Çukurova Düğün Müziği Firmaları

Çukurova'daki tüm düğün müziği firmaları Düğün.com'da!

Powerband
28
36
Powerband

6 yorum

Çukurova

Düğününüzde dinamik, eğlenceli ve zengin repertuvarı olan bir orkestranın sahne almasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Powerband olarak 2016 yılından bu yana Adana düğün müzik grupları...

Min. Fiyat
20.000-25.000 TL
Özellikler
Ekipman
Hediye
Diamond Orkestra
20
8
Diamond Orkestra

7 yorum

Çukurova

Düğün davetinde akıllardan silinmeyecek bir müzik ziyafeti yaşamak isteyenler Diamond Orkestra’yı tercih ediyor. 18 yılı aşkın bir süredir sahnedeyiz ve muhteşem performanslarımız sayesinde en...

Min. Fiyat
25.000 TL'den fazla
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet
Grup Armoni
33
9
Grup Armoni

13 yorum

Çukurova

 • 8. yıl
 • Düğün, kokteyl ve tüm özel davetlerinizde bir müzik şöleni yaşamak istiyorsanız, Grup Armoni ekibi olarak enerjik ve renkli kadromuzla çiftlerimize ve misafirlerine kaliteli bir müzik organizasyon...

  Min. Fiyat
  20.000-25.000 TL
  Özellikler
  Şehir Dışında Hizmet

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Çukurova’daki Düğün Müziği Firmaları

  Çiftler, en unutulmaz günlerinden olan düğünleri için birçok ayrıntıya özen gösteriyor. Müzik de düğün eğlencelerinin vazgeçilmez bir unsuru olduğundan organizasyonunuzda sahne alacak sanatçıları kendiniz seçmek isteyebilirsiniz. Bunun için Çukurova’daki düğün müziği firmalarından yardım alabilirsiniz. Sundukları profesyonel müzik hizmeti sayesinde davetinizin başından sonuna kadar zevkine hitap şarkıları seslendiriyorlar.

  Orkestralar ile görüşmek ve hizmetleri hakkında bilgi almak için ilçenin merkezindeki Reşatbey, Toros, Karslılar Yurt ve Huzurevleri mahallelerinde yer alan firmalara göz atabilirsiniz. Adana’daki bazı firmalar, isimlerini daha önce düğün yapmış olan çiftlerden duyabileceğiniz kadar ünlü! Ayrıca buradaki hemen her orkestranın hem teknik ekipman hem de müzikal anlamda ihtiyacınızı karşılayacağını söyleyebiliriz.

  Çukurova düğün müzisyenleri, geniş bir repertuvara sahip olmalarıyla biliniyorlar. Bu sayede çiftler ve davetlileri farklı tarzlardaki parçalar eşliğinde dans pistinin tozunu attırabiliyorlar! Son teknoloji ekipmanlar sayesinde sevdiğiniz şarkıların kalitesinden şüphe etmenize gerek kalmıyor. Siz de Çukurova’daki düğün müziği firmalarından destek alarak hem düğününüzün havasına uygun hem de zevkinizi yansıtan parçalarla eğlenebilirsiniz.

  Çukurova düğün orkestraları sadece seslendirdikleri şarkılarla değil, sahne performanslarıyla da dikkat çekiyor! Şık ve birbirleriyle uyumlu şekilde giyiniyor; sahnedeki samimi halleri ile düğününüze keyifli bir hava katıyorlar. Ayrıca kına geceleri, söz ve nişan törenleri, partiler, kokteyl davetleri ve kurumsal etkinlikler gibi farklı organizasyonlarda da faaliyet gösterdiklerinden her türlü konsepte açık oluyorlar.

  Çukurova Düğün Müziği Firmalarının Fiyatları

  Adana düğün müziği firmaları arasında farklı alternatiflere yer veren Çukurova’da düğün orkestra fiyatlarını incelediğimizde, makul fiyatlılardan yüksek maliyetlilere kadar geniş bir yelpazenin mevcut olduğunu görüyoruz. Her firma kendine özgü bir ücretlendirme politikası uyguluyor. Ödeyeceğiniz toplam rakamı belirlemek için bazı faktörlere dikkat ediyorlar. Örneğin; yaz aylarında başlangıç fiyatları bir tık daha yüksek olabiliyor.

  Düğünlere talebin azaldığı kış mevsiminde orkestra kiralamak istediğinizde, kampanyalı fiyatlarla karşılaşma olasılığınız çok yüksek. Düğün orkestra fiyatları Çukurova’da hizmetin kalitesi ve çeşitliliğine göre de artıp azalıyor. Müzisyen ve enstrümanın yanı sıra; dans ekibi, sahne dekoru, görüntü ve jeneratör sistemleri gibi imkanlar da sunan firmaların hizmet paketleri için ortalamanın üzerinde bir ücret ödeyebilirsiniz.

  Özel hizmetlerden ekstra olarak yararlanmak istediğinizde ise ek ücret talep ediyorlar. Çukurova’da orkestra kiralamanın maliyeti, kaç kişilik bir grupla anlaştığınıza bağlı olarak değişiyor. Trio gibi daha küçük gruplarla anlaşmanız halinde, 8 veya 12 kişilik orkestralara göre çok daha makul fiyatlar söz konusu oluyor. Kullanılan enstrüman sayısına ekleme yapmayı düşünüyorsanız, ayrıca bir bütçe hazırlamalısınız.

  Performans süresi ne kadar uzarsa, ödeyeceğiniz tutar da bir o kadar artıyor. Eğer sadece 1 saat sürecek bir karşılama/kokteyl grubu kiralayacaksanız, fiyatlar daha uygun oluyor. Çukurova’daki düğün müziği firmasıyla şehir dışındaki bir organizasyon için anlaşmayı planlıyorsanız, lojistik masraflarını düşünmelisiniz. Hem sanatçıların hem de teknik ekipmanların ulaşımını sağlamak için daha fazla ücret ödeyebilirsiniz.

  Çukurova’da Düğün Müziği Firmaları Çiftlere Hangi Hizmetleri Sunuyor?

  Ruhun gıdası olan müziği özel anlarınıza eşlik etmesi için bir iş kolu haline getiren firmaların, organizasyonunuz için birçok imkanı sağladığından emin olabilirsiniz. Birçok düğün orkestrası Çukurova’da birbirinden farklı performans türleri için hizmet veriyor. Bu türler arasında sıklıkla; farklı büyüklüklerde orkestralar, davul/perküsyon, DJ, bando takımı, trio müzik ekipleri ve solo enstrüman yer alıyor.

  Genellikle Türkçe pop, oyun havaları ve halaylara yer verilse de farklı dillerde şarkılar seslendirebilen müzisyenlere sahip firmalar da Çukurova’da mevcut. Örneğin; romantik ilk dansınız için aşıklar şehri Paris’ten ilham alınan Fransızca bir parça tercih edebilirsiniz. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve diğer dillerdeki şarkıları da repertuvarlarına ekleyebiliyorlar. Arşivlerinde olmayan şarkı istekleriniz için özel hazırlık yapıyorlar.

  Organizasyon esnasında ses kalitesinde sorun olmaması için kendi son teknoloji ekipmanları ile çalışıyorlar. Düğün alanınızda truss sistemlerinden ışıklandırmalara kadar çeşitli kurulumlar yapabiliyorlar. Dilerseniz, firmaların iş ortakları arasında yer alan dans ekipleriyle de anlaşabilirsiniz. Sahne alacak orkestrada çeşitli enstrüman kombinasyonları yapabiliyorlar. Böylece zevkinize hitap eden müzikleri dinleyebiliyorsunuz.

  Çukurova’da Düğün Orkestraları Arasından Seçim Yapmanın İncelikleri

  Çukurova düğün müziği firmalarında yer alan orkestraların hangi müzik türlerini çaldıklarını ve nasıl hizmetler verdiklerini öğrenmek için firma profillerini inceleyebilirsiniz. Sayfa üzerindeki filtreleme araçları size en uygun olan orkestraları bulma konusunda yardımcı oluyor! Almak istediğiniz sahne hizmeti hakkındaki detaylı bilgileri formlar aracılığıyla firmalara ulaştırabilir; ücretsiz fiyat tekliflerinizi hemen alabilirsiniz!

  Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

  Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler