Keyf-i Sefa Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Keyf-i Sefa Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Keyf-i Sefa Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Keyf-i Sefa Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Keyf-i Sefa Restaurant Sık Sorulan Sorular

Keyf-i Sefa Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Keyf-i Sefa Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Keyf-i Sefa Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Keyf-i Sefa Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Keyf-i Sefa Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Keyf-i Sefa Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Keyf-i Sefa Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Keyf-i Sefa Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Keyf-i Sefa Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Keyf-i Sefa Restaurant Hakkında

Kıbrıs’ta ailenizle ve arkadaşlarınızla özel günlerinizi kutlamak adına eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Keyfi Sefa Meyhane Kıbrıs olarak yaklaşık on yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek istediğiniz gibi bir gün geçirebilmeniz için gerekli olan ortamı sizlere sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Meyhane kültürünün gerekliliklerine sahibiz. Alışılagelmişin dışında farklı konseptimizle farklı bir gün geçirebileceksiniz. Nikah sonrası yemeği, nişan kutlamaları, doğum günleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve kutlamalara da ev sahipliği yapıyoruz.


Açık ve kapalı alanımızda her mevsim rahatlıkla sizleri ağırlayabiliyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerine sahibiz. Özellikle açık alanımızda ışıklandırmalarımızla birlikte farklı bir hava kattık. Eşsiz bir ortamda kutlamalarını gerçekleştirebiliyorsunuz.


Özel gün organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Eşinizle birlikte baş başa yapacağınız kutlamalar için ayrı bir alanda masa hazırlayabiliyoruz. Sevdiklerinizle birlikte kalabalık olacağınız kutlamalar için ise uzun masalar hazırlıyoruz. Gece boyunca hoş sohbetler yapacağınız bir alanda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarıyla birlikte dilediğiniz ambiyansı yaratabiliyoruz. Sizin de kendi anlaşmış olduğunuz firma varsa uyum içinde çalışabiliyoruz. Mekanımızın etrafında yer alan ağaçlar kendinizi doğal bir alanda hissetmenize yardımcı oluyor. Masalarımızda kullandığımız saksıda çiçeklerle bu doğal ortamı tamamlamış oluyoruz.


Et ve balık olmak üzere ana yemekler sunuyoruz. Mekanımızın en büyük özelliği ise et ve balıklarımızı mangalda servis ediyoruz. Böylelikle gece boyunca yemeklerinizi sıcaklığı kaybolmuyor. Usta aşçılarımızla Kıbrıs’a özel lezzetleri özenle hazırlıyor.


Eğer siz de özel gün ve kutlamalarınız için Kıbrıs’ta meyhane arıyorsanız yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karaoğlanoğlu 9932 Kyrenia, Kyrenia, Cyprus

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Keyf-i Sefa Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.