Ömerli Meyhane

E-posta Gönder

  • Lefkoşa, Kıbrıs.

Kapasite Bilgileri

Ömerli Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Ömerli Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ömerli Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ömerli Meyhane Sık Sorulan Sorular

Ömerli Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Ömerli Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Ömerli Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Ömerli Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ömerli Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ömerli Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ömerli Meyhane düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Ömerli Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ömerli Meyhane düğün dışında bayi toplantısı, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ömerli Meyhane Hakkında

2002 yılında hizmete açılmış olan Ömerli Meyhanesi Gönyeli’de “muhabbet meyhanesi” denilince ilk akla gelen meyhanelerden bir tanesi oluyor.

Bu yüzden meyhanemiz; dost meclisinin kurulduğu, bolca sohbet ve eğlencenin olduğu bir gecede nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için biçilmiş kaftan! Organizasyon sorumlumuza davetli sayınız ve istekleriniz hakkında bilgi verdiğiniz görüşmelerin ardından hazırlıklarımız da başlıyor.

İlk olarak mevsime ve davetli sayınıza göre açık ya da kapalı alanımızı tercih ediyoruz. Masa düzenini oluşturan ekibimiz her davetiniz için farklı bir atmosfer yaratmayı tercih ediyor. Şıklığı ile dikkat çeken mekanımız aslında; sıcak ve samimi ortamı ile sevginizi kazanıyor! Zarif detaylar, servis takımları, kadehler ile süslenen masalarınız ziyafetleriniz sırasında konuklarınızı ağırlamak için hazır hale getiriyoruz…

Davet menüleriniz için isterseniz bizim konuklarımızın genel olarak tercih ettiği standart menülerimizi tercih edebilirsiniz. Arzu ederseniz farklı menüler için de görüşmeler düzenleyebiliriz. Kalabalık bir davet için özellikle önceden karar vererek hazırlıklar yapmaya özen gösteriyoruz. Çünkü meze ve ara sıcaklarımızı günlük olarak hazırlıyoruz. Başlangıç olarak konuklarınıza ikram sunumları da yapıyoruz. Sırası ile sunduğumuz ara sıcak sevişlerimiz; döş, hellim, mumbar, pide arası pastırma, sucuk gibi alternatiflerden oluşuyor. En sevilen lezzetlerimiz arasında yer alan şiş kebabımızı denemenizi de tavsiye ederiz.

Gece boyunca dostlarınız ile sohbetlerinize hafif müzik de eşlik ediyor. Şarkılar ile bölünen sohbet, keyif içerisinde kadehler kalkarken devam ediyor. Biz de huzurlu bir atmosferde; nikah sonrası yemek, yıl dönümü ve kutlamalarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Siz de Ömerli Meyhane iletişimi için; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri alabilir, görüşmeler de talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.