Manisa Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Aradığın nişanlık modelini kolayca bulman için Manisa nişanlık moda evlerini bir sayfada listeledik. Abiye modellerini incele, ücretsiz teklif al ve indirimlerle nişanlığına sahip ol!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Vücut Tipine Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Abiye elbise ve nişan kıyafeti seçiminizi yaparken vücut tipiniz size yol gösterebilir. Kum saati vücut tipine sahipseniz göz alıcı fiziğinizi sergilemek için balık kesim bir abiye ya da nişanlık giymenizi öneririz. Çünkü kusur kabul etmeyen balık kesim elbiseler en çok sizin fiziğiniz gibi orantılı hatlara sahip olan kadınlara yakışır. Eğer geniş kalçalarınız ve ince bir beliniz varsa belinizi vurgulayacak ve kalçalarınızı gizleyecek A kesim bir nişanlık sizi muhteşem gösterebilir. Elma vücut tipine sahipseniz vücudunuzdaki en güzel bölgelerinizden biri olan bacaklarınızı öne çıkarmanızı tavsiye ederiz. Robadan kısa abiye bir elbiseyle çok şık olabilirsiniz. Sizin için doğru abiye ve nişanlık modelini bulmak için (“Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” ) başlıklı makalemize göz atmanızda fayda var.

Abiye ve Nişanlık Ne Renk Olmalı?

Nişan töreninizde ya da bir davette giyineceğiniz kıyafetin rengine karar verirken mekan özelliklerini göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin yemyeşil bir kır bahçesi içinde nişan töreni yapmayı düşünüyorsanız ipek tül kumaştan, A kesim, yırtmaçlı bir beyaz abiye göz alıcı görünmenizi sağlayabilir. Görünümünüzü romantik bukleler ve çiçekli bir taçla tamamlayabilirsiniz. Abiye ve nişanlık renginizi kusurlarınızı gizleyecek şekilde de seçebilirsiniz. Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz siyah abiye tercih ederek bir illüzyon yaratabilirsiniz ya da dikdörtgen bir vücudunuz varsa bel bölgesinde yanları siyah renkli olan ve vücudu kum saati biçiminde gösteren elbiselere yönelebilirsiniz.

Manisa’da nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine ulaşmak istiyorsanız, bu sayfadan faydalanabilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm soruları giderebilirsiniz.