Aile Arasında Eğlenin: İzmir'deki Küçük Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:01 dakika

15.08.2022

İzmir’de kendi aranızda nişan yapabileceğiniz bir mekan mı arıyorsun? O zaman liste ayağına geldi, desene! İzmir’de küçük nişan mekanları arayanlara gelsin bu yazı. Buyursunlar.

İzmir Küçük Nişan Mekanları

1-Red Green Hotel

Nişan yemeği mekanları İzmir’de çok sayıda mevcut. Bunlardan biri Karşıyaka’da yer alan Red Green Hotel ! Şehir merkezinde, sade ve şık konseptleriyle hizmet sunuyorlar. Işık, ses ve sahne ekipmanlarını kendileri kuruyorlar ve eşsiz bir deneyim geçirmenizi sağlıyorlar.

Davetli Kapasitesi:50'den az

Red Green Hotel

2- Tagi Event

Tagi Event, İzmir Balçova nişan mekanları arasında fiyatları, şık tasarımı ve aile organizasyonlarına uygunluğu ile öne çıkıyor. Firma, bu özel günlerinde çiftlerin istediği tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde yerine getirebiliyor. Mekanın süslemeleri, masa ve sandalye giydirmeleri, ışıklandırmalar gibi tüm hizmetlerde tecrübeli bir ekip hizmet veriyor.

Davetli Kapasitesi: 50-100 kişi

Tagi Event

Tagi Event

Tagi Event

Firmayı İncele

3- Swiss Event

İzmir nişan yerlerinden Swiss Event, Narlıdere’de yer alıyor. Nişan süslemeleri konusunda oldukça başarılı olan mekanın ahşap tasarımı, farklı ışıklandırmalarla daha etkileyici bir hale gelebiliyor. Çiftlerin taleplerine göre özenle hazırladıkları masalarla güzel bir ambiyans yaratılabiliyor.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Swiss Event

Swiss Event

Swiss Event

Firmayı İncele

4- Tashmahal Butik Otel

İzmir küçük nişan mekanlarından Tasmahal Butik Otel, Çeşme’de yer alıyor. Mekan, Alaçatı’nın tarihi dokusundan faydalanarak tasarlanmış bir yapıya sahip. Ayrıca konak, 150 yıldan fazla bir tarihe sahip. Otele girdiğin andan itibaren karşına bir bahçe çıkıyor. Bu bahçede 80-85 kişiye kadar davetli çağırabileceğin organizasyonları gerçekleştirebiliyorsun.

Davetli Kapasitesi: 50-100 kişi

Tashmahal Butik Otel

5- Born's Cafe

İzmir’de nişan için kafe arayan çiftlere Born’s Cafe’yi önereceğiz. Mekan, Bornova’da yer alıyor. Ahşap detaylara yer verilerek mekanda güzel bir konsept oluşturulmuş. Ayrıca sandalyelerin yerine koltukların kullanılması da rahatlık açısından önemli bir detay. Kafenin şefleri, Türk ve dünya mutfağından birçok lezzete imza atıyorlar.

Davetli Kapasitesi: 50-100 kişi

Born's Cafe

6- Fehmi Bey Butik Otel

İzmir butik nişan mekanlarından Fehmi Bey Otel de Çeşme’de yer alıyor. Bu yapı da Alaçatı’nın taş evlerinden esinlenerek yapılmış. Organizasyonlar, otelin bahçesinde düzenleniyor. Bahçede bir de havuz var. Hem tarihi görünümlü bir yapının yanında hem havuz başında hem de yeşil alanların üzerinde nişan yapma imkanın bulunuyor.

Davetli Kapasitesi: 50-100 kişi

Fehmi Bey Butik Otel

7- Eski Bahçe Kafe

İzmir’de nişan yapılacak kafeler bir diğeri de Eski Bahçe! Kafe, Buca’da yer alıyor. Eski bir konağın bahçesinde nişan töreni yapmak isteyen çiftler burayı çok sevecek. Burada, ahşaplarla donatılmış, rustik konseptte nişan törenleri düzenliyorlar. Hasır servis tabakları, tüllerle süslenen sandalyeler ve daha birçok süsleme çeşidine yer veriyorlar.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Eski Bahçe Kafe

8- PereMere Alaçatı

İzmir nişan salonlarından birine sahip olan PereMere Otel, Alaçatı’da konumlanmış. Organizasyonlarda; canlı müziğinden ışıklandırmasına, süslemesinden mutfağına kadar her detayı büyük bir özenle planlıyorlar. Mekanın; nişan törenleri için modern tasarıma sahip 50 kişilik kapalı salonu ve 50 kişi kapasiteli havuz başı alanı bulunuyor.

Davetli Kapasitesi: 100 kişi

PereMere Alaçatı

9- Deli Dolu

Balçova’nın popüler mekanlarından biri olan Deli Dolu, kapalı ve açık iki alana sahip. Bu alanları birbirinden farklı konseptlerle süslüyorlar. Nişan törenleri için genelde açık alan kullanılıyor. Açık alanlarında birbirinden güzel fotoğraf köşeleri oluşturuyorlar. Bu köşeler sayesinde çiftler, unutamayacakları fotoğraflara sahip oluyor.

Davetli Kapasitesi: 200 kişi

Deli Dolu

Deli Dolu

Deli Dolu

Firmayı İncele

10- Taş Köprü Cafe & Restaurant

Taş Köprü Cafe & Restaurant, Ödemiş'te yer alıyor. Yıllardır organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar. Mekanın, ağaçların arasında bir organizasyon alanı bulunuyor. Masalarda konsepte uygun aksesuarlar kullanıyorlar. Suplalar, servis takımları ve kadehler ile organizasyonlar için süslemeler yapıyorlar. Dilersen rengarenk örtüler ile de konsept çalışmaları yapabiliyorlar.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Taş Köprü Cafe Restaurant

Senin için araştırıp, eleyip, beğendiğimiz İzmir küçük nişan mekanları bunlardı. Dilersen İzmir’deki tüm nişan mekanlarını inceleyebilir, hoşuna gidenlerden fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Bütçe Dostu İzmir Nişan Mekanları

İzmir'de Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

İzmir’de Nişan Yapılacak Cafeler

İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanları Firmaları

Söz, Nişan Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap