Halil Özkıral ve Orkestrası

E-posta Gönder

Halil Özkıral ve Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Halil Özkıral ve Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman

Halil Özkıral ve Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Halil Özkıral ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Halil Özkıral ve Orkestrası Hakkında

Düğününüzde sıradan ve klişe müzik repertuvarlarından çok daha iyisini hak ettiğinize inanıyorsanız, Halil Özkıral ve Orkestrası olarak Balıkesir’de size hizmet vermeye hazırız.

Türkiye’nin pek çok ilinde sahne alan bir orkestrayız. Sempatikliğimiz ve sesimizin güzelliği dillere destan. İçinde müzik olan tüm organizasyonlara memnuniyetle katılım sağlıyoruz. Mutlu anlarınızı renklendiriyor, sahne şovlarımızla unutulmaz bir gece yaşamanıza aracı oluyoruz. Size özel hazırladığımız düğün repertuvarımızla organizasyonunuz düşlediğiniz gibi geçiyor. Elimizdeki tüm imkanları sizi memnun etmek için kullanıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek, müzik listenizi oluşturuyoruz. Düğününüzde sadece en sevdiğiniz şarkıları çalıyoruz. Dönemin popüler parçalarına da taleplerinize göre listeniz içerisinde yer veriyoruz. Tamamen sizin mutluluğunuzu düşünüyoruz. Bu nedenle planlama aşamasında titiz bir şekilde çalışıyoruz. Ekibimizin yeteneği ve enerjisi sizi ve konuklarınızı gece boyu eğlendirecek.

Bugüne kadar çok sayıda başarılı işe imza attık. Aldığımız olumlu geri dönüşlerle gurur duyuyoruz. Elde ettiğimiz tüm deneyimleri bir sonraki düğüne yansıtıyor, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Sadece size değil konuklarınızın da zevklerine hitap etmeye çalışıyoruz. Düğün esnasında gelen istek parça taleplerini memnuniyetle kabul ediyoruz. İşimizi dürüst ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Sahne, ses ve ışıklandırma sistemlerinin kurulumu konusunda gereken tüm ekipmana sahibiz. Eğer düğün salonunuz bu ekipmanların temininde sıkıntı yaşarsa duruma müdahale ederek gereken desteği verebiliriz. Sahnede şık kıyafetlerle yer alıyoruz. Görsel açıdan sizi tatmin edecek bir görüntü oluşturuyoruz. Aklınızda bulunan tüm konuları, görüşmemiz esnasında netleştiriyoruz.

Siz de Balıkesir’de düğün yapacak bir çiftseniz Balıkesir düğün orkestrası Halil Özkıral ve ekibini davetinizde tercih edebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.