Düğünün İçin 6 Alternatif Fikir

Belgin Yetiş tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:52 DK

24.04.2019

Düğününe yaratıcı dokunuşlar katarak, farklılığı yakalamaya çalışan çiftlerdenseniz bir sürprizimiz var!

düğünün için 6 alternatif fikir

Düğün için alternatif fikirler ve hiç aklına bile gelmeyecek hizmetler sunan firmalar ile tanıştıracağız şimdi seni. Alışılmışın dışında geliştirdikleri hoş fikirler ve sundukları farklı organizasyon hizmetleri ile orijinalliğin sınırlarını zorlayan bu firmalar ayrıca gelin ile damat adayının düğün hazırlıkları sırasında işlerini kolaylaştıracak çalışmalar gerçekleştiriyor. Mesela neler mi yapıyorlar?

1- Düğün öncesinde müstakbel eşin ile birlikte en sevdiğin şarkıyı seçip, stüdyo ortamında söylüyorsunuz. Sesiniz kötüyse bile dert değil, teknoloji sağ olsun. Dilerseniz şarkıya bir de klip çekebilirsiniz. Düğünde barkovizyondan gösterilen bu kayıt, çocuklara ve torunlara hoş bir anı olarak kalacak.

düğünün için 6 alternatif fikir

2-Konuklarınız ile birlikte katılacağın bir dans oyununa hazır mısın? Kamera karşısına geçip dans ediyorsunuz ve kamera hareketlerinizi algılayarak size bir puan veriyor. Üstelik kazanana ödül de var! Nasıl kulağa eğlenceli geliyor değil mi?

3-Düğününde konukların ile birlikte çekildiğiniz fotoğraflar, yüz tanıma sistemi sayesinde otomatik olarak her birinin telefonuna gönderilse, onlar için de hoş bir sürpriz olurdu. İsteyen istediği fotoğrafı dijital ortamda senin belirlediğin bir etiket ile sosyal medyada da kolayca paylaşabilecek.

4-Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozunu biraz daha arttırmaya ne dersin? Düğününde shot bar kurdurabilir, farklı barmen şovları ile konuklarına eğlenceli dakikalar yaşatabilirsin.

düğünün için 6 alternatif fikir

5-Düğünler minik yaramazlarla da olmuyor onlarsız da. Düğününün en sevdiğin dekorunu bozabilir, gelinliğini çekiştirebilir, ortalıkta koşturarak düğün pastasını devirebilirler. Ancak düğün bakıcılık hizmeti sunan bir firma ile anlaşarak, hem tüm bu risklerin önüne geçebilir hem de afacanların düğününde gönüllerince eğlenmesini sağlayabilirsin.

Bu fikirlere de daha önce rastlamamış olabilirsin: Düğünde Farklı Ne Yapılabilir Diyenlere Yaratıcı Düğün Fikirleri

düğünün için 6 alternatif fikir

6-Sen ortalama bir davetli sayısı çıkarıp, davetiyeleri konuklara dağıtıyorsun ama iş orada bitmiyor. Burada imdadına yetişecek olan LCW hizmeti sunan firmalar var. Bu firmalar şunu yapıyor: Senin verdiğin davetiye listesi üzerinden tek tek davetlileri arayıp, katılım durumlarını netleştiriyor, iletilmesini istediğin notlar varsa bunları iletiyor ve net bir davetli sayısı çıkarıyorlar. Bu durumca, düğün mekanına vereceğin kesin konuk sayısı netleşmiş oluyor. Eğer senin hesapladığın kişi sayısından daha az bir katılım olacaksa düğün mekanına fazladan düğüne katılmayacak kişiler için para ödemek zorunda kalmıyorsun. Nasıl, karlı değil mi?

Tüm bu anlattıklarımızdan etkilendiysen, düğünün için alternatif fikirler ve hizmetler sunan firmalarla hemen iletişime geç! Düğün.com’da düğününü farklılaştıracak firmaların sayfalarında, sundukları hizmet detaylarını detaylı inceleyebilir, hoşuna giden fikirler için firmalar ile iletişime geçebilirsin.

Nişan veya sözün için abiyeni seçmiş miydin? Seçmediysen seni bir sonraki makalemize alalım:

düğünün için 6 alternatif fikir

Şehrindeki En İyi Alternatif Fikirler Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ALTERNATİF HİZMETLER

Vitrindeki Alternatif Fikirler Firmaları

Alternatif Fikirler kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum