• Min. Fiyat
    10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mekece Davetiye Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Mekece Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Mekece Davetiye Hakkında

2001 yılında kurduğumuz Mekece markası, ilk olarak matbaacılık ile reklam sektöründe yerini aldı. Yılları içerisinde üretimde hızlanarak sektördeki farklı branşlarda da yer almaya başladık. Markamızı en iyi ve kaliteli üretimlerin adresi haline getiren profesyonel ekibimizle işimize verdiğimiz özenden asla vazgeçmedik. Bu sayede tedarikçi ve bayi ağı kurarak sektörlerdeki açıklara göre şekillendik. Çünkü iyi hizmet sunmak için kalite kadar önemli bir diğer konu da beklentileri karşılamaktır!

Gelin, size Pendik’te yer alan üretim merkezimizden nikah şekeri imalatçıları İstanbul markaları arasına nasıl adım attığımızı da anlatalım!

Sırasıyla yerimizi aldığımız branşları soracak olursanız; matbaa teknikleriyle ürün imalatı, plaket imalatı yaptık. Lazer kazıma-kesim teknolojisini davetiye üretimi de dahil farklı alanlarda kullandık. Özel tasarımlarla davetiye ve ahşap ürünleri mutlu çiftlere ulaştırmaya başladık. Davetiye tasarımlarımızla beğeninizi kazanarak mutluluğunuzda payımız olmasının heyecanını yaşadık. Bu sayede nişan tepsileri, nişan setleri, kına-düğün ürünleri, nikah şekeri ve hediyeliklerin imalatını yapmaya başladık. Elbette bu süreçte uzman kadromuza, makine ve ekipmanları da ekledik.

Mekece Davetiye, nikah şekeri ve hediyelik bölümünü özel yapan ne?

Öncelikle; davetiye imalatı yapan ekibimizin her yıl yeni bir kreasyon hazırlayarak farklı tarzları ve konseptleri özel anlarına taşıdığını söyleyelim. Hızla yenilenmeyi ve özel üretim ürünleri çiftlerimize sunmayı tercih eden ekibimizle kaliteli üretim yapıyoruz. Nikah şekeri ve hediyelik bölümümüzde 1 gün kullanacağınız ürünler üretmek yerine, ömür boyu hatıra olacak çalışmalar yapmayı tercih ediyoruz. İstediğiniz tasarımı büyük bir özenle yapıyor, düğün konseptiniz ve konuklarınızın beğenisine uygun ürünlerin; baskı, süsleme ve paketleme işlemlerini yapıyoruz. Bu süreçte her detayı sizinle paylaşıyor, onayınızı alarak %100 beğendiğiniz hediyelikler tasarlıyoruz.

Nişan ürünleri imalatında da aynı özeni gösteriyoruz. Aslında evlilik sürecinde ihtiyacınız olan masa süslemeleri, jardinyer set, supla, söz-nişan, kına ve sunum tepsileri, pleksi isimlik, damat kahve takımı, nikah-nişan hediyeleri gibi sayısız tasarım ürünle hizmet veriyoruz… En anlamlı anları zevkinize uygun şık ürünlerle taçlandırmak isterseniz; bizi bugüne kadar yalnız bırakmayan değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte sizi de ailemize katmaktan gurur duyarız. Heyecanla yeni tasarımları yapmak için bekliyor, her zaman aynı haz ve heyecanla mutluluğunuza dokunmak için çalışıyoruz!

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Mekece Davetiye Pendik iletişim bilgilerimiz sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi Vekili

İletişim

  • Adres::

    Doğu Mah. Altındal Sok. No:8/A Pendik/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Mekece Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.