Hüseyin Aslan

Hüseyin Aslan

Mesaj Gönder

0312 963 35 65

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Hüseyin Aslan
  Firma Sahibi

 • Satış Müdürü
%17

Son gün 15/10/2023

Dijital Paketimiz Sadece 2500 TL!

3 saat dış çekim
Çekilen tüm fotoğrafların dijital...
devam 

%20

Son gün 15/10/2023

Albüm Paketimiz Sadece 4000 TL!

3 saat dış çekim
Çekilen tüm fotoğrafların dijital...
devam 

%17

Son gün 15/10/2023

Albüm-Klip Paketimiz Sadece 5000 TL!

3 saat dış çekim
Çekilen tüm fotoğrafların dijital...
devam 

%9

Son gün 15/10/2023

Mega Paketimiz Sadece 10.000 TL!

Tüm gün 2 kamera ve 2 fotoğraf takibi
Çekilen tüm fotoğrafların...
devam 

Hüseyin Aslan Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Hüseyin Aslan Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hüseyin Aslan Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Aslan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hüseyin Aslan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı aralığındadır.


Hüseyin Aslan hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hüseyin Aslan aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi".


Hüseyin Aslan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hüseyin Aslan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hüseyin Aslan ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizle birlikte önceden karar verdiğimiz mekanlarda, düğün mekanı ya da civarı, vakti olmayanlara ev yakını ya da yolun üzerinde, plato mekanlarında ya da sizin için anlam ifade eden bir mekanda."


Hüseyin Aslan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hüseyin Aslan şehir dışında hizmet veriyor.


Hüseyin Aslan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hüseyin Aslan ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Hüseyin Aslan hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Evlilik yolundaki gelin ve damatlarımızı, Hüseyin Aslan önderliğinde, güler yüzlü ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla buluşturuyoruz. Yalnızca Ankara’da değil, şehir dışındaki çekimlerinizi de Hüseyin Aslan uzmanlığında yapabiliyoruz. Vaktiniz yoksa size yakın bir alanda çekim olanağı sağlıyoruz. Gelişmiş görüntü ekipmanlarımızla HD çekim gerçekleştiriyoruz. Düzenlediğimiz fotoğraf ve kurgusunu gerçekleştirdiğimiz videolarınızı dijital olarak tarafınıza teslim ediyoruz."

Tüm Sorular

Hüseyin Aslan Hakkında

Romantik birlikteliğini evlilikle taçlandıran çiftlerimizi, 2015 yılından beri muhteşem fotoğraflara imza atan profesyonel fotoğrafçımız Hüseyin Aslan’la buluşturuyoruz. Memnuniyetinizi önceleyerek arzularınız doğrultusunda samimiyetle hizmet veriyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde, düğün belgeselinden drone çekimlerine dek birçok hizmeti uzmanlıkla sağlayabiliyoruz. Farklı çekim türlerinin yanı sıra, baskı boyutlarına da tercihleriniz doğrultusunda karar verebiliyoruz. Böylece, biricik anınızı yüksek kalite fotoğraf ve videolarda yaşatıyoruz.

Deneyim

Fotoğraf sektöründe 2015 senesinde atılan Hüseyin Aslan, Ankara düğün fotoğrafçısı önerileri arasından deneyimi ve çekim kalitesiyle öne çıkıyor. Tecrübesini Kızılay kısa film çalışmasında da gösteren Aslan, mutlu beraberliğinizi kamera kadrajına sığdırıyor. Aynı zamanda, uzman ekibiyle birlikte fotoğraf ve videoların renklendirme, kurgu ve montajını özenle sağlıyor. Her kareyi, sizin memnuniyetinizi gözeterek tasarlıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek üzere; doğanın büyüleyici manzarasında, Sarnıç Plato ve Başka Fotoğraf Platosu gibi yerlerde veya organizasyonun gerçekleştiği mekanlarda video ve fotoğraf çekimi yapıyoruz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli, save the date çekimi hizmetlerini ortalama 2-3 saatte tamamlıyoruz. Kına, nişan ve kız isteme kutlamalarını da kayıt altına alıyoruz. Poz ve karede sınırlandırma olmadan neşenizi her an yakalıyoruz.

Ekipman

Hüseyin Aslan düğün fotoğrafçısı Ankara’nın mutlu çiftlerini, kalitesiyle bilinen Go Pro ve Sonny marka fotoğraf makineleri kullanarak çekiyor. Drone sayesinde eşsiz panoramik görüntüler elde ederek, sıradan fotoğraf ve video çekimlerinden ayrılıyor. Bunun yanı sıra, uzman fotoğrafçımız Jimmy Jib kullanarak gelin ve damat adaylarının farklı açıları ve romantik pozlarını kolayca yakalıyor.

Baskı Hizmetleri

Fotoğraf baskılarında, 10x15’ten 70x200’e kadar boyut alternatifi sağlıyoruz. Tercihlerinize göre, büyük ve panoramik albümler de hazırlayabiliyoruz. Daha minimal albüm tercihi olan çiftlerimize, aile albümü ve cep albümü seçenekleri de sunarak seçimleriniz neticesinde baskı yapabiliyoruz. Aynı zamanda, romantik pozlarınızı farklı boyutlarda kanvas tablolara basabiliyoruz. Böylece, evinizin duvarlarını, mutluluğunuzu simgeleyen resimlerinizle süsleyebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Evlilik yolundaki gelin ve damatlarımızı, Hüseyin Aslan önderliğinde, güler yüzlü ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla buluşturuyoruz. Yalnızca Ankara’da değil, şehir dışındaki çekimlerinizi de Hüseyin Aslan uzmanlığında yapabiliyoruz. Vaktiniz yoksa size yakın bir alanda çekim olanağı sağlıyoruz. Gelişmiş görüntü ekipmanlarımızla HD çekim gerçekleştiriyoruz. Düzenlediğimiz fotoğraf ve kurgusunu gerçekleştirdiğimiz videolarınızı dijital olarak tarafınıza teslim ediyoruz.

2015 senesinden bu yana sayısız çiftin mutlu anlarını yüksek kalitede kaydeden Hüseyin Aslan ve yetenekli kurgu ekibimizle birlikte, memnuniyetiniz için samimiyet ve özveriyle çalışıyoruz. Dış çekimlerinizi ve organizasyon kaydınızı profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sayfada yer alan “Ücretsiz Teklif Al!” butonuna tıklayarak firmamızdan fiyat teklifi talep edebilirsiniz. İletişim numaramıza ulaşarak düğün fotoğrafçısı Ankara fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0312 963 35 65
 • Adres:

  Ankara, Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hüseyin Aslan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.