Duru Atölye

Düğün Davetiyesi

Kategori

Beşiktaş İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Bridesis
22 1

Fatih

Bridesis

1 TL'den az
Özel Tasarım
Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Davetiye Rüzgarı
85 3 10

Zeytinburnu

Davetiye Rüzgarı

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğün mekanınızı tuttunuz, tarih ve saat belirlendi ise şimdi sıra konuklarınızı davet etmeye gelmiş demektir. İstanbul davetiye firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’de beklentilerinizi karşılayacak birbirinden özel tasarımlarımızla istediğiniz davetiyeyi kısa sürelerde kolaylıkla tasarlıyoruz.

Profesyonel ve işini çok seven bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Farklı tasarımlar üretmeye, özgün içerikler ortaya çıkarmaya bayılıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeleri özenle seçiyor ve çalışmalarımızda kullanıyoruz. Önceliğimiz ise daima müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için davetiye hazırlıklarınızın her aşamasında fikrinizi alıyoruz.

Atölyemize geldiğinizde sizinle nasıl bir hizmet almak istediğiniz konusunda ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Geniş ürün yelpazemizin bulunduğu kataloğumuzu beğeninize sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Kağıt baskı davetiyelerimizin yanı sıra magnet şeklinde ya da tahta davetiyelerimizle de farklı bir hizmet alabiliyorsunuz. İsminize özel düzenlediğimiz davetiyelerimizin üzerine yazılmasını istediğiniz metinleri uygun yazı tipleriyle yazıyoruz. Modeller üzerindeki süslemeler ve süslemelerde kullanılacak renklere de sizin karar vermenizi istiyoruz. Kendi fotoğraflarınızın baskılarının yapılacağı gibi, çiçekler, kurdeleler, kokulu sabunlarla da davetiyelerinizi renklendirebiliyorsunuz.

İster puzzle görünümünde isterseniz de şık baskılarla harika görünen davetiyelerinizi sözleştiğimiz tarihte size teslim ediyoruz. Özel tasarım davetiyelerimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun size ücretsiz teslimatla gönderiyoruz. Hem tarzınızı yansıtan hem de konuklarınıza hatıra olarak bırakabileceğiniz davetiyelerinizi seçerken alanında uzman ekibimizle çalışmak size avantaj sağlayacaktır.

İstanbul davetiyecileri arasında yer aldığımız Duru Atölye’nin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanan çiftlerinden biri olmak ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

  • Adres: İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Duru Atölye firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!