Tektaş, Alyans ve Gelin Takısı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:55 dakika

28.05.2021

Sadece alyans ve takı deyip geçme, her birinin alınma zamanı da kullanılma zamanı da farklı. Tektaşın artık evlenme teklifi yaparken verildiğini, alyansın nişanlanırken ve adı üstünde; gelin takısının da düğün zamanı takıldığını biliyorsun. Peki, tüm bu düğün takıları ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenmek ister misin? O zaman hemen anlatalım.

Evetten Önce

Sevgilisine evlenme teklifi etmeye karar veren romantikler, bu paragraf size... Evlilik teklifi etmeden önce bilmen gereken her detayı belirledik ve bunların hepsine tek bir alandan ulaşabileceğin sayfa yarattık. Adını hareketten alan "Evlenme Teklifi” Bu sayfada en popüler tektaşları, tektaş seçerken bilmen gerekenleri, yüzük ölçüsünün nasıl alındığını ve aklına takılan her sorunun cevabını bulacaksın. Fikrimi istersen; bu sayfadaki bilgileri incelemeden sevgiline tektaş alıp beğenmediği bir modele onu mahkum etmemeni tavsiye ediyorum

tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Alyans Seçimi

Ürün çeşitliliğinin en fazla olduğu takı olma bayrağını açık ara taşıyor alyanslar. Üstelik her ikinizin de nişan gününüzden itibaren takacağınız tek takınız da o. Nişanlanırken sağ elin yüzük parmağına takılan alyanslar evlendikten sonra sol elin yüzük parmağına geçer. Bu kadar önemli bir yüzük olan alyansın püf noktaları için hemen tıkla.

tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Gelin Takısı

Gelin takısı, gelin seti, düğün mücevheri. Hepsinin anlamı gelinin düğünde takacağı parıltılar ile eşanlamlı. Fakat adının ne olduğu seçtiğin model kadar önemli değil inan bana. Önemli olan kayık yaka gelinliğe kolye takıp takmaman, vintage gelinliğe ne tarz mücevherin uyum sağladığı ya da incili gelin setinin hangi gelinlik kumaşı ile daha şık duracağı. O nedenle mücevherini gelinliğine göre seçmelisin!

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

ekber dalan

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Beyaz altın ve pırlantalı alyanslar diğerlerine göre daha popular bu aralar


SUZAN UNSAR

Düğün Tarihi: 14.10.2014


ELLERİNİZE SAĞLIK