Tektaş, Alyans ve Gelin Takısı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sadece alyans ve takı deyip geçme, her birinin alınma zamanı da kullanılma zamanı da farklı. Tektaşın artık evlenme teklifi yaparken verildiğini, alyansın nişanlanırken ve adı üstünde; gelin takısının da düğün zamanı takıldığını biliyorsun. Peki, tüm bu düğün takıları ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenmek ister misin? O zaman hemen anlatalım.

Evetten Önce

Sevgilisine evlenme teklifi etmeye karar veren romantikler, bu paragraf size... Evlilik teklifi etmeden önce bilmen gereken her detayı belirledik ve bunların hepsine tek bir alandan ulaşabileceğin sayfa yarattık. Adını hareketten alan "Evlenme Teklifi” Bu sayfada en popüler tektaşları, tektaş seçerken bilmen gerekenleri, yüzük ölçüsünün nasıl alındığını ve aklına takılan her sorunun cevabını bulacaksın. Fikrimi istersen; bu sayfadaki bilgileri incelemeden sevgiline tektaş alıp beğenmediği bir modele onu mahkum etmemeni tavsiye ediyorum

hdbmhwg3wlfbtv9u - tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Alyans Seçimi

Ürün çeşitliliğinin en fazla olduğu takı olma bayrağını açık ara taşıyor alyanslar. Üstelik her ikinizin de nişan gününüzden itibaren takacağınız tek takınız da o. Nişanlanırken sağ elin yüzük parmağına takılan alyanslar evlendikten sonra sol elin yüzük parmağına geçer. Bu kadar önemli bir yüzük olan alyansın püf noktaları için hemen tıkla.

ehlknldoxtoliq7v - tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Gelin Takısı

Gelin takısı, gelin seti, düğün mücevheri. Hepsinin anlamı gelinin düğünde takacağı parıltılar ile eşanlamlı. Fakat adının ne olduğu seçtiğin model kadar önemli değil inan bana. Önemli olan kayık yaka gelinliğe kolye takıp takmaman, vintage gelinliğe ne tarz mücevherin uyum sağladığı ya da incili gelin setinin hangi gelinlik kumaşı ile daha şık duracağı. O nedenle mücevherini gelinliğine göre seçmelisin!

jqiwduyetkcts163 - tektaş, alyans ve gelin takısı hakkında bilmeniz gerekenler

Mücevherini de aradan çıkardığımıza göre sıra saç ve makyaj seçimine geldi.İşte sana gelin saçı ve makyajında işine yarayacak bilgiler!

Şehrindeki 248 Alyans ve Takı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

SU Suzan Unsar

ELLERİNİZE SAĞLIK

ED Ekber Dalan

Beyaz altın ve pırlantalı alyanslar diğerlerine göre daha popular bu aralar