Düğün Davetiyesi İstanbul

Duru Atölye

Duru Atölye

Duru Atölye Hakkında

Düğün mekanınızı tuttunuz, tarih ve saat belirlendi ise şimdi sıra konuklarınızı davet etmeye gelmiş demektir. İstanbul davetiye firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’de beklentilerinizi karşılayacak birbirinden özel tasarımlarımızla istediğiniz davetiyeyi kısa sürelerde kolaylıkla tasarlıyoruz.

Profesyonel ve işini çok seven bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Farklı tasarımlar üretmeye, özgün içerikler ortaya çıkarmaya bayılıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeleri özenle seçiyor ve çalışmalarımızda kullanıyoruz. Önceliğimiz ise daima müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için davetiye hazırlıklarınızın her aşamasında fikrinizi alıyoruz.

Atölyemize geldiğinizde sizinle nasıl bir hizmet almak istediğiniz konusunda ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Geniş ürün yelpazemizin bulunduğu kataloğumuzu beğeninize sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Kağıt baskı davetiyelerimizin yanı sıra magnet şeklinde ya da tahta davetiyelerimizle de farklı bir hizmet alabiliyorsunuz. İsminize özel düzenlediğimiz davetiyelerimizin üzerine yazılmasını istediğiniz metinleri uygun yazı tipleriyle yazıyoruz. Modeller üzerindeki süslemeler ve süslemelerde kullanılacak renklere de sizin karar vermenizi istiyoruz. Kendi fotoğraflarınızın baskılarının yapılacağı gibi, çiçekler, kurdeleler, kokulu sabunlarla da davetiyelerinizi renklendirebiliyorsunuz.

İster puzzle görünümünde isterseniz de şık baskılarla harika görünen davetiyelerinizi sözleştiğimiz tarihte size teslim ediyoruz. Özel tasarım davetiyelerimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun size ücretsiz teslimatla gönderiyoruz. Hem tarzınızı yansıtan hem de konuklarınıza hatıra olarak bırakabileceğiniz davetiyelerinizi seçerken alanında uzman ekibimizle çalışmak size avantaj sağlayacaktır.

İstanbul davetiyecileri arasında yer aldığımız Duru Atölye’nin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanan çiftlerinden biri olmak ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Duru Atölye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.