Alternatif Fikirler İstanbul

River Yat Evlilik Teklifi

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

River Yat Evlilik Teklifi Özellikler

Kategori
Evlilik teklifi organizasyonu

River Yat Evlilik Teklifi Hakkında

River Yat ekibiyle unutulmaz bir yolculuğa hazır mısınız? Boğaz’ın göz alıcı güzelliği eşliğinde masmavi suların üzerinde hayatınızın en özel sorusu olan “Benimle evlenir misin?”i içtenlikle dile getirebilirsiniz.

River Yat İstanbul ailesi olarak profesyonel ekibimizle birlikte her şeyi sizin isteğiniz doğrultusunda organize ediyoruz. Ancak en önemlisi siz nasıl bir gece tasarlamak istiyorsunuz? Bunu tüm detaylarıyla öğrenmek için isteklerinizi anlattığınız bir görüşme düzenliyor, hiç vakit kaybetmeden de hazırlıklara başlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ve çözüm ortaklarımız tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçiyor. Profesyonel ekibimiz, her şeyi en iyi şekilde tasarlarken siz de evlilik teklifi etmenin tatlı telaşının tadını çıkarabiliyorsunuz.

İstanbul tekne kiralama denildiğinde aklınıza River Yat kiralama gelecektir. Bizi tercih ederseniz emin olun, çok memnun olacaksınız. Hatta şimdiden söyleyelim, evlilik teklifi kutlamanız bitsin istemeyeceksiniz. 35 kişilik 3 farklı tekneye sahip olan River Yatçılık’la unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Şimdiden partiye katılacak dostlarınızı davet etmeye başlayın!

Hijyenik mutfağımızda, davet menüleri ve kokteyller hazırlanıyor. Enfes tatlar şık sunumlarla konuklarınıza ikram ediliyor ve gece boyunca her an yanınızda olan ekibimiz tarafından en iyi şekilde ağırlanıyorsunuz. Renk renk aydınlattığımız yatımızda, ziyafete dönüşen geceniz kokteyl parti ile devam ediyor. Kesintisiz eğlenceyi taçlandıran ise müzisyenlerimiz oluyor. Küçük bir sahne kuruluyor, çözüm ortaklarımız da ses sistemi hazırlıklarını tamamlıyor. Bu sayede DJ veya müzik gruplarıyla müziğin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında, elbette rotanızı da planlamalıyız. Limandan çıktığımızda ne kadar açılmak istiyorsunuz? Boğaz turu mu olmalı, yoksa gün boyu eğlence için özel bir rota mı oluşturulmalı?Tüm bunları görüşmelerimiz esnasında detaylı olarak konuşuyoruz. Üstelik sadece evlilik teklifi değil aynı zamanda sevdiklerinizle özgürce eğlendiğiniz pek çok kutlamada fark yaratan konseptler tercih ediyoruz.

Hala neyi bekliyorsunuz, İstanbul evlilik teklifi yat organizasyonu için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    River Yat Evlilik Teklifi Yol Haritası

River Yat Evlilik Teklifi Yorumları (1)

Ayten & Tolga

Düğün Tarihi: 15.10.2019

Lazerle evlenme teklifi burda almıştım. Çok mutlu olmuştum. Organizasyon harika. Teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.