100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
Şehitkamil
Topkapı Sarayı
50 - 150 Kişi
100 - 200 TL
50 - 250 Kişi
100 - 200 TL
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
200 - 1500 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün yemeği vermek için deneyimli ahçılara ve servis elemanlarına sahip bir restoran seçmek, pek çok çiftin tercihi olabiliyor. Bu sayede, hoş müzikler eşliğinde, fazla gürültülü olmayan bir ortamda sevdikleriniz ile birlikte lezzetli yemekler yiyerek, keyifli sohbetler edebilirsiniz. Ancak anlaştığınız restoran ile müzik yayınının akşam kaça kadar olabileceğini ve restoranın ne kadar açık kalabileceği konularını baştan netleştirmenizi öneririz.

Yemekli düğün mekanları arasında yer alan bir restoranda konuklarınızı ağırlayacaksanız, onların damak zevkini göz önünde bulundurarak menü seçimini yapmanızı öneririz. Bu konuda davetlilerinizin yaş ortalaması sizin için bir ipucu olabilir. Örneğin daha çok arkadaş çevrenizin katılacağı, genç sayısının fazla olduğu bir düğünde, aperatif yiyecekleri, ara sıcakları ve içecekleri daha zengin tutabilirsiniz. Daha çok akrabalarınızın katılacağı, yaş ortalamasının daha yüksek olduğu bir düğün yemeğinde ise geleneksel Gaziantep mutfağından örnekler sunacağınız bir menü seçebilirsiniz.

Menüyü belirlerken, yemekleri alternatifli sunarsanız, farklı damak zevklerine sahip konuklarınıza da hitap etmiş olabilirsiniz. Örneğin ana yemekte hem sebze hem et seçeneği sunmanızı öneririz. Anlaşmadan önce restoran sahibine yemekleri test edip edemeyeceğinizi mutlaka sorun. Bu sayede hem konuklarınıza ikram edeceğiniz yemeklerin lezzetini test etmiş hem de müstakbel eşinizle düğün hazırlıklarınızın arasına hoş bir es vermiş olursunuz.

Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla kolayca, restoran restoran gezmeden Gaziantep yemekli düğün fiyatları hakkında araştırma yapabilir, şehrinizdeki firmaları listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz restorandan ücretsiz fiyat teklifi almak bu sayede kolaylaşır.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Gaziantep Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular