Alternatif Fikirler İstanbul

360 Video Prodüksiyon

Firma artık düğün yapmıyor
360 Video Prodüksiyon

360 Video Prodüksiyon Hakkında

Zamanda geriye dönerek düğün gününü tekrar yaşadığınızı, ilk dansınızı, ‘’Evet’’ dediğiniz o anı, pasta kestiğiniz dakikaları beden dışı bir tecrübeyle tekrar yaşayabileceğinizi düşünün.

Artık 360° VR videolarla bu hayal gerçeğe dönüştürüyor.

Düğün tarihi yaklaşıyor. Sizin kadar bizde çok heyecanlıyız. Düğün öncesi ve düğün günü çiftler için en özel ve en unutulmayacak dakikaların yaşandığı o özel dakikalar. Her saniye, her dakika o gün çok önemli, her şey kusursuz ve güzel olmalı.

Bu özel gün için aylar öncesinden hazırlık yaptınız, düğün mekanınız, kıyafetleriniz, kuaförünüz, gelin arabanız, nikah şahidiniz her şey tamam! Peki düğün öncesi ve sonrasındaki her dakikayı unutulmaz kılacak fotoğrafçı ve kameraman?

Hani düğün sonrası düğün telaşı ile kaçırdığınız o günü tekrar yaşayabilsem dediğiniz anlar olur ve düğününüze gelemeyen kişilerin keşke orada olabilseydim diye yakınması olur ya! İşte sizi bu sıkıntılardan biz kurtarıyoruz.

Nikah, düğün hikayesi, düğün videosu ve düğün fotoğraflarınızı 4k 360° UHD kameralarımızla hiçbir detayı kaçırmadan çekiyor ve Sanal Gerçeklik gözlükleriyle sizi dilediğiniz zaman ve mekanda o güne tekrar döndürüyoruz. Düğün gününüzü canlı 4k 360 ° görüntülerde defalarca yaşayın.

360 Video Prodüksiyon tarafından Hollywood ve Disney stüdyoları da dahil olmak üzere sinema şirketlerinde kullanılan aynı ileri VR teknoloji kullanılmaktadır.

Zamanda yolculuk gelişen teknolojiyle artık mümkün. Kısa bir zaman yolculuğu yapıp düğün gününüze tekrar dönmeye ne dersiniz?

Aradan yıllar geçse de henüz doğmamış çocuğunuzun düğününüzde bulunma fikri kulağa nasıl geliyor?

Düğün gününüzü tüm ihtişamıyla yansıtacak, unutulmayacak bir düğün için Türkiye’de İlk defa;

• Dünyadaki en son teknolojiye sahip ekipmanları kullanıyoruz.
• Dünya’nın nersesinde olurlarsa olsunlar, düğününüze gelemeyen yakınlarınız için 4k UHD 360° canlı yayın yapıyoruz.
• Davetlilere düğününüzü daha sonra keyifle izleyebilecekleri dilediğiniz renk ve tasarımda sanal gerçeklik gözlükleri hediye ediyoruz.
• Düğün Hikayesi, düğün videosu ve düğün fotoğraflarınızı havadan, karadan ve su altı kameralarımız ve profesyonel ekibimizle 360° çekiyoruz.
• Düğün öncesi, gelin damat odası, gelin damat girişi, ilk dans, nikah töreni, düğün mekanı, düğün sonrası eğlence ve kapanış bölümlerini birden fazla kamera ve personel ile ihtiyacınıza göre çekiyor ve hiçbir detayı kaçırmıyoruz.

360 ° VR düğünler için en iyi benzetme: "Bir fotoğraf gülüşü yakalar, video kahkahaları yakalar ancak 360° VR her şeyi yakalar".

Eğer sizde farklı ve sıra dışı bir düğün videonuz olsun istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

360 Video Prodüksiyon
Wedding Team

360 Video Prodüksiyon Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Bahar & Soner

Düğün Tarihi: 07.01.2017

Gelecekten Beklediğimiz Iyi Bir Geçmişse Ve Bu Güzel Geçmişi Sayenizde Nesiller Boyu Aktarabilecek Olmak Paha Biçilemez. Emeğinize Yüreğinize Sağlık.

Büşra & Baran

Düğün Tarihi: 22.12.2016

Referans Aracılığıyla Ulaştığımız, Referansımızı Da Kendilerini De Utandırmadan Harikalar Yaratmayı Başaran, Tüm Gün Her Dakika Yanımızda Olup Harikalar Yaratan Sempatik Profesyoneller. Hop Oturup Hop Kalkmalarınız, Asla Yılmadan, Üşenmeden Nazımızı Çekip Sıradanlıktan Uzak Olmanız Zaten Farkınızı... devam 

Meral & Kurban

Düğün Tarihi: 07.12.2016

Düğüne Dair Elimizde Kalan En Önemli Şey Düğün Videoları Ve Fotoğrafları .Her Şeyi Büyük Bir Titizlikle Seçtikten Sonra Video Ve Fotoğrafta Basite Kaçmak Olmazdı. Teknolojinin Hakkını Vererek 360 Dereceyle Mükemmelliği Kayıt Altına Alan, Zaman Mekan Algısını Yok Eden, Anılarımızı Izlediğimizde Tüm... devam 

Aylin & Murat

Düğün Tarihi: 24.11.2016

Bosphorus Palace Hotel 'De Ki Düğünümüz Için Tercih Ettiğimiz Isim Yapmış, Organizasyona Dair Her Türlü Detayı Düşünmüş, Gerekli Ekip Ve Ekipmana Sahip Tecrübeli Bir Firma. Görüntü Kalitesinden Ses Kalitesine Iyi Ki Tercih Etmişiz Dedirten Defalarca Keyifle Izleyebildiğimiz Görüntüler. Hediye... devam 

Cemre & Ali

Düğün Tarihi: 29.09.2016

Düğün Videosunda, Kız Tarafı Ve Erkek Tarafının Kim Daha Fazla Kadrajda Yer Aldı Tartışmalarını Ortadan Kaldırabilmek Adına Ayrı Ayrı Çekilebilmesi Için Iki Farklı Video Çekimi Düşünüp Firmaları Araştırırken Her Şeyin Bir Arada Sunulabildiğini Keşfettik. Türkiye Piyasasında Fiyat Kalite Dengesiyle... devam 

Aslı & Murat

Düğün Tarihi: 17.09.2016

Her Çift Gibi Biz De Mükemmeli Arıyorduk, Klasik Videolar Yerine Özgün, Izledikçe Keyif Alabileceğimiz, Eğlenceli Bir Video Olsun Istedik. Düğünde Bulunan, Bulunmayan Herkesin Izlediğinde Şaşıracağı, Keyifli Ve Orijinal 360 Derece Video Düşüncesini Ilk Başta Çok Inanılmaz Gelmişti. Bu Büyük Icatı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.