Alternatif Fikirler İstanbul

Bando Sepeti

5,0

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Bando Sepeti Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Bando Sepeti Hakkında

Hayatınızın en özel gününün rengarenk ve dillere destan olmasını istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, İstanbul bando firmaları arasında öne çıkan işletmemiz Bando Sepeti sizi de büyülemeye hazır. Size, eğlencenin hat safhaya ulaştığı bir düğün vadediyoruz. İstanbul Beşiktaş'ta bulunuyor ve bizi tercih eden her çiftimizin düğününe büyük bir mutlulukla eşlik ediyoruz.

●Deneyim
Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla muhteşem sahne şovlarına imza atıyoruz. Eşlik ettiğiniz her organizasyonu daha da etkileyici bir hale getiriyor, konseptinize uygun bir ekip kuruyoruz. Sizi de arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu çiftten birisi yapmak istiyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla düğününüzü sahipleniyor, enerjimizle size ilham veriyor ve en az biz de sizin kadar eğleniyoruz.

●Hizmetler
Size, sizin tercih ettiğiniz enstrümanlarla kaliteli bir hizmet veriyoruz. Ekibimizi misafir karşılamadan gelin almaya, gelin almadan pasta kesim bandosuna kadar birçok alanda konumlandırabiliyoruz. Beşiktaş bando firmaları arasında fark yaratıyor ve bununla da gurur duyuyoruz. Eğlenceli ekibimizle biz de kendimizi bir ev sahibi gibi hissediyor ve düğün bitene dek size keyifle eşlik ediyoruz.

İddialı olduğumuz bir diğer alansa, geniş repertuarımız. Türkçe, İngilizce, İspanyolca gibi birçok dilde şarkılar söyleyebiliyor ve istediğiniz konseptte sizinle olmayı başarıyoruz. Örneğin, 70'ler/80'ler/90'lar temalı bir düğün hayal ediyorsanız, kesinlikle sizi memnun etme garantisi veriyoruz. Çünkü, konsept müzik derince de akıllara ilk biz geliyor ve bununla da gurur duyuyoruz.

●Ek Hizmetler
Hizmetimizle herkesi kendinize hayran bırakmayı başarıyor, size fikir ve öneriler de sunuyoruz. Düğün öncesinde sizinle bir görüşme yapıyor, düşündüğünüz planlamayı öğreniyoruz. Size, şık kostümlerimiz ve rengarenk şapkalarımızla eşlik ediyoruz. Ortaya çıkardığımız muhteşem fotoğraf kareleriyle hayatınızda hiç unutamayacağınız izler bırakıyor ve bu özel günün sizin için daha da etkileyici olmasını sağlıyoruz.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve düğününüzü hayal edin. Üzerinizde bembeyaz bir gelinlik, kolumuzda sevgiliniz ve fonda muhteşem bir müzik… İşte biz de sizinle bu karede olmak, İstanbul düğün müzik grupları arasında fark yaratan melodilerimizle size o masalı yaşatmak istiyoruz. Hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle irtibata geçin. Bu sayede, sizin için tasarladığımız avantajlı fiyatlardan yararlanın.

İletişim

  • Adres:

    Nispetiye Mah. Gazigüçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4 /5 Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Bando Sepeti Yol Haritası

Bando Sepeti Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Adı & Adı

Düğün Tarihi: 01.10.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

En güzel günümü muhteşem geçmesine sebepler 😊 güler yüz, anlayış, dakiklik, eğlendirmek herşey onlarda 😎😎😎 can bey başta olmak üzere hepsine çok teşekkür ederim diğer organizasyonlarda görüşmek üzere... 😊

Sedan & Erdi

Düğün Tarihi: 29.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Harika bir enerjileri var ve ilham kaynağı olarak düşünülebilir. Düğününüzde gerçekten EĞLENMEK istiyorsanız DOĞRU ADRES.

Serap & Ali

Düğün Tarihi: 28.06.2019


En güzel günümü muhteşem geçmesine sebepler 😊 güler yüz, anlayış, dakiklik, eğlendirmek herşey onlarda 😎😎😎 can bey başta olmak üzere hepsine çok teşekkür ederim diğer organizasyonlarda görüşmek üzere... 😊

Bando Sepeti

Sizlere bir ömür boyu mutluluklar Evliliğiniz düğününüzdeki gibi muhteşem olsun.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.