Tektaş, Alyans ve Gelin Takısı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:10 DK

14.12.2018

Sadece alyans ve takı deyip geçme, her birinin alınma zamanı da kullanılma zamanı da farklı. Tektaşın artık evlenme teklifi yaparken verildiğini, alyansın nişanlanırken ve adı üstünde; gelin takısının da düğün zamanı takıldığını biliyorsun. Peki, tüm bu düğün takıları ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenmek ister misin? O zaman hemen anlatalım.

Evetten Önce

Sevgilisine evlenme teklifi etmeye karar veren romantikler, bu paragraf size... Evlilik teklifi etmeden önce bilmen gereken her detayı belirledik ve bunların hepsine tek bir alandan ulaşabileceğin sayfa yarattık. Adını hareketten alan "Evlenme Teklifi” Bu sayfada en popüler tektaşları, tektaş seçerken bilmen gerekenleri, yüzük ölçüsünün nasıl alındığını ve aklına takılan her sorunun cevabını bulacaksın. Fikrimi istersen; bu sayfadaki bilgileri incelemeden sevgiline tektaş alıp beğenmediği bir modele onu mahkum etmemeni tavsiye ediyorum

tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Trendleri takip etmeyi unutmamalısın. 2019 senesinde sıklıkla göreceğin tektaş modelleri de burada: Evlilik Teklifini Taçlandıracak 2019 Tektaş Modelleri

Alyans Seçimi

Ürün çeşitliliğinin en fazla olduğu takı olma bayrağını açık ara taşıyor alyanslar. Üstelik her ikinizin de nişan gününüzden itibaren takacağınız tek takınız da o. Nişanlanırken sağ elin yüzük parmağına takılan alyanslar evlendikten sonra sol elin yüzük parmağına geçer. Bu kadar önemli bir yüzük olan alyansın püf noktaları için hemen tıkla.

tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

2019 senesinde ses getirecek alyans modellerine de göz at: En Güzelini Arayan Çiftler İçin 2019 Alyans Modelleri

Gelin Takısı

Gelin takısı, gelin seti, düğün mücevheri. Hepsinin anlamı gelinin düğünde takacağı parıltılar ile eşanlamlı. Fakat adının ne olduğu seçtiğin model kadar önemli değil inan bana. Önemli olan kayık yaka gelinliğe kolye takıp takmaman, vintage gelinliğe ne tarz mücevherin uyum sağladığı ya da incili gelin setinin hangi gelinlik kumaşı ile daha şık duracağı. O nedenle mücevherini gelinliğine göre seçmelisin!

tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Mücevherini de aradan çıkardığımıza göre sıra saç ve makyaj seçimine geldi.İşte sana gelin saçı ve makyajında işine yarayacak bilgiler!

Şehrindeki En İyi Alyans ve Takı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ALYANS VE TAKI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

SU

Suzan Unsar

14/10/2014

ELLERİNİZE SAĞLIK


ED

Ekber Dalan

14/10/2014

Beyaz altın ve pırlantalı alyanslar diğerlerine göre daha popular bu aralar