Tekirdağ Abiye ve Nişanlık

Özel nişanlık modelleri ve ünlü tasarımcılar için Tekirdağ nişanlık moda evleri sayfamızı ziyaret et, abiye galerilerini incele ve beğendiğin modellerden fiyat teklifi alarak hayalindeki nişanlığa sahip ol!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Hangi Abiyeye Hangi Saç Modeli Yapılmalı?

Abiye seçimi kadar abiye modeline göre uygun saç yaptırmak da oldukça önemlidir. Bu nedenle elbisenizi seçerken aslında saç modelinizi de düşünmelisiniz. Peki, hangi abiye modeliyle nasıl bir saç yapılmalı? Abiye modeline göre saç yaptırmak demek, aslında seçtiğiniz elbisenin özelliklerini gizlemeyecek, kalabalık görüntü yaratmayacak ve abiye elbise ile bütünlük yakalayabilecek saç yaptırmak demektir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken, nişanlık elbisenin yakası, sırtı ya da göğüs dekoltesidir. Eğer elbiseniz boynu kapatan bir yaka kesimine sahipse, -örneğin hakim, bisiklet ya da kayık yaka gibi- gelin topuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle hakim yaka ile saçlarınızı toplu kullanmalısınız. Boynu tamamen kapadığı için açık saç modeli tercih etmek boğucu ve kalabalık bir görüntü yaratabilir. Sırt detayı olan bir abiye çeşidi tercih ediyorsanız, saçlarınızın sırtınızı kapatmayacağı toplu modellere yönelmelisiniz. Örneğin, şık bir balerin topuzu oldukça hoş bir seçim olabilir. Göğüs dekolteli bir nişanlık elbise için kararın biraz sizde olduğunu söyleyebiliriz. Gizemli bir görüntü yaratmak ve dikkatleri dekoltenizde toplamamak istiyorsanız saçlarınızı açık kullanabilirsiniz.

Tekirdağ’da nişanlık ve abiye modelleri ararken satın almanın yanı sıra kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken araştırma esnasında firmanın kiralama seçeneği sunup sunmadığına bakmaktır. Firmalardan tek tıkla randevu talep edebileceğinizi de unutmayın!