Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

Tepecik Senfoni Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Tepecik Senfoni Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tepecik Senfoni Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Balıkesir’de düğününüz için müzik ihtiyacınızı gidereceğiniz en tecrübeli ve en profesyonel orkestralardan biri olan Tepecik Senfoni Orkestrası, uzman kadrosu ve en iyi ekipmanlarıyla düğününüzü kusursuza dönüştürmek için sabırsızlanıyor!

2009 yılında kurulan ekibimiz, sanatçı kimliğiyle adından sıkça söz ettiren, sektörde çalıştığı büyük yerler ve aldığı eğitimler sayesinde kalitesini ispatlamış müzisyenlerden oluşuyor. Geniş repertuvarımız ile gece boyunca tüm istek şarkılarınızı eksiksiz bir şekilde çalabiliyoruz. Samimiyetimiz ve güler yüzümüz ile mutluluğunuza ortak olmak ve düğününüzü güzelleştirmek istiyoruz.

Çiftlerimizin en önemli günlerinde yanlarında oluyoruz. Düğün, gala, davet, açılış, doğum günü, mezuniyet ve bunun gibi pek çok gün için en az sizin kadar hassasiyet gösteriyoruz. En güzel kıyafetlerimizi giyiyor, en yeni ekipmanlarımızı yanımıza alıyor ve uzun süre hafızalardan çıkmayacak bugüne hazırlanmaya başlıyoruz. Gecenin sonunda tüm konuklarınızın tek bir şey hatırlayacağından eminiz; “Ne kadar eğlendik!”

Kalitemiz, işimizi ciddiyetle yapmamız ama aynı zamanda eğlenceden de hiçbir şekilde geri kalmamamız sayesinde Balıkesir düğün orkestralarından farklılık gösteriyor, çiftlerin aklına gelen ilk müzik gruplarından biri oluyoruz.

Ekibimizde bulunan özel yeteneklere sahip ve farklı enstrümantaller çalabilen müzisyenlerimiz sayesinde konseptiniz ne olursa olsun düğünlerinizde istediğiniz hizmeti verebiliyoruz. İsterseniz bir fasıl grubu oluşturabiliyor, isterseniz pop orkestramızı isterseniz de Türk Halk Müziği grubumuzu geceniz için hazır hale getirebiliyoruz. Tepecik Senfoni Orkestrası olarak her tarzdan müzik ihtiyacınıza yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizimle en az 1.5 ay öncesinden iletişime geçerseniz tüm bu imkânlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Birçok farklı organizasyonda aktif olarak rol aldığımız için herhangi bir mağduriyet yaşamamanızı istiyoruz. Bu yüzden biz de bu süreçte hazırlıklarımızı tamamlıyor, gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Bu önemli günlerinizi en az sizin kadar düşünen bir orkestranın desteğini almak ve gecenizi ölümsüzleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.