Açmenya Restaurant & Bar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Açmenya Restaurant & Bar - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Açmenya Restaurant & Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Açmenya Restaurant & Bar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Açmenya Restaurant & Bar Sık Sorulan Sorular

Açmenya Restaurant & Bar düğün fiyatları ne kadar?

Açmenya Restaurant & Bar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Açmenya Restaurant & Bar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Açmenya Restaurant & Bar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Açmenya Restaurant & Bar 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Açmenya Restaurant & Bar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Açmenya Restaurant & Bar düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Açmenya Restaurant & Bar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Açmenya Restaurant & Bar düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, kına, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Açmenya Restaurant & Bar Hakkında

Nikâh sonrası yemeği organizasyonlarınıza Açmenya Restaurant Kıbrıs’ta ev sahipliği yapmak istiyoruz. Tecrübeli, güler yüzlü, pozitif enerjili ve en önemlisi titiz ekibimizle özel günlerinizi anlamlı kılmak için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Açık ve kapalı alanlarımızın bulunduğu restoranımız son derece modern bir görünüme sahiptir. Bu alanlar sayesinde dilediğiniz mevsimde etkinliğinizi planlayıp düzenleyebilirsiniz. Bahçe bölümümüz 200 kişilik kapasiteye kapalı alanımız ise 300 kişilik kapasiteye sahip. Nikâhınızdan sonra davetinize katılacak kişi sayısına göre tercih ettiğiniz alanda oturma düzeni oluşturuyoruz. Dilerseniz hoş aksesuarlar kullanarak mekânımızı dekore ediyoruz. Davetiniz boyunca keyifli vakit geçirmeniz için müzisyen ekibimiz sevdiğiniz şarkılardan oluşan müzikleri çalıyor. Restoranımızda geçireceğiniz özel anları geleceğinize bırakacağınız hoş hatıralara dönüştürmek için profesyonel olarak hizmet veren fotoğrafçılarla anlaşabilirsiniz. Açmenya Restaurant menü seçenekleri ile de başınızı döndürüyoruz. Temizliğe çok önem verip dikkatli hareket ettiğimiz mutfağımızda, taze ürünler kullanarak hazırladığımız birbirinden lezzetli yemeklerimizi denemek için restoranımıza önceden gelebilirsiniz. Davetlilerinizin ve sizin damak zevkinize göre özel bir menüyü beraber oluşturabiliriz. Yemek davetiniz boyunca sizi bekletmeden servisimizi gerçekleştirdiğimizi de belirtmeden geçmeyelim.

Etkinliğinize katılacak çocuklu aileler için de harika bir sürprizimiz var. Özel olarak tasarladığımız çocuk oyun alanlarımız ile etkinliğiniz boyunca hem aileler hem de çocuklar eğlenceli vakit geçirecek. Tüm bunların yanı sıra araç kiralama hizmeti talebiniz olursa bunu da memnuniyetle karşılıyoruz.

Peki, restoranımızın sunduğu bu birbirinden güzel hizmet için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bize ulaşmanız için çok basit bir yöntem anlatacağız. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Açmenya Restaurant ile kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Riverside Yolu Şht. Ercan Yedinci Sok. Alsancak Kıbrıs/ Girne

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Açmenya Restaurant & Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.