Dış Çekim Fiyatları, Düğün Fotoğrafçısı İndirimleri

En uygun düğün fotoğrafçısı fiyatları Düğün.com'da! Düğününü ölümsüz kılacak fotoğraf çekimlerin hem profesyonel olsun hem de bütçeni sarsmasın istiyorsan kampanya ve indirimler için hemen tıkla!

Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı
%28 indirim
294 4 35
Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı

Her Şey Dahil Paketimiz Gelin Saçı Ve Porselen Makyajı Hediyesi Ve %28 İndi

Muwedding
%40 indirim
50 3 9
Muwedding

Dijital Paket %40 İndirimle 1.500 TL

Antalya Düğün Fotoğrafçısı
%20 indirim
50 5 6
Antalya Düğün Fotoğrafçısı

Sağlık Çalışanlarımıza Özel %20 İndirim!

Ufuk Saraçoğlu
%30 indirim
258 10 14
Ufuk Saraçoğlu

Dış Çekim Anlaşmalarına Özel %30 İndirim!

Sidre Photography
%10 indirim
50 1 10
Sidre Photography

Gold Plus Pakette Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim!

Luna Art
%20 indirim
112 1 8
Luna Art

Sezon Sonuna Kadar Tüm Paketlerde %20 İndirim!

Berkay Pınar
%30 indirim
170 12 79
Berkay Pınar

İlk 10 Çiftte - Mega Vip Paket %30 İndirimle 2.250 TL!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Dış Çekim Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün fotoğraf çekimi için fotoğrafçı ararken ilk yapmanız gereken nasıl fotoğraflar istediğinizi belirlemektir. Konsept fotoğraflar mı istiyorsunuz, stüdyo çekimi ya da dış çekim düşünüyor musunuz ya da düğün hikayesi veya düğün klibi istiyor musunuz gibi soruların cevaplarını aramanızı öneririz. Tüm isteklerinizi belirleyerek fotoğrafçı arayışına girmeniz bütçenize uygun bir fotoğraf çekimi yaptırmanızla doğru orantılı olacaktır. Düğün fotoğraf paketleri indirimlerini de sık sık takip etmeye özen göstermelisiniz. Paket içerisindeki hizmetlerden istemediklerinizi çıkarttırabilir ve de başka taleplerinizi ekleyebilirsiniz.

Düğün hikayesi çekimi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Düğün hikayesi fiyatları ise, düğün hikayesi, belgeseli ya da klibi seçeneklerine göre farklılıklar gösteriyor. Çiftlerin çocuklarından şimdiki hallerine kadar her anı bulabileceğiniz düğün belgeseli için daha yüksek fiyatlandırma ile karşılaşırken, düğün klibi için oldukça uygun fiyatlar ödeyebiliyorsunuz. Tabii fotoğrafçınızın kullanacağı ekipmanların da fiyatı değiştiren etkenlerden olduğunu unutmayın.

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi dış çekim için fotoğrafçınızla anlaşmadan önce çekim yapılacak olan yeri, çekim konseptini ve ayırdığınız bütçeyi belirlemiş olmanız gerekiyor. Dış çekim fiyatları, fotoğrafçının çekim yapacağı yerden kullanacağı ekipmana, çekim konseptinden aksesuarlara kadar pek çok şey nedeniyle değişebilir.

Fotoğrafçıların paket hizmetinden yararlanırsanız düğün albümü için ayrı bir ücret ödemek zorunda da kalmayabilirsiniz. Çünkü birçok fotoğrafçı sunduğu hizmet paketlerinin içerisine düğün albümlerini de ekliyor. Siz de düğün fotoğrafçıları için indirimleri takip ederek bütçenize uygun, içinize sinen fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca maliyeti düşürmek için tüm fotoğraf çekimleriniz için tek bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz. Portfolyolarını incelediğiniz fotoğrafçılardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyebileceğinizi de unutmayın!