Abiye ve Nişanlık

Samsun Abiye ve Nişanlık

İlkadım Nil Wedding

3.000-5.000 TL

İlkadım Şubest Wedding

2.000-3.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Vücuda Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilir?

Kusursuz bir görünüm için vücut tipinize uygun şekilde giyinmek yapılacak en doğru şeydir. Katıldığınız bir davette giyeceğiniz abiyeyi ya da nişan töreninizde giyeceğiniz nişan elbisenizi de vücut tipinize göre seçerseniz ortaya göz alıcı sonuçlar çıkacağına emin olabilirsiniz. Orantılı vücut hatlarına sahipseniz sizin için en güzel model balık kesim uzun abiye elbisedir. Nişan töreninizde giyeceğiniz böyle bir nişan kıyafeti güzel vücudunuzu en iyi şekilde sergilemenizi sağlar. Eğer kilolarınızdan şikayetçiyseniz de cankurtaran vazifesi gören siyah abiye modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Fiziğinizde incecik bacaklarınız öne çıkıyorsa katıldığınız davetlerde onları sergilemekten çekinmeyin. Örneğin belden oturtmalı şık bir kısa abiye deneyebilirsiniz. (“Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” ) başlıklı makalemizi okuyarak sizin için doğru abiye ve nişan elbisesini seçebilirsiniz.

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilir?

Katılacağınız davetin ya da nişan töreninizin gerçekleşeceği mekan abiye ve nişan kıyafeti seçiminizi yaparken size yardımcı olabilir. Deniz kenarında bir davete katılıyorsanız yırtmaçlı, uzun, ince dantel tül kumaştan tasarlanan beyaz abiye modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Nişan töreninizi büyük bir balo salonunda düzenleyecekseniz tok kumaştan A kesim gösterişli bir nişanlık tercih edebilirsiniz. Eğer böyle bir davete konuk olarak gidiyorsanız da uzun abiye elbiseler doğru seçim olacaktır.

Samsun’daki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları