Bando Organization

2

E-posta Gönder

0212 963 3709

2 yorum

Alternatif Fikirler

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - şov

Kampanyalar ve Paketler

Bando Organization

Gelin Almasız Düğün Olmaz! Gelin Çıkarma Bandosu %40 İndirimli 1.000 TL!

Eğlenmek isteyen herkes bizi arasın.

Son gün 01/09/2021


Hakkında

En güzel günlerinizde organizasyonunuzu renklendirmek ister misiniz? Akıllarda kalıcı bir akşam geçirmeniz için faaliyet gösteren Bando Organization, unutulmaz anlarınızda yanınızda. Alanında uzman bir ekiple bando takımı oluşturduğumuzu ve tecrübeleriyle keyifli bir akşam yaşatacaklarını söyleyebiliriz.


Beşiktaş’ta faaliyet gösteriyoruz. İhtiyacınıza göre en uygun ekibi ve enstrümanı seçtiğimiz ve organizasyonunuz için kullandığımızı söyleyebiliriz. Çeşitli ve geniş enstrümanımızı misafirlerimizin talebi doğrultusunda kullanıyoruz. Ekibimizi düğün bandosu, gelin alma bandosu, pasta kesimi bandosu, welcoming, klasik bando, düet, trio gibi birçok farklı şekilde kullanabiliyoruz. Eğlenceli bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz ve bu ekibimizin tek amacının geceyi keyifli ve renkli bir hale getirmek olduğunu bilmenizi istiyoruz. Ekibimizin güler yüzlü bir kadrodan oluştuğunu belirtelim. Bando organizasyonu, gecelerde farklı ve renkli bir hale getirmek için kullanılır. Bizim de bunun bilincinde olarak çalıştığımızı, samimiyeti ve eğlenceyi gecenizde mümkün olduğu kadar yaşatacağımızı belirtmek istiyoruz.


Organizasyonun akışını düzenlemek için sizinle öncesinden iletişime geçiyoruz. Taleplerinizi ve kafanızdakileri bizimle paylaşıyorsunuz ve isteklerinize göre bir yol çiziyoruz. Hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.


Açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, baby showerlar, sünnet düğünleri, nişan, nikah, kına, davet ve resepsiyon, lansmanlar, fuarlar, toplantılar ve bunun gibi birçok özel günde faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda tecrübeli yönetici kadromuz size farklı fikir ve önerilerde de bulunabiliyor.


Fiyatlarımız sahnede kalacağımız saate, organizasyon türünüze, sağladığımız hizmete ve bunun gibi detaylara göre değişiklik gösteriyor. Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz taktirde hemen geri dönüş sağlıyoruz ve bu özel organizasyonunuza renk katmak için planlamalara başlıyoruz. Bando Organization ile eğlenceli etkinlikler artık çok daha kolay.

İletişim

Can Tekin

  • Telefon: 0212 963 3709
  • Adres: Nispetiye Mah. Gazigüçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4 /5 Beşiktaş

Bando Organization Yol Haritası

2 yorum


S&E

Sedan & Erdi

Düğün Tarihi: 29.09.2019

Harika bir enerjileri var ve ilham kaynağı olarak düşünülebilir. Düğününüzde gerçekten EĞLENMEK istiyorsanız DOĞRU ADRES.

S&A

Serap & Ali

Düğün Tarihi: 28.06.2019

En güzel günümü muhteşem geçmesine sebepler 😊 güler yüz, anlayış, dakiklik, eğlendirmek herşey onlarda 😎😎😎 can bey başta olmak üzere hepsine çok teşekkür ederim diğer organizasyonlarda görüşmek üzere... 😊
Bando Organization

Bando Organization
Sizlere bir ömür boyu mutluluklar Evliliğiniz düğününüzdeki gibi muhteşem olsun.


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!