Takım Alyanslarda 2014 Modelleri

1:16 dakika

29.11.2018

Alyansınız, içinde hayat arkadaşınızın adı yazılı olan biricik takınız... Evlenirken alacağınız en anlamlı hediyeniz. En özel alışverişiniz olacak alyans takımınızı seçerken işinize yarayacak bazı trend öngörüleriyle karşınızdayız! Bu senenin en özgün alyans takımları burada...

Asimetri Harikası

Bu seneki alyanslarda en çok göze çarpan özellik asimetrik ve hareketli bir tasarıma sahip olmaları. Bir yandan her türlü aktivitenizde size eşlik edeceği için mümkün olduğunca sade tutulmaya çalışılan alyanslar, diğer yandan sıradanlığın üstesinden gelmek adına hareketli süslemelere sahip.

Asimetri_harikasi.jpg

Pırlantalar Her Yerde!

Dikkatimizi çeken bir başka nokta ise bayan alyanslarında mutlaka pırlanta kullanılmış olması. Takımınızın erkek yüzüğünde olmasa da bayan eşinde elinizi hareket ettirirken etrafa pırıltılar saçmanızı sağlayacak minik taşların kullanılması çok şeyi değiştirecektir. Eğer sizde tercihinizi bu tarz bir alyanstan yana kullanacaksanız alyansınıza pırlanta seçmeden önce bu beş şeyi öğrenin:Kesim, berraklık, karat ağırlığı, renk, elmasın dönüşümü!

takım alyanslarda 2014 modelleri

Alyans ve Takı İndirimleri

Shine Line
8 TAKSİT
181 11 7
Shine Line

Bonus Kartlara 8 Aya Varan Taksit İmkanı !...

Shine Line
%50 İNDİRİM
181 11 7
Shine Line

Nazar Kolyemizde Kaçırılmıyacak %50 İndirim !...

Sarının Dönüşü

Geçen senelere kadar çok gözde olmayan sarı altının ise yıldızı tekrar parlamaya başlamış gibi görünüyor. Alyansların sarı ve beyaz altın kombinasyonuyla tasarlanması ise görünüme modern bir hava katıyor. Eğer sizde alyanslarınıza sarı ve beyaz altın kombinasyonuyla modern bir hava katmak istiyorsanız, alyans seçmenin püf noktaları neler öğrenin ve yüzüklerinizi bu tarz modeller arasından seçerek demodelik tuzağına düşmeden tercihinizi yapın.

takım alyanslarda 2014 modelleri

Profile Dikkat

Bu sene alyansların önden görünümü olduğu kadar profil görünümleri de önem kazanıyor. Yüksek profilli alyanslar sayesinde yüzükler her bakış açısından eşit derecede ilgi çekiyor ve parmaklarınız daha çok vurgulanmış oluyor. Hatta bayan alyanslarının profiline bir pırlanta bile eklenebiliyor. Böyle zarif ayrıntılarla kalın profilli alyanslar daha da ilgi çekici oluyor.

takım alyanslarda 2014 modelleri

Hayallere Ket Vurmayın!

Biliyor musunuz, bu sene her trendin önüne geçen bir akım varsa o da alyans gibi olmayan alyanslar takmak. Alyanslarda alışılmışın dışında girinti ve çıkıntıların olması; iniş çıkışların aralarının pırlantalarla süslenmesi, yüzüğün normalden kalın ya da ince olması sizi şaşırtmasın.

takım alyanslarda 2014 modelleri

Alyans ve Takı Firmaları

Şehrindeki en iyi Alyans ve Takı burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve Takı Firmaları

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

FE

Fatma Ermiş

17/10/2014

Yüzük kullanmayı pek sevmem ve sanki alyansı da sürekli kullanamayacağım gibi geliyor. umarım müstakbel eşim anlayış gösterir.