Üsküdar Evlendirme Dairesi

Üsküdar Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

EVLENMEK İÇİN BAŞVURUDA BULUNAN ÇİFTLERDEN İSTENEN BELGELER:
1-NÜFUS CÜZDANLARI ASLI VE İKİŞER ADET FOTOKOPİSİ
Resimli, son(10) yıl içerisinde değiştirilmiş, son medeni duruma dair bilgileri içerir, okunaklı T.C. Kimliği.(Başka bir kimlikle başvuru yapılmaz)
2-RESİM
Son 6 (altı) ay içerisinde çekilmiş, cepheden, inkılap kanunlarına uygun olarak, baş açık (Bayanlarda alın, çene ve yüz tamamen görünmek kaydıyla baş örtülü olabilir),...
AYRINTILARI OKU 

İletişim

Yetkili kişi.

Yetkili Kisi

  • Adres: Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Şemsi Paşa Cad. Harem Sahil Yolu. No:2


Yorumlar (5)

B&M

BURCU & MUSTAFA

Düğün Tarihi: 24.10.2015

Başta tlefonla bilgilendirme kısmında üslupları çok naif olmasına karşın sağlık ocağı ile ortak dil birliğinde olamamalıyla beni ilk başta kafakarışıklığına sürüklemişlerdi.Ancak işlemlerin kısa sürmesi konusundaki yapıcı tavırları kendilerini affettirdi. Belediyeye... Devamını Okuyun 


Ek

Ekrem

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Görsellik olarak güzel bir mekandı gelin odası da oldukça konforluydu küçük bir yer değildi. Salonu da beğendik bizim sayımıza göre de gayet uygundu yaklaşık 500 kişiydik. Dikkatimi çeken olumsuz bir şey olmadı fotoğrafçı dışında birde takı takılırken çok karmaşa oldu.


KÜBRA

Düğün Tarihi: 26.07.2015

Oldukça geniş bir salondu bizim sayımız 400 ün üstünde olmasına rağmen rahatlıkla sığabildik. Bunu dışında ulaşımı biraz zordu otopark sorunu vs. vardı. Ama ulaşım sıkıntısından baska bır sorunu yoktu mekanın gelın ve damat odası nıkah salonu hersey güzeldi.


bu

burcu

Düğün Tarihi: 12.10.2014

sade ve şık abartısı olmayan ve kalabalık ortamdan kaçılacak yerlerin buluması mükemmel


ol

olcay

Düğün Tarihi: 13.09.2014

Yetkililerin ilgisinden memnun kaldım gayet ilgiliydiler.


YORUM EKLE
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size Daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.