Studyo Class Foto

Mesaj Gönder

0850 532 12 16

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Düğün fotoğraflarınıza diğer tüm detaylar gibi özendiğinizi ve en iyisine sahip... devam 

%25

Son gün 23/10/2023

Dijital Teslim Dış Çekim Paketi Sadece 4.500₺!

Sınırsız fotoğraf çekimi.

30 adet fotoğraf seçilip dijital...
devam 

%35

Son gün 23/10/2023

Dış Mekan Çekim Paketimiz Sadece 7500 TL!

30X80 Büyük albüm
2 tane büyük aile albümü
50X70 Kanvas...
devam 

Studyo Class Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Studyo Class Foto Özellikler

Teslim Süresi
6 haftadan fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Studyo Class Foto Sık Sorulan Sorular

Studyo Class Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Studyo Class Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı aralığındadır.


Studyo Class Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Studyo Class Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"".


Studyo Class Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Studyo Class Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 haftadan fazla içerisinde teslim etmektedir.


Studyo Class Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"HER TÜRLÜ DIŞ MEKAN ÇEKİMİ YAPILIR"


Studyo Class Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Studyo Class Foto şehir dışında hizmet veriyor.


Studyo Class Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Studyo Class Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Studyo Class Foto hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Sektöre girdiğimiz günden beri günceli takip eden ve gelişime açık vizyonumuzla en modern ekipmanlarla çalışıyoruz. Kaliteli ve modern albüm ve baskı çeşitlerimizle muhteşem fotoğraflarınızı hazırlıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle her zaman en kaliteli Kocaeli düğün fotoğrafçısı hizmetimizi sunmak için çalışıyoruz.Yüksek çözünürlüklü çekimlerinizi isterseniz dijital ortamda orijinal kopya şeklinde de teslim edebiliyoruz."

Tüm Sorular

Studyo Class Foto Hakkında

Studyo Class ailesi olarak, düğününüzün tüm detaylarında olduğu gibi düğün fotoğraflarınıza da özendiğinizi ve en iyi hizmeti almak istediğinizi bilmenin verdiği bir sorumlulukla çiftlerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. 30 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz sektörde sayısız çiftimizin en güzel günlerinde değerli anlarını kayıt altına aldık. Nesiller boyu bakılacak fotoğraflarınızda amacımız sadece en iyi pozları yakalamak değil, duyguları en güzel şekilde yansıtan çekimler gerçekleştirmek oluyor.

Deneyim

Ben Taşkın Metinol. Uzun yıllara dayanan fotoğrafçılık tecrübemi, sevgili eşim Zerrin Avcı Metinol’la 1989 yılında Stüdyo Class markasıyla sürdürmeye başladık. Mutlu birlikteliğimizi, iş hayatımızda da özenle uyumla sürdürüyoruz. Bu uyum, düğün çekimlerinde bizi tercih eden değerli çiftlerimize de yansıyor ve böylece sıcak ve samimi bir çekim ortamı oluşturuyoruz. Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında 30 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla birbirinden kaliteli işler çıkartıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çiftlerimizin istek ve arzularını her zaman önceliğimiz olarak belirliyoruz. Her çiftin ayrı bir hikayesi ve enerjisi olduğunu göz önünde bulundurarak, çekim öncesi çekim türü ve mekanı hakkında birlikte karar veriyoruz. Düğün günü yorulmak istemezseniz düğün sonrasında da çekimler gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz konseptte özgün çekimler yapıyoruz. Dış mekan Save The Date çekimleri gibi her türlü dış mekan çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Çiftlerimizin hayalindeki çekimi dikkatle dinledikten sonra fotoğraf mekanlarımız hakkında çiftlerimizi bilgilendiriyoruz. En doğal ve güzel pozlarınıza İzmit’in eşsiz güzelliklerini dahil etmek isterseniz de birbirinden güzel fotoğraf mekanı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Stüdyo ve plato çekimleriyle her mevsimde harikalar yaratmak için gereken ekipmana ve yeteneğe sahibiz. Hayalinizdeki mekan için şehir dışında da çekimler yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Sektöre girdiğimiz günden beri günceli takip eden ve gelişime açık vizyonumuzla en modern ekipmanlarla çalışıyoruz. Kaliteli ve modern albüm ve baskı çeşitlerimizle muhteşem fotoğraflarınızı hazırlıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle her zaman en kaliteli Kocaeli düğün fotoğrafçısı hizmetimizi sunmak için çalışıyoruz.Yüksek çözünürlüklü çekimlerinizi isterseniz dijital ortamda orijinal kopya şeklinde de teslim edebiliyoruz.

Studyo Class ailesi olarak düğününüzün tekrarı olmayacak çok özel bir gün olduğunu bilerek hizmet veriyoruz. İzmit düğün fotoğrafçısı arayışınıza, işini tutkuyla yapan ve aile sıcaklığını hissedeceğiniz ekibimizle keyifli anlara dönüştürüyoruz. Eğer siz de bizimle tanışarak çekiminizi bir an önce planlamaya başlamak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden ekibimize ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 12 16
 • Adres:

  Kocaeli/İzmit

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Studyo Class Foto Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.