Dış Çekim Fiyatları, Düğün Fotoğrafçısı İndirimleri

En uygun düğün fotoğrafçısı fiyatları Düğün.com'da! Düğününü ölümsüz kılacak fotoğraf çekimlerin hem profesyonel olsun hem de bütçeni sarsmasın istiyorsan kampanya ve indirimler için hemen tıkla!

Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı
%28 indirim
288 5 35
Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı

Paket(3) Premium Paketimiz %28 İndirimle 2.500 TL

Mutluluk Atölyesi
%20 indirim
211 8 105
Mutluluk Atölyesi

Eylül ve Ekim Aylarına Özel %20 İndirim!

Luna Art
Kupon
161 1 15
Luna Art

%10 İndirim Değerinde Kupon

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi
%10 indirim
18
Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi

Ekim- Kasım Aylarında Yapılacak Fotoğraf Çekimi Anlaşmalarımızda %10 İndirim!

Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları
%37 indirim
274 8 13
Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları

25. Yılımıza Özel; 2 Mekanda Gün Boyu Dış Çekim + Düğün Hikayesi %37 İndirimle 1.700 TL

Pan Fotoğraf Stüdyosu
%29 indirim
67 7
Pan Fotoğraf Stüdyosu

Her Şey Dahil Tüm Gün Paket %28 İndirimle 5.000 TL


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Dış Çekim Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün fotoğraf çekimi için fotoğrafçı ararken ilk yapmanız gereken nasıl fotoğraflar istediğinizi belirlemektir. Konsept fotoğraflar mı istiyorsunuz, stüdyo çekimi ya da dış çekim düşünüyor musunuz ya da düğün hikayesi veya düğün klibi istiyor musunuz gibi soruların cevaplarını aramanızı öneririz. Tüm isteklerinizi belirleyerek fotoğrafçı arayışına girmeniz bütçenize uygun bir fotoğraf çekimi yaptırmanızla doğru orantılı olacaktır. Düğün fotoğraf paketleri indirimlerini de sık sık takip etmeye özen göstermelisiniz. Paket içerisindeki hizmetlerden istemediklerinizi çıkarttırabilir ve de başka taleplerinizi ekleyebilirsiniz.

Düğün hikayesi çekimi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Düğün hikayesi fiyatları ise, düğün hikayesi, belgeseli ya da klibi seçeneklerine göre farklılıklar gösteriyor. Çiftlerin çocuklarından şimdiki hallerine kadar her anı bulabileceğiniz düğün belgeseli için daha yüksek fiyatlandırma ile karşılaşırken, düğün klibi için oldukça uygun fiyatlar ödeyebiliyorsunuz. Tabii fotoğrafçınızın kullanacağı ekipmanların da fiyatı değiştiren etkenlerden olduğunu unutmayın.

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi dış çekim için fotoğrafçınızla anlaşmadan önce çekim yapılacak olan yeri, çekim konseptini ve ayırdığınız bütçeyi belirlemiş olmanız gerekiyor. Dış çekim fiyatları, fotoğrafçının çekim yapacağı yerden kullanacağı ekipmana, çekim konseptinden aksesuarlara kadar pek çok şey nedeniyle değişebilir.

Fotoğrafçıların paket hizmetinden yararlanırsanız düğün albümü için ayrı bir ücret ödemek zorunda da kalmayabilirsiniz. Çünkü birçok fotoğrafçı sunduğu hizmet paketlerinin içerisine düğün albümlerini de ekliyor. Siz de düğün fotoğrafçıları için indirimleri takip ederek bütçenize uygun, içinize sinen fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca maliyeti düşürmek için tüm fotoğraf çekimleriniz için tek bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz. Portfolyolarını incelediğiniz fotoğrafçılardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyebileceğinizi de unutmayın!