Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün yemeği vermek için deneyimli ahçılara ve servis elemanlarına sahip bir restoran seçmek, pek çok çiftin tercihi olabiliyor. Bu sayede, hoş müzikler eşliğinde, fazla gürültülü olmayan bir ortamda sevdikleriniz ile birlikte lezzetli yemekler yiyerek, keyifli sohbetler edebilirsiniz. Ancak anlaştığınız restoran ile müzik yayınının akşam kaça kadar olabileceğini ve restoranın ne kadar açık kalabileceği konularını baştan netleştirmenizi öneririz.

Yemekli düğün mekanları arasında yer alan bir restoranda konuklarınızı ağırlayacaksanız, onların damak zevkini göz önünde bulundurarak menü seçimini yapmanızı öneririz. Bu konuda davetlilerinizin yaş ortalaması sizin için bir ipucu olabilir. Örneğin daha çok arkadaş çevrenizin katılacağı, genç sayısının fazla olduğu bir düğünde, aperatif yiyecekleri, ara sıcakları ve içecekleri daha zengin tutabilirsiniz. Daha çok akrabalarınızın katılacağı, yaş ortalamasının daha yüksek olduğu bir düğün yemeğinde ise geleneksel Gaziantep mutfağından örnekler sunacağınız bir menü seçebilirsiniz.

Menüyü belirlerken, yemekleri alternatifli sunarsanız, farklı damak zevklerine sahip konuklarınıza da hitap etmiş olabilirsiniz. Örneğin ana yemekte hem sebze hem et seçeneği sunmanızı öneririz. Anlaşmadan önce restoran sahibine yemekleri test edip edemeyeceğinizi mutlaka sorun. Bu sayede hem konuklarınıza ikram edeceğiniz yemeklerin lezzetini test etmiş hem de müstakbel eşinizle düğün hazırlıklarınızın arasına hoş bir es vermiş olursunuz.

Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla kolayca, restoran restoran gezmeden Gaziantep yemekli düğün fiyatları hakkında araştırma yapabilir, şehrinizdeki firmaları listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz restorandan ücretsiz fiyat teklifi almak bu sayede kolaylaşır.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Gaziantep Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Gaziantep restoranlar fiyatları ne kadar?
  Gaziantep restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 131 TL'den başlamaktadır. Gaziantep şehrinde ortalama düğün kapasitesi 300 kişidir. Gaziantep restoranlar toplam fiyatı ortalama 39.300 TL'dir. Gaziantep restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Gaziantep Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Gaziantep Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Şehitkamil 391 150 TL 58.650 TL
  Şahinbey 162 102 TL 16.524 TL
 • Gaziantep restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Gaziantep şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 1 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 5 restoran vardır.