Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

Balıkesir’de düğününüz için müzik ihtiyacınızı gidereceğiniz en tecrübeli ve en profesyonel orkestralardan biri olan Tepecik Senfoni Orkestrası, uzman kadrosu ve en iyi ekipmanlarıyla düğününüzü kusursuza dönüştürmek için sabırsızlanıyor!

2009 yılında kurulan ekibimiz, sanatçı kimliğiyle adından sıkça söz ettiren, sektörde çalıştığı büyük yerler ve aldığı eğitimler sayesinde kalitesini ispatlamış müzisyenlerden oluşuyor. Geniş repertuvarımız ile gece boyunca tüm istek şarkılarınızı eksiksiz bir şekilde çalabiliyoruz. Samimiyetimiz ve güler yüzümüz ile mutluluğunuza ortak olmak ve düğününüzü güzelleştirmek istiyoruz.

Çiftlerimizin en önemli günlerinde yanlarında oluyoruz. Düğün, gala, davet, açılış, doğum günü, mezuniyet ve bunun gibi pek çok gün için en az sizin kadar hassasiyet gösteriyoruz. En güzel kıyafetlerimizi giyiyor, en yeni ekipmanlarımızı yanımıza alıyor ve uzun süre hafızalardan çıkmayacak bugüne hazırlanmaya başlıyoruz. Gecenin sonunda tüm konuklarınızın tek bir şey hatırlayacağından eminiz; “Ne kadar eğlendik!”

Kalitemiz, işimizi ciddiyetle yapmamız ama aynı zamanda eğlenceden de hiçbir şekilde geri kalmamamız sayesinde Balıkesir düğün orkestralarından farklılık gösteriyor, çiftlerin aklına gelen ilk müzik gruplarından biri oluyoruz.

Ekibimizde bulunan özel yeteneklere sahip ve farklı enstrümantaller çalabilen müzisyenlerimiz sayesinde konseptiniz ne olursa olsun düğünlerinizde istediğiniz hizmeti verebiliyoruz. İsterseniz bir fasıl grubu oluşturabiliyor, isterseniz pop orkestramızı isterseniz de Türk Halk Müziği grubumuzu geceniz için hazır hale getirebiliyoruz. Tepecik Senfoni Orkestrası olarak her tarzdan müzik ihtiyacınıza yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizimle en az 1.5 ay öncesinden iletişime geçerseniz tüm bu imkânlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Birçok farklı organizasyonda aktif olarak rol aldığımız için herhangi bir mağduriyet yaşamamanızı istiyoruz. Bu yüzden biz de bu süreçte hazırlıklarımızı tamamlıyor, gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Bu önemli günlerinizi en az sizin kadar düşünen bir orkestranın desteğini almak ve gecenizi ölümsüzleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ömer Tütüncü

 • Adres: Balıkesir merkez

Tepecik Senfoni Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!