Hotel Balıkçılar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hotel Balıkçılar
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hotel Balıkçılar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hotel Balıkçılar Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hotel Balıkçılar Sık Sorulan Sorular

Hotel Balıkçılar düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Balıkçılar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Balıkçılar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hotel Balıkçılar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Balıkçılar 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hotel Balıkçılar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Balıkçılar düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hotel Balıkçılar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Balıkçılar düğün dışında baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, açılışlar, piknik, doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hotel Balıkçılar Hakkında

Türkiye’nin yüz ölçümü en büyük şehri olan Konya’da üstün hizmet anlayışı ve geleneksel Türk misafirperverliğini sunduğumuz Balıkçılar Hotel, Mevlana Türbesinin tam karşısında yer alıyor. Hava alanına 12 km, otogara 8 km uzaklıkta. 51 oda, 102 yatak kapasitesi ve 3 süit odaya sahibiz. Bütün odalarımızda özel banyo direkt telefon, uygu sistemli televizyon gibi bir otel içerisinde bulunması gereken her şey mevcut.

Otelimiz de 650 kişilik bir kapasiteye sahip 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör gibi bir toplantı için olması gereken her ekipman mevcut. Bunun dışında 200 kişilik kapalı ve 200 kişilik açık bir restorana sahibiz. Her damak tadına hitap eden restoranımız da A’La carte hizmet de veriliyor. Zengin dünya mutfaklarından da benzersiz tatlar sunduğumuz otelimizde özel tatları buluyorsunuz.

En büyük salonumuz olan 250 kişilik olan Balo Salonumuz özel gün ve davetlerinizi paylaşmak için sizi bekliyor. Yemekli olan davetleriniz için ona göre bir düzen ayarlayıp misafirlerinizi karşılıyoruz. Oldukça profesyonel bir hizmetin verildiği otelimizde hiçbir konu hakkında endişe etmiyorsunuz. Beyaz renk ağırlıklı balo salonumuzda dilediğiniz renklerde süslemelerle farklılıklar yaratıyorsunuz. Hem kalite hem lezzeti bir arada bularak gün sonunda mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Düğün gibi önemli bir organizasyonun değerini oldukça biliyor ve ona göre bir hizmet veriyoruz.

Böyle bir düğün için Balıkçılar Otel Konya fiyatlarını merak ediyor, hizmet içeriğinin ayrıntısını öğrenmek istiyorsunuz. Hatta gelip otelimizi ziyaret etmek, balo salonumuzu görmek istiyorsunuz. Merak etmeyin. Yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçtikten sonra salonumuzu da otelimizi de görmeniz için zaten biz sizi davet ediyoruz. Yüz yüze konuşarak aldığımız kararlar doğrultusunda hayalinizdeki otel düğününü gerçekleştiriyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mevlana Karşısı No:2 Karatay/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hotel Balıkçılar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.