Abiye ve Nişanlık

Trabzon Abiye ve Nişanlık

2.000-3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilir?

Abiye ve nişan elbisesi seçiminizi yaparken organizasyon mekanı size yol gösterebilir. Deniz kenarında bir davete gidiyorsanız tok kumaşlı, prenses kesim modeller yerine belden oturtmalı kısa abiye ya da uçuşan kumaştan uzun abiye elbiseler deneyebilirsiniz. Mekanın doğal ve romantik havasıyla bu tarz modeller daha çok yakışacaktır. Bir nişan salonunda töreninizi yapmayı düşünüyorsanız ister kısa isterseniz de uzun bir model seçebilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz uzun abiye elbise modellerinden yana bir tercihte bulunmanız. Çünkü parlak ışıklar, sahne, görkemli dekorasyonların yanında kısa bir abiyeyle hayal ettiğiniz göz alıcı etkiyi yaratamayabilirsiniz. Böyle bir mekanda sırt dekolteli, balık kesim iddialı bir model ya da gövdesi işlemeli, düşük omuzlu A kesim bir nişanlık tercih etmeniz daha hoş olabilir.

Vücut Tipine Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Abiye ve nişanlık seçiminizi yaparken vücut tipinizi göz önünde bulundurmanızı öneririz. İnce beliniz ve geniş basenleriniz varsa; A kesim bir nişanlık abiye modeli seçerek basenlerinizi gizleyip zarif belinizi öne çıkarabilirsiniz. Dikdörtgen vücut tipine sahipseniz kemerli abiye elbiselere yönelmenizi öneririz. Bu tarz modeller belli belirsiz olan hatlarınızı daha şekilli göstermeye yardımcı olacaktır. Birkaç kilo fazlanız olduğunu düşünüyorsanız seçiminizi siyah abiye modelleri arasından yapmanız iyi bir karar olabilir. Unutmayın siyah bir-iki beden zayıf gösterme özelliği sayesinde daima kurtarıcıdır. ( “Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” ) başlıklı makalemizi okuyarak sizin için doğru abiye ve nişan elbisesini seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz sayfa aracılığı ile şehrinizdeki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevleri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm sorulara cevap bulmak için firmalardan hemen fiyat teklifi istemeye başlayın.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları