Nikah Sonrası Yemeği Manisa

Boğaziçi Restoran

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boğaziçi Restoran Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Boğaziçi Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Boğaziçi Restoran Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Boğaziçi Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Boğaziçi Restoran düğün fiyatları ne kadar?

Boğaziçi Restoran düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Boğaziçi Restoran düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Boğaziçi Restoran kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boğaziçi Restoran 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Boğaziçi Restoran düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boğaziçi Restoran düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Boğaziçi Restoran düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boğaziçi Restoran düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, kına, nişan, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Boğaziçi Restoran Hakkında

Sahip olduğumuz tecrübeler ve yılların birikimi ile restoran sektöründe varlık göstermeye devam ediyoruz. Kocaman ve artık aile gibi olmuş işini severek yapan bir ekip ile birlikte yürüttüğümüz restoranımız lezzeti ve konuk ağırlama biçimi ile hemşerilerimiz tarafından çok seviliyor. Bu sebeple çokça tercih ediliyor ve ziyaret ediliyor. Manisa’nın Alaşehir ilçesinde bulunan Boğaziçi Restoran’ımız hem ilçemizin hem de ilimizin ve hatta şehre ziyarete gelmiş insanların bile uğrak yeri oluyor.

Hâl böyle olunca sadece sıradan bir yemek yeme amacı ile gelmenin dışında daha özel durumlarda da misafirlerimiz tarafından tercih ediliyoruz. Düğün dernek faaliyetlerimiz haricinde başka bir etkinlik daha var ki o da nikâh sonrası yemek davetleri. Hâlihazırda sahip olduğumuz büyük organizasyonlara ev sahipliği yapma yetimiz ile bu tarz davetlerin de üstesinden rahatlıkla gelebiliyoruz.

Boğaziçi Saika Restaurant olarak size mevsimsel ve hava koşulu durumlarının uygunluğuna göre farklı davet alanı seçenekleri sunabiliriz. Açık havada kalabalık bir nikâh sonrası kutlaması yapmak isterseniz terasımızdaki kır bahçesinde sizi ağırlayabiliriz. Burası yüksek konumu itibari ile harika bir manzaraya da sahip. Mevsim şartları elvermezse veya siz kapalı alanda olmayı tercih ederseniz de restoranımızın iç kısmında size özel bir alan ayırabiliriz.

Restoranımızda a la carte olarak Türk mutfağı ağırlıklı bir menü ile servis veriyoruz. Ancak bahsettiğimiz gibi toplu organizasyonlarda çiftimizin istekleri doğrultusunda özel ve set menüler de hazırlayabiliyoruz elbette. Eğer menüden seçim yapmak yerine damak zevkiniz eve bütçenize uygun bir yemek daveti istiyorsanız bu konuda size yardımcı oluruz. Ana yemek, ara sıcak, meze, salata, çorba, tatlı ve meyve başlıkları ile bir içerik hazırlayabileceğimiz gibi bunlar içerisinde ekleme ve çıkarmalar yapabiliriz. Dilerseniz alkollü içeceklerimizi de sınırlı veya sınırsız biçimde menünüze dâhil edebilirsiniz.

Sayfada bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  KÜLTÜR TAKSİM EVLERİ NO:4 Ilıca Mahallesi 45600 Alaşehir/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Boğaziçi Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.