Baturay Buğur

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Baturay Buğur Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Baturay Buğur Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Baturay Buğur Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Baturay Buğur Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Baturay Buğur Hakkında

Aşkınızın yılların eskitemeyeceği fotoğraf karelerine dönüşmesini istiyorsanız, Baturay Buğur Fotoğraf olarak yanınızdayız. Bendeniz Baturay Buğur. Uzun yıllar boyunca Ankara’da profesyonel dış çekim hizmeti veriyorum. Aile mesleğim olan fotoğrafçılıkla küçük yaşlarda tanıştım diyebilirim. Fotoğrafçılık alanında aldığım eğitimler, sektörde deneyimim ve profesyonel ekibimle birlikte sizi eşsiz fotoğraf kareleriyle buluşturmak tek amacımız...

Masallardan fırlamış gibi görünen muhteşem fotoğraf karelerinin içinde olmak istemez misiniz? Yaratıcılığımız, estetik algımızla birleşince ortaya muhteşem fotoğraflar çıkardığımızı söyleyebiliriz. Beklentileriniz ve hayallerinizdeki fotoğraflara sahip olmanız da bizim için çok önemli. O nedenle isteklerinizi dinlemek üzere bir araya geliyor, size dış çekim için birçok konuda bilgilendirme yapıyoruz. Sizi anlayan, bütün duygularınızı aynı şekilde yaşayan bir ekiple de muhteşem bir zaman geçireceğinizi samimi bir şekilde söyleyebiliyoruz.

Sizi yakından anlayacak bir düğün fotoğrafçısıyla çalışmanız çok önemlidir. Çünkü hayallerinizdeki fotoğraf kareleriyle buluşmanızı biz de bu şekilde sağlıyoruz. Sizi anlatan ve konseptinize uygun tarzda doğal fotoğraflarla buluşacağınızdan emin olabilirsiniz. Dış çekim için farklı mekân önerilerimiz de bulunuyor! Yemyeşil ağaçların çevrelediği ormanlarda, tarihi mekânların mistik atmosferinde, kumsallarda en özel anlarınızı, aşk dolu bakışlarınızı kaydediyoruz. Kaliteli fotoğraf kareleri için de spn teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak tek isteğimiz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek. O nedenle Ankara’da olmanız şart değil. Türkiye’nin birçok yerinde istediğiniz çekim mekânında size eşlik edebiliyor, esnek çalışma koşulumuzla nerede isterseniz fotoğraf çekiminizi orada gerçekleştiriyoruz.

Yıllar geçse de unutamayacağınız bu muhteşem anları fotoğraf ve video kareleriyle hatırlatmak için yanınızdayız… Keyifli ve eğlenceli bir çekime hazır olun! Hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek istiyor ve bizi yakından tanımak istiyorsanız, sayfada bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gaziosmanpaşa, İran Cd. No:21 D:107, 06700 Çankaya/Ankara, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Baturay Buğur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.