Düğününüzü Farklı Bir Şehirde Planlayacaksanız

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:15 dakika

29.06.2020

Düğün organizasyonu zaten yeterince meşakkatli diye düşünüyor hele bir de başka bir şehirde düğün yapmak imkansız mı diyorsunuz? Uzaktan düğün planlama düşündüğünüz kadar zor olmayabilir. Şehir dışından düğün planlamayı düşünüyorsanız ama cesaret edemiyorsanız bu yazı sizin için!

farkli_sehirde

Düğün.com Araçlarını Kullanın!

Düğün.com sizler için birçok faydalı araç sunuyor. Sektörü uzaktan takip edebileceğiniz düğün firmaları sayfası, sizin için her şeyi planlayan bir Ajandam Aracı, cüzdanınızın koruyucusu Bütçem Aracı ve daha niceleri... Düğün.com’un size sunduğu bütün avantajlardan yararlanmak için sadece ücretsiz üye olmanız yeterli!

Düğün Yerindeki Tanıdıklara Ulaşın

Düğününüzün yapılacağı yerdeki bir arkadaş ya da akrabanızdan yardım isteyebilirsiniz. Özellikle ilk gençlik hayallerini gerçekleştirmek için sabırsızlanan bekar arkadaşlarınız bu iş için kesin gönüllü olacaklardır. Onlar sizin için araştırma yaparken siz de ince detayları ve başka şeyleri planlayabilirsiniz.

Profesyonel Destek Alın

Düğününüzü yapacağınız şehirdeki yakınlarınız yardımınıza elbette koşacaktır; fakat nihayetinde herkesin bir işi ve hayatı var. Düğün organize etmek ciddi bir mesai gerektiren bir iş. Dolayısıyla siz başka bir şehirde olsanız bile düğününüzün olacağı şehirde bir düğün asistanı ile anlaşın. Düğün mekanınızdan organizasyon şirketinize, gelin arabanızdan düğün müziğinize her şeyi sizin için araştırıp raporlasın. Bir düğün asistanı ile her şey ne kadar kolay olacak göreceksiniz!

Olabildiğince Çok Seçenek İnceleyin

Düğününüzü organize ederken elinizden geldiğince çok düğün mekanı, gelinlikçi, davetiye ve nikah şekeri firması, organizasyon firması seçeneğini değerlendirin. Düğününüzü yapacağınız şehirdeki tüm seçenekleri incelediğinizden emin olun. Her zaman daha güzeli ve daha makul bütçelisi bir yerlerde vardır. İşte siz onu yakalayın!

Mutlaka Ziyaret Edin

Düğün mekanınızı ve mümkünse birlikte çalışacağınız diğer firmaları düğünden önce mutlaka ziyaret edin. Yüz yüze iletişimi bir kere bile olsa sağladığınızda kafanızdaki şüphelerden kurtulacak ve daha doğru kararlar alacaksınız. Kendinizi açık bir şekilde ifade eder, karşıdakinin de niyetini anlarsanız düğün gecenizin kusursuz geçmesi için hiç bir engel kalmayacaktır.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

selen

Düğün Tarihi: 22.10.2014


artık işleri çok kolaylaştırdılar kendi şehrinizde düğün yapmakla hiçbir farkı sakın korkmayın