Müzik Kocaeli

Güneş Sahne Sanatları

 • Min. Fiyat
  10.000 TL'den az

Güneş Sahne Sanatları Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Güneş Sahne Sanatları Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Dini/Tasavvuf

Güneş Sahne Sanatları Sıkça Sorulan Sorular

Güneş Sahne Sanatları düğün müziği fiyatları ne kadar?

Güneş Sahne Sanatları düğün müziği minimum fiyatı 5.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Güneş Sahne Sanatları fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Güneş Sahne Sanatları fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Güneş Sahne Sanatları performans süresi ne kadar?

Güneş Sahne Sanatları performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Güneş Sahne Sanatları performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Güneş Sahne Sanatları performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Güneş Sahne Sanatları ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Güneş Sahne Sanatları ile 6 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Güneş Sahne Sanatları hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Güneş Sahne Sanatları sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, baby shower, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Güneş Sahne Sanatları kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Güneş Sahne Sanatları düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Güneş Sahne Sanatları şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Güneş Sahne Sanatları şehir dışında hizmet veriyor.

Güneş Sahne Sanatları hangi ek hizmetleri sunuyor?

Güneş Sahne Sanatları şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, dans grupları, şehir dışında hizmet".

Güneş Sahne Sanatları Hakkında

Kocaeli düğün orkestra kategorisinde düğününüze eğlence ve coşku katacak Güneş Sahne Sanatları, 15 yıldır sektörün içinde yer alarak birçok başarıya imza atmış deneyimli bir firma olarak öne çıkıyor. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektördeki kalitemizi ve güvenilirliğimizi kanıtlıyor.Çiftler, memnuniyetle bizimle çalışmaya karar veriyor çünkü müzik grubumuzla ilgili övgü dolu tavsiyelerle karşılaşıyorlar.

Deneyim

Derince Belediyesi Halk Oyunları Gecesi'nde gerçekleşen etkinliklerin ışık, ses ve sahne sistemleri düzenlemelerini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu özel gecede, 20 kişilik büyük ve deneyimli ekibimiz, profesyonel hizmetleriyle etkinliğin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağladı. Ses, ışık ve sahne düzenlemelerindeki tecrübemizle etkinlik atmosferini zenginleştirdik, katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunmak için işimizi tutkuyla gerçekleştirdik.

Hizmetler

Etkileyici müzikal deneyimler sunan geniş bir yelpazeye sahibiz. Profesyonel orkestra, dinamik DJ performansları, eğlenceli trio müziği, canlı bando performansları, enerjik perküsyon gösterileri, göz alıcı şovlar, geleneksel fasıl grubu ve coşkulu davul zurna ekipleri ile etkinliklerinize renk katıyoruz. Her bir grup, özel etkinliklerinizdeki müzik zevkine ve atmosfere uygun bir performans sunmak için yetenekli ve deneyimli müzisyenlerden oluşuyor. Sizin için unutulmaz anlar yaratıyor Kocaeli canlı müzik piyasasında coşkuyla anılıyoruz.

Müzik Türleri

Geleneksel ve duygusal müziğin birleşimini sunan geniş repertuvarımız içinde yöresel müzikler, tasavvuf ve ilahi gibi özel kategorileri bulabilirsiniz. Yöresel müzikler, kültürünüzü ve kökeninizi yansıtarak dinleyicilere özgün bir müzik keyfi sunar. Tasavvuf müziği, derin anlamlar taşıyan melodileri ve sözleriyle dinleyicilere manevi bir yolculuk yaşatırken, ilahiler ise ruhsal bir atmosfer oluşturarak duygusal bir yönelim sağlar. Her biri, etkinliğinizin özel niteliklerini ve beklentilerini karşılamak için özenle seçilmiş repertuvarlarla performans sergiler.

Ek Hizmetler

Etkinliklerinizi daha da özel kılmak için kişiye özel şarkı listeleri oluşturma konusunda size yardımcı olmanın yanı sıra ses, ışık ve sahne sistemleri ile ilgili tüm detayları eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Sahne düzenlemesi ve gerekli ekipmanların temini konusunda da profesyonel destek sunuyoruz. Ayrıca organizasyonlarınıza renk katmak adına halk oyunları, zeybek ve Latin dansları gibi özel dans gruplarını da sağlıyoruz. Etkinliğinizin her yönüyle kusursuz ve unutulmaz olması için sanatımızın her dalını ortaya koyuyoruz.

Çiftlere özel dönemsel avantajlar sunarak unutulmaz anların bir adım ötesine geçiyoruz. Ödeme konusunda kolaylık sağlamak için sadece havale ve nakit yöntemleriyle işlem yapıyoruz. Sloganımız ise etkinliklerinizdeki hayallerinizi gerçeğe dönüştürme taahhüdümüzü yansıtıyor: "Hayal edin, biz canlandıralım." Her detayı özenle planlayarak etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için buradayız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 28 39
 • Adres:

  Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Güneş Sahne Sanatları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.