Kocaeli Abiye ve Nişanlık

Kocaeli nişanlık moda evlerini tek sayfada incele, beğendiğin modeller için fiyat teklifi al ve Düğün.com indirimleri ile nişanlığına kolayca kavuş!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Abiye ve nişan elbisesi seçiminizi yaparken organizasyon mekanından yola çıkabilirsiniz. Yemyeşil kır bahçesinde bir organizasyona katılacaksanız yırtmaçlı A kesim uçuşan tül kumaştan tasarlanan uzun abiye elbiseler güzel bir seçim olabilir. Böyle bir organizasyonda belden oturtmalı, yaka bölgesinde tüy ve üç boyutlu çiçek işlemeleri ile hareketlendirilmiş mini elbise deneyebilirsiniz. “Kısa Abiye Modelleri” ( ) isimli galerimizi inceleyerek farklı tarzlardan fikir edinebilirsiniz. Balo salonunda bir nişan töreni yapmayı düşünüyorsanız prenses kesim, tok kumaştan nişanlık abiye modelleri arasında bir tercih yapabilirsiniz. Deniz kenarında bir davette ise kısa abiye elbiseler, uçuşan kumaştan uzun tasarımlar deneyebileceğiniz modellerden. Eğer deniz kenarında bir nişan yapacaksanız beyaz abiye modelleri arasından hareketli, ipek tül etekli bir nişanlık seçerek çok şık olabilirsiniz.

Vücuda Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Abiye ve nişan kıyafeti seçiminizi yaparken vücut tipinizi göz önünde bulundurursanız ortaya göz alıcı sonuçların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü ancak vücut tipinizle uyumlu bir elbise sizi en iyi şekilde gösterebilir. Dikdörtgen vücut tipine sahipseniz vücudunuzu kıvrımlı gösterecek modellere yönelmelisiniz. Örneğin derin V yakalar sizin için biçilmiş kaftan. Geniş basenlerinizden şikayetçiyseniz eğer A kesim ya da belden oturtmalı abiye çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgiyi “Vücudunuz En Uygun Nişanlık Tarzı” ( ) başlıklı makalemizden edinebilirsiniz.

Kocaeli’deki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfada sıralayabilir, istedikleriniz ile iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifleri alarak abiye elbiseler ve fiyatları hakkında fikir edinmek için acele edin.