Çeft Cafe Restaurant Düğün Salonu*

Çeft Cafe Restaurant Düğün Salonu
Çeft Düğün Salonu, özel günlerinizde vereceğiniz davetlere Keçiören Ankara'da ev sahipliği yapıyor. Mekan Gökçek Parkı içerisinde bulunmakta. Ulaşımı toplu taşıma ve kendi araçlarıyla gelmek isteyenler için gayet kolay. İşletme bünyesinde otopark mevcut. Parkın en tepe noktasında olmasından ötürü parka ve şehre hakim, panaromik bir manzarası var. Davet alanının özelliklerine değinecek olursak ilk olarak oldukça geniş olmasından bahsetmemiz gerekli. İç mekan, bir terasla desteklenerek 500 civarı davetliyle yemekli bir düğün yapmanıza olanak tanıyor. Düğün için gerekli olan, pist, ses ve ışık sistemleri mekan hizmeti dahilinde sunulmakla birlikte, yemekler de mekan imkanları dahilinde sağlanıyor. Düğününüzü böylesine güzel bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsanız kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
SİNAN Düğün Tarihi: 15/08/2015

500 kişilik bir organizasyondu. Gayet güzel bir yerdi. Dayımın da düğünü orada oldu. Düğün yapmak çok zor olduğu için kendim düğün yapmayı düşünmüyorum. Mekan ferah bir mekandı, kolonsuz olması, pistin geniş olması, ayrıca güzeldi. Tavsiye ederim.

Süleyman Düğün Tarihi: 09/08/2015

Kapalı bir mekan, tercih sebebim hizmet kalitesi ve görsellik, masa düzeni, süslemeler gayet güzel, mekan olarak her yeri cam olması basık olmaması ferah ve geniş olması ilgimi çekti, personellerden çok memnun kaldım, ikramlı bir organizasyondu ayrıca ikramlar gayet taze ve kaliteliydi, orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım, mekan olarak muhteşem bir mekan, personellerden çok memnun kaldım, kaliteli bir mekan.

YA yağmur Düğün Tarihi: 01/08/2015

500 kişilik yemekli organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. mekan kolonsuz ve pist olarak genişti. dolayısıyla konuklarım rahat ve eşit şekilde pisti görebilme şansına sahip oldular. masa düzenlemesi süslemeler ve görseller göze hitap ediyordu. yetkili ve çalışanlar gayet ilgili ve nazikti. memnun kaldım tavsiye ederim.

İL İlhan Düğün Tarihi: 28/07/2015

300 kişilik yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim, yemeklerinden, hizmetlerinden memnun kaldık, mekan görsel olarak oldukça göze hitap edecek kadar şık ve hoştu, mekanın müzikleri olsun pist alanının büyüklüğü bizlere yeterli geldi, eğlenceli geçti düğünümüz, mekan ulaşımı olarakta, toplu taşıma ile ulaşımı rahat, merkezi yerde, otoparka da sahip bir mekan.

AL ali Düğün Tarihi: 26/04/2015

550 kişlik ikramlı bir düğün yaptık, tatlarına çok bakamadım ben sadece su içtim o an heyecandan.konuklarım memnun kaldı ama . mekanın görselliği güzeldi. çevresi açık çatı tarafı kapalıydı. pist alanı bizim için yeterliydi. mekanın otoparkı vardı, ulaşımda sorun yaşanmadı .

HA hande Düğün Tarihi: 04/04/2015

Şöyle söyleyebilirim, nişanımı gerçekleştirdiğim mekanla burası arasında karşılaştırma yapınca, buranın yemeklerinden, hizmetinden, güler yüzünden çok memnun kaldım.

HA hatice Düğün Tarihi: 07/09/2014

Çok güzel bir mekandı servisi çok güzeldi gelenlerde çok memnun kaldı bizzat bizimle tek tek ilgilendiler.Çok hava dar bir mekandı her taraf camlarla doluydu.Garsonlar sanki yemeğe gitmişiz gibi tek tek ilgilendiler bütün şsteklerimizi yerine getirdiler fiyatıda gayet uygundu tercih sebeblerim bu doğrultudaydı çok memnun kaldım.

gökçe Düğün Tarihi: 06/09/2014

Burayı ben çok beğendim tüm ankarayı gören panaromik manzarası bulunuyor mekan tepede kalıyor bu sebeplede her yer net görünüyor. Görevlilerin hizmeti mekanın yemeklerinin lezzeti gerçekten çok güzeldi. Ulaşım misafirlerimiz açısındanda çok kolaydı ve mekanın otopark vardı. Gelin odasında her ayrıntı düşünülmüştü. Koşturmacada kayınvalidemin eşarbı kırıştı odada bulunan ütü ile eşarbını ütüledik. Bu ince ayrıntılara dikkat etmeleride bizim için çok önemliydi. Kimse bizden bahşiş isteyip rahatsızlık vermedi. Ayrıca mekanın fiyatıda uygundu. Yaşadığım bölgeye lokasyon olarak en uygun yerdi. Ben Elazığlıyım ve düğünüme davul zurna getirilmesini istemiştim görştüğüm bazı yerler buna izin vermemişti ancak burada olumlu yanıt aldım. Düğünümüz tam istediğimiz gibi geçti çok memnun olarak düğünümüzü bitirmiştik.

filiz Düğün Tarihi: 03/09/2014

Çok memnun kaldım çevreme de tavsiye ediyorum . Çok nezih ve şık bir mekan . Hizmet süperdi.Servis hızlıydı .

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Çeft Cafe Restaurant Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Çeft Cafe Restaurant Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap