Natürköy

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Natürköy
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Natürköy Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Natürköy Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında Orman içinde
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Göl manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Natürköy Sık Sorulan Sorular

Natürköy düğün fiyatları ne kadar?

Natürköy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Natürköy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Natürköy kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Natürköy 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Natürköy düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Natürköy düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Natürköy düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Natürköy düğün dışında doğum günü, açılışlar, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Natürköy Hakkında

Natürköy Sapanca’da doğanın içinde faaliyet gösteriyor! Vadinin tam ortasında bulunan Natürköy etrafındaki göletler ile dikkat çekiyor. Fakat daha detaylı olarak incelendiğinde ise bölgeye özgü mini canlıların da barındığı bir doğal yaşam parkı aslında…

Böylesi bir yaşam parkının merkezinde olmamız bize hem pek çok aktivitenin gerçekleştirildiği büyük ir alan sunuyor hem de Sapanca Natürköy seyir terası ile tüm bu güzellikler içerisinde ölümsüz anlar yaşayabileceğiniz bir ortam sunuyor…

Üstelik bu imkânı sunarken çiftlerimize kır düğün organizasyonlarını gerçekleştirmek için bir alternatif olurken, balayı, özel konuklarınızı ağırlamak gibi imkânları da beraberinde getiriyor.

Kır düğün alanımız doğanın içinde 1000 kişiye kadar konuklarınızı ağırlamanız için uygun büyüklüğe de sahip! Daha önceden görüşülerek sayının da belirlenmesi ile konuklarınızı burada ağırlayabiliyoruz.

Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız gibi az sayıda davetli ile gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınız için ise kapalı alanımız da bulunuyor. Yaklaşık 100 kişiye kadar konuklarınızı da böylece aile sıcaklığında ağırlama ihtimalimiz de bulunuyor.

Çiftlerimiz ile gerçekleştireceğimiz antlaşmalar doğrultusunda bungalovlarımızdan gelin odası olarak kullanabilirsiniz veya kır düğün organizasyonlarınızdan sonra balayınıza burada devam etmek ya da başlamak isterseniz bu konuda da çözümler üretmek için elimizden geleni yapabiliriz!

Gerek doğanın içerisinde kurulmuş mekânımız gerekse doğa çiftlerimize organizasyonları boyunca kusursuz bir fotoğraf çekim alanı olacaktır.

Yemekli organizasyonlarınız için detaylandırma yapmak gerekirse:

Aslında net bir şey söylemek istemeyiz. Çünkü çiftlerimizin tercihleri doğrultusunda menüler oluşturduğumuz için standartlara uygun kalmıyoruz çoğu zaman. Yine de standart menü isteyenler için bu konuda da menü seçeneklerimiz bulunuyor.

Kokteyl tarzı organizasyonlar tercih ederseniz bu konuda da yardımcı olabiliyoruz. Yemeksiz organizasyonlar veya pasta kesimleri de mümkün aslında seçeneklerimiz arasında.

Tabii ki en önemlisi çiftlerimizin özel organizasyonlarını gerçekleştirirken mutlu ve keyifli olması!

Natürköy olarak her aşamada bunun için çalışıyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz. Siz de bizimle iletişime geçmek veya fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mahmudiye Köyü, Dere içi Mahallesi, Natürköy, Sapanca- Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Natürköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.