıAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Saygın Kır Düğün Salonu
4,8
(15 Yorum)
8. yıl
Osmangazi

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminAçık nikah alanıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

200 - 4500 Kişi
250 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Yıldırım
Saloon Kervan
200 - 1200 Kişi
750 - 1.000 TL
Yıldırım
Bulut Gold
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
1.000 - 1.500 TL
Yıldırım
Şeyhzade Garden
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
Yıldırım
Niva Cafe
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Yıldırım
Zekice Balık
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
Yıldırım
Dağ Yeli
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yıldırım Düğün Mekanları

Yıldırım düğün mekanları Bursa’da pek çok çiftin düğünlerinde ev sahipliği yapmaktadır. Her bütçeye uygun seçenekler vardır. 50 kişiden 3000 kişiye kadar değişebilen kapasiteleri ile çok çeşitli Yıldırım düğün yerleri bulunmaktadır. Dört mevsim davet planlayabilme imkanları Bursa Yıldırım düğün yerlerinde karşınıza çıkar. Olumsuz hava koşullarına karşı önlemler mekanlar tarafından alınmaktadır.

Düğün tarihi ve davetli sayısı için net karar aldığınız zaman Bursa Yıldırım düğün mekanlarını daha net bir şekilde incelemeye başlayabilirsiniz. Sizin taleplerinizi karşılamaya uygun olan Yıldırım düğün mekanlarından erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz fiziksel koşulları ve ikramları sağlayan Nilüfer düğün mekanları ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Yıldırım Düğün Mekanları Hizmetleri

Bursa Yıldırım düğün paketleri oldukça zengin içeriklidir. Yıldırım düğün mekanlarında bütçe dostu bir düğün planlarken çok çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sunulan hizmetler hem sizin hem de misafirlerinizin bu mutlu günü Yıldırım düğün yerlerinde hep hatırlamasını sağlayacaktır. Bursa Yıldırım düğün yerlerinde çiftlere nasıl hizmetler sunulabiliyor, gelin beraber inceleyelim:

Bu hizmetlere ek olarak, Bursa Yıldırım düğün mekanlarında girişte misafirleri karşılarken destek olacak karşılama hostesleri de bulunabilmektedir. Gece boyu ikramların servisinin sağlayacak servis personelleri de Bursa Nilüfer düğün yerlerinde görev alabiliyor. Sizin konuklarınızın sayısına göre gereken hizmeti verebilmek adına, yeterli sayıda hizmet personelinin mekanda olduğuna emin olunacaktır.

Nilüfer düğün mekanlarında verilen diğer bir hizmet ise fotoğraf ve video çekimidir. Mekanlar anlaşmalı fotoğrafçılar ile çalışabilmektedirler. Gece boyu ilk dansınız, davetlilerin girişi ve after party gibi önemli anlarda pozlar yakalayacak fotoğrafçıların hizmetleri pek çok düğün paketine Bursa Yıldırım’da dahil olabilir. Bu sayede dışarıdan fotoğrafçı da getirmenize gerek kalmayabilir.

Yıldırım Düğün Mekanları Fiyatları

Bursa’nın en bütçe dostu düğün alanlarının arasında Yıldırım’daki alternatifler bulunmaktadır. İlçenin her yerinde her çiftin bütçesine uygun seçenekler bulabilme imkanı vardır. Bursa Yıldırım düğün mekanlarının fiyatları genellikle mekan kiralama sistemi ya da kişi başı üstünden fiyat hesaplama ile çalışmaktadır. Düğün yerinin konumu, düğün tarihi ve davetli sayısı fiyatları değiştiren en önemli etmenler arasındadır.

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğünlerin fiyatları da farklı şekillenmektedir. Yemekli düğün yapmak isterseniz kırmızı et içermeyen menüler, en uygun fiyatlılardır. En bütçe dostu seçeneklerden diğeri ise atıştırmalık ve meşrubat servisini içeren kokteyl düğünlerini tercih etmek olacaktır. Hatırlatalım ki Bursa Yıldırım’da hafta içi yapılacak bahar düğünleri fiyat olarak daha uygunlardır.

Bursa Yıldırım Düğün Mekanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bursa Yıldırım düğün mekanlarında misafirlerin gece boyu görüşünü engellememesi için kolonsuz mekanlar tercih edebilirsiniz. Masaların sıkışık olmamasına ve gelin-damat masasının yerine Bursa Yıldırım düğün mekanlarında dikkat edebilirsiniz. Kapalı mekanlar seçerken, ferah bir mekan olup olmadığına önem gösterebilirsiniz.

Yıldırım düğün mekanlarında dünyaevine girerken mekanın özelliklerine ve alanın konseptine dikkat edin. Konsept ve mekan hakkında her detayı, mekan işletmecisine önceden sorarak öğrenebilirsiniz. Eğer küçük yaştaki çocuk misafirlerin gelmesinde bir sorun olabilecekse, bunu davetiyede belirtebilirsiniz. Yıldırım düğün mekanlarının her türlü davetliye uygun olabilecek mekanları olduğunu hatırlatırken, sizin seçimlerinize göre organizasyonun düzenlenebileceğinin altını çizelim.

Özel gereksinimli veya yaşça büyük misafirleriniz için Yıldırım düğün mekanlarında asansör ve rampa olduğuna dikkat edebilirsiniz. Konuklarınızın memnuniyeti ve rahatı adına bebek odasının mevcut olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Her türlü misafirin ihtiyacını karşılayacak Bursa Yıldırım düğün mekanları bulunmaktadır. Organizasyon sorumlusundan her koşulda yardım isteyebileceğinizi hatırlatalım.

Yıldırım’da Sonsuza Kadar Evet Demek

Her tarza ve hassasiyete uygun çift yemekli ya da yemeksiz olarak Bursa Yıldırım’da düğün yapabilir. Bursa Yıldırım düğün mekanlarına dünyaevine girmek, pek çok avantajı sayesinde çiftlerin her düğün sezonu tercihi olmaktadır. Tüm hizmetleri ve fırsatlarının yanı sıra, Yıldırım düğün mekanlarında pek çok ekstra hizmet de ulaşılabilir. Bu ekstra hizmetlere gelin beraber bakalım:

Hemen Yıldırım düğün yerlerini incelemeye başlayarak hayalinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları