Mekece Davetiye

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti Limit Yok
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Lavanta keseleri

Önerilen Firmalar

Naciden Şeker Davetiye Evi
50

Sultanbeyli

Naciden Şeker Davetiye Evi

3-5 TL
İdep Organizasyon ve Parti Evi
29 5

Üsküdar

İdep Organizasyon ve Parti Evi

2 TL'den az
Hülya Davetiye ve Nikah Şekeri
21 20

Üsküdar

Hülya Davetiye ve Nikah Şekeri

2-3 TL

Hakkında

2001 yılında kurduğumuz Mekece markası, ilk olarak matbaacılık ile reklam sektöründe yerini aldı. Yılları içerisinde üretimde hızlanarak sektördeki farklı branşlarda da yer almaya başladık. Markamızı en iyi ve kaliteli üretimlerin adresi haline getiren profesyonel ekibimizle işimize verdiğimiz özenden asla vazgeçmedik. Bu sayede tedarikçi ve bayi ağı kurarak sektörlerdeki açıklara göre şekillendik. Çünkü iyi hizmet sunmak için kalite kadar önemli bir diğer konu da beklentileri karşılamaktır!

Gelin, size Pendik’te yer alan üretim merkezimizden nikah şekeri imalatçıları İstanbul markaları arasına nasıl adım attığımızı da anlatalım!

Sırasıyla yerimizi aldığımız branşları soracak olursanız; matbaa teknikleriyle ürün imalatı, plaket imalatı yaptık. Lazer kazıma-kesim teknolojisini davetiye üretimi de dahil farklı alanlarda kullandık. Özel tasarımlarla davetiye ve ahşap ürünleri mutlu çiftlere ulaştırmaya başladık. Davetiye tasarımlarımızla beğeninizi kazanarak mutluluğunuzda payımız olmasının heyecanını yaşadık. Bu sayede nişan tepsileri, nişan setleri, kına-düğün ürünleri, nikah şekeri ve hediyeliklerin imalatını yapmaya başladık. Elbette bu süreçte uzman kadromuza, makine ve ekipmanları da ekledik.

Mekece Davetiye, nikah şekeri ve hediyelik bölümünü özel yapan ne?

Öncelikle; davetiye imalatı yapan ekibimizin her yıl yeni bir kreasyon hazırlayarak farklı tarzları ve konseptleri özel anlarına taşıdığını söyleyelim. Hızla yenilenmeyi ve özel üretim ürünleri çiftlerimize sunmayı tercih eden ekibimizle kaliteli üretim yapıyoruz. Nikah şekeri ve hediyelik bölümümüzde 1 gün kullanacağınız ürünler üretmek yerine, ömür boyu hatıra olacak çalışmalar yapmayı tercih ediyoruz. İstediğiniz tasarımı büyük bir özenle yapıyor, düğün konseptiniz ve konuklarınızın beğenisine uygun ürünlerin; baskı, süsleme ve paketleme işlemlerini yapıyoruz. Bu süreçte her detayı sizinle paylaşıyor, onayınızı alarak %100 beğendiğiniz hediyelikler tasarlıyoruz.

Nişan ürünleri imalatında da aynı özeni gösteriyoruz. Aslında evlilik sürecinde ihtiyacınız olan masa süslemeleri, jardinyer set, supla, söz-nişan, kına ve sunum tepsileri, pleksi isimlik, damat kahve takımı, nikah-nişan hediyeleri gibi sayısız tasarım ürünle hizmet veriyoruz… En anlamlı anları zevkinize uygun şık ürünlerle taçlandırmak isterseniz; bizi bugüne kadar yalnız bırakmayan değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte sizi de ailemize katmaktan gurur duyarız. Heyecanla yeni tasarımları yapmak için bekliyor, her zaman aynı haz ve heyecanla mutluluğunuza dokunmak için çalışıyoruz!

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Mekece Davetiye Pendik iletişim bilgilerimiz sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Aydın Duz

Semiha DUZ

  • Adres: Doğu Mah. Altındal Sok. No:8/A Pendik/İstanbul

Mekece Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Nikah Şekeri ve Hediyelik

Tüm Şehirler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!