Tuzla Sosyal Tesislerde Düğün

İstanbul, Tuzla'da düğün yapılabilecek sosyal tesisler ve öğretmenevleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
Düğününü İstanbul’un anadolu yakasındaki Tuzla’da yapacaksan ve düğün mekanı için ayırdığın bütçe çok da fazla değil ise düğününü sosyal tesislerde yapmak akıllıca bir karar olacaktır. Sosyal tesisler otellerin ya da düğün salonlarının tüm imkanlarına sahip olmalarına karşın maliyet olarak çok daha düşüktürler. Anadolu yakasının en önemli ilçelerinden biri olan Tuzla’nın Mimarsinan, Aydınlı, Akfırat, İstasyon ya da Orhanlı semtlerinde ulaşım genelde rahattır. Ancak dikkat etmelisin ki, misafirlerin avrupa yakasından geleceklerse biraz zorluk çekebilirler. Düğünün için seçeceğin sosyal tesis otobüs, metrobüs vs. gibi ulaşım yollarına da yakın olmalı. Eğer hala seçmediysen listedeki mekanlar arasından beğendiğin bir sosyal tesis bulup fiyat teklifi alabilirsin.