Oteller Konya

Hotel Balıkçılar

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Balıkçılar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hotel Balıkçılar Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hotel Balıkçılar Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Hotel Balıkçılar Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Balıkçılar düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Balıkçılar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Balıkçılar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hotel Balıkçılar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Balıkçılar 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hotel Balıkçılar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Balıkçılar düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hotel Balıkçılar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Balıkçılar düğün dışında baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, açılışlar, piknik, doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hotel Balıkçılar Hakkında

Türkiye’nin yüz ölçümü en büyük şehri olan Konya’da üstün hizmet anlayışı ve geleneksel Türk misafirperverliğini sunduğumuz Balıkçılar Hotel, Mevlana Türbesinin tam karşısında yer alıyor. Hava alanına 12 km, otogara 8 km uzaklıkta. 51 oda, 102 yatak kapasitesi ve 3 süit odaya sahibiz. Bütün odalarımızda özel banyo direkt telefon, uygu sistemli televizyon gibi bir otel içerisinde bulunması gereken her şey mevcut.

Otelimiz de 650 kişilik bir kapasiteye sahip 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör gibi bir toplantı için olması gereken her ekipman mevcut. Bunun dışında 200 kişilik kapalı ve 200 kişilik açık bir restorana sahibiz. Her damak tadına hitap eden restoranımız da A’La carte hizmet de veriliyor. Zengin dünya mutfaklarından da benzersiz tatlar sunduğumuz otelimizde özel tatları buluyorsunuz.

En büyük salonumuz olan 250 kişilik olan Balo Salonumuz özel gün ve davetlerinizi paylaşmak için sizi bekliyor. Yemekli olan davetleriniz için ona göre bir düzen ayarlayıp misafirlerinizi karşılıyoruz. Oldukça profesyonel bir hizmetin verildiği otelimizde hiçbir konu hakkında endişe etmiyorsunuz. Beyaz renk ağırlıklı balo salonumuzda dilediğiniz renklerde süslemelerle farklılıklar yaratıyorsunuz. Hem kalite hem lezzeti bir arada bularak gün sonunda mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Düğün gibi önemli bir organizasyonun değerini oldukça biliyor ve ona göre bir hizmet veriyoruz.

Böyle bir düğün için Balıkçılar Otel Konya fiyatlarını merak ediyor, hizmet içeriğinin ayrıntısını öğrenmek istiyorsunuz. Hatta gelip otelimizi ziyaret etmek, balo salonumuzu görmek istiyorsunuz. Merak etmeyin. Yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçtikten sonra salonumuzu da otelimizi de görmeniz için zaten biz sizi davet ediyoruz. Yüz yüze konuşarak aldığımız kararlar doğrultusunda hayalinizdeki otel düğününü gerçekleştiriyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mevlana Karşısı No:2 Karatay/Konya

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Balıkçılar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.