Beylikdüzü'nde Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesislerde düğün yapmak isteyen çiftler için Beylikdüzü’nün en iyi sosyal tesislerini listeledik. İstediğin firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi

Beylikdüzü

Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi

2012 yılında beri mutlu çiftlerimiz için masalsı düğünler tasarlıyoruz… Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi’nde kaliteli hizmet anlayışımızla sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz....

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

42 5 6 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Evlilik hazırlıkları birçok masrafı da beraberinde getiriyor. Düğün harcamaları da şüphesiz ki bu harcamaların başında geliyor. Eğer düğün bütçen konusunda ihtiyatlı davranıyorsan avantajlı fiyatlarla düğün yapabileceğin sosyal tesisleri incelemende fayda var. Üstelik firma profil sayfalarını inceleyerek ekstra indirimler konusunda da bilgi edinebilirsin. İstanbul, Avrupa Yakası'nda, Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren, öğretmenevi gibi sosyal tesisleri bulabileceğin buradan mekanlara ulaşman oldukça kolay. İlçenin Yakuplu ve Cumhuriyet gibi merkez mahallelerinde bulunan işletmeler sayesinde hayalinde düğünü mekan fiyatı konusunda endişe etmeden gerçekleştirmen mümkün. Mekanların hizmet içeriklerini, kapasitelerini, fiyat aralıklarını ve fotoğraflarını kolayca bulabileceğin gibi merak ettiğin detaylar için de iletişime geçebilirsin. Ücretsiz bir şekilde sana özel fiyat tekliflerini alabileceğini unutma.