Nikah Sonrası Yemeği Kıbrıs

Ambiance Restaurant

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ambiance Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Ambiance Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ambiance Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı

Ambiance Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ambiance Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Ambiance Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Ambiance Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Ambiance Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ambiance Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ambiance Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ambiance Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Ambiance Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ambiance Restaurant düğün dışında nişan, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ambiance Restaurant Hakkında

2004 yılında kurduğumuz ve günümüzde hala bilfiil faaliyet gösteren The Ambiance Restaurant Girne Karaoğlanoğlu’nda bulunuyor. Gerek semtimizin nezihliği gerek ise konumumuzun güzelliği ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. 15 yılı aşkın bir süredir burada harika işlere imza attık ve şimdiye dek sayısını bile hatırlayamadığımız çoklukta misafir ağırladık. Elde ettiğimiz başarılar sayesinde her yıl büyüyerek varlığımızı sürdürmeye devam ettik. Şimdiye sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyim azımsanamayacak bir dereceye ve kapasiteye ulaştı fakat biz bunun rehavetine asla kapılmadık. Her yıl kendimizi yenileyerek ve sürekli öğrenerek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için kabiliyetlerimizi geliştirmeye devam ettik ve ediyoruz da.

The Ambiance Restaurant olarak büyük bir kadro ile çalışıyoruz ve eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Ekibimizin tamamı eğitimli ve deneyimli profesyonellerden oluşuyor. Üstelik işlerini severek ve güler yüzlülük ile yapıyorlar, bu sayede konuklarımızı memnun ediyoruz. Restoranımızda özel gün ve geceler için toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Doğum günü kutlamalarından tutun da bekârlığa veda gecelerine kadar birçok etkinliği düzenliyoruz. Fakat yine de bizim için en özel olanı her zaman düğün organizasyonlarıdır. Birbirini seven bir çiftin dünya evine girmesine şahitlik etmek ve onlara kusursuz bir düğün organize etmek paha biçilemez. Hayallerinizde düğünü sizinle birlikte yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gerek iskelemiz gerek ise çim alanımızda size dilediğiniz konseptte bir düğün düzeni oluşturabiliriz. Yaklaşık 300 kişilik bir düğün organizasyonunun zorlanmadan üstesinden gelebiliyoruz. Üstelik kokteyl düzeninde bir davet için bu sayı rahatlıkla 500’ün dahi üstüne çıkabilir. Tüm sevdiklerinizi çağırıp en mutlu gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Dört bir yanı deniz ile çevrili bir sahil düğünü istiyorsanız The Ambiance Restaurant son derece uygun bir seçenek. Yemekli ve kokteyl düğünleri için özenle oluşturulmuş menülerimiz var ve dilediğiniz şekilde bunlar üzerinde değişlikler de yapabiliriz.

Yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Uçurtma Sokak, No:20, Karaoğlanoğlu, Girne / Kuzey Kıbrıs

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.