Red Green Hotel

0232 335 53 48

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Red Green Hotel - Söz, Nişan Mekanları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 25
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 25

Red Green Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
150-200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
50-100 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisimiz Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisimiz Yoktur

Red Green Hotel Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı

Red Green Hotel Özellikler

Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi yok
Hayır
Boş mekan kiralama
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering Firması Getirme İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Red Green Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel


Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Red Green Hotel Hakkında

2020 yılında açılan otelimiz İzmir Karşıyaka nişan mekanları içinde hizmet vermeye devam ediyor. Red Green Hotel’de butik otel konseptiyle faaliyet gösteriyor ve çiftlerimize söz törenlerini gerçekleştirebilecekleri samimi bir ortam sunuyoruz. Nişanınızı veya söz töreninizi düzenleyebileceğiniz sıcak bir aile işletmesi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Mekanımızın öne çıkan özellikleri arasında geniş menüsü de yer alıyor.

Davet Alanları

Red Green Hotel’de 1 adet kapalı davet alanı bulunuyor. Kapalı salonumuza 50 kişiye kadar misafir davet edebilir, sevdiklerinizle beraber nişanınızı kutlayabilirsiniz. Davet alanımız otelimizin 5. katında kapılarını açıyor ve çiftlere şehir manzarasını yukarıdan izleme olanağı sunuyor. Kapalı davet alanımızın sevilen özelliklerinden birisi de yüksek tavanlı, havadar bir mimariye sahip olması.

Dekorasyon

Red Green Hotel’de salonumuzu beyaz ağırlıklı olacak şekilde dekore ettik. Misafirlerinizi ağırlamak için 2 veya 4 kişilik masalardan faydalanıyoruz. Masalarımız kare biçimli olmakla beraber çiftin talebine uygun bir şekilde oturma düzeni hazırlanabiliyor. Masalarımıza bej renkli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Mekan dekorasyonu konusundaysa anlaşmalı dekorasyon firmamızdan yardım alıyor ve çiftlerin istedikleri süslemeleri hayata geçiriyoruz.

Hizmetler

Red Green Hotel Karşıyaka bünyesinde çiftlerimize demo masa hazırlama hizmeti sunuyoruz. Davet alanımızda klima ve havalandırmanın yanı sıra ışık ve ses sistemleri de mevcut. Bununla beraber eğlenceli nişan ve söz törenleri için DJ imkanını da sağlıyoruz. Gelin odası da mekanımızda sizi bekliyor. İkram edilecek menüleri kendimiz hazırlıyor ve servis ediyoruz.

Yiyecek / İçecek

Otelimizde menülerin içeriğini çiftin isteğine göre belirliyor ve çifte menüyü deneme fırsatı tanıyoruz. Hazırlayabildiğimiz menüler arasında ev yemekleri, beyaz etli yemekler, kırmızı etli lezzetler ve fast food alternatifleri yer alıyor. Servise başlangıçla giriş yapıyor ve ara sıcak servisiyle devam ediyoruz. Ara sıcakların ardından ana yemekler geliyor ve servis tatlıyla sonlanıyor. Ayrıca meyve servisi de yapabiliyoruz.

İzmir Karşıyaka Red Green Hotel kolay ulaşılabilir konumuyla ve aile ortamı sunan samimi atmosferiyle dikkat çekiyor. Mekanımız mutlak misafir memnuniyeti vizyonuyla çalışıyor ve çiftlere yüksek kalitede süreklilik vaat ediyor. Otelimizle erken anlaşma yaparak veya peşin ödeme yöntemini seçerek kolaylıklardan faydalanabilir, dilerseniz hafta içi rezervasyonlarına özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bize sayfadaki telefon numarasından veya ‘’Fiyat Teklifi’’ formundan ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0232 335 53 48
  • Adres:

    BAHRİYE ÜÇOK MAHALLESİ 1766 SOKAK NO:7 KARŞIYAKA -İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.