Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu Sık Sorulan Sorular

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu Hakkında

Etkileyici bir atmosferde unutulmaz bir düğün töreni yaşamak istiyorsanız sizin için doğru adresin Sönmez Düğün Salonu olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Profesyonel olarak organizasyon sektöründe uzun yıllardır varlığımızı sürdürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet, parti, balo, mezuniyet, doğum günü ve davet gibi sayısız etkinliğe kapılarımızı sevgiyle açıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüterek daima en iyisi olmayı hedefliyoruz.

Peki nasıl bir salona sahibiz?
Öncelikle merkezi bir konumda olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kolay ulaşılabilir oluşumuzla siz ve davetlileriniz zorluk çekmeden salonumuza gelebilirsiniz. 500 ve 1000 kişilik 2 farklı mekân alternatifimizle davetli sayınıza uygun şekilde tercih yapabilirsiniz. Salon içerisinde bulunan kolonlarımızı LED ışıklı camlarla süsleyerek kaliteli bir ambiyans oluşturuyoruz. Geniş bir dans pistine sahip olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Dans pistimizin etrafına masa ve sandalyeleri çevreleyerek misafirleriniz için konforlu oturma alanları oluşturuyoruz. Şamdanlar, çiçek aranjmanları, tüller, şık masa ve sandalyelerle lüks bir görüntü elde ediyoruz. Nikâh masasını ise dans pistinin olduğu alanda en göz alıcı yere konumlandırmaktayız. Beyaz tül örtüler ve çiçeklerle süslediğimiz alanı özel olarak sizin zevkinize göre tasarlıyoruz. Yüksek tavanımızı ihtişamlı avizeler ve renkli LED ışıklarla aydınlatarak salon içerisinde ışıltılı bir atmosfer elde ediyoruz. 8000 metrekarelik otopark hizmetimizle konuklarınız araçlarını güvenle bize emanet edebilir. Her damak tadına uygun zengin içerikli menülerimizle tadı damağınızda kalacak yemekli davetlerinizi verebilirsiniz. Hayatınızın en anlamlı günü için bizi tercih etmenizi diliyor ve sizin her şeyi eksiksiz şekilde yapacağımıza inanıyoruz.

Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, düğün organizasyonlarımıza dair paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan mekân iletişim bilgileri ile bizimle kolaylıkla irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Sönmez Düğün Salonu Sakarya’ya ait iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Sakarbaba Caddesi, 42, 54200 Hacıoğlu, Sakarya, Türkiye

 • Nasıl gelinir?

  Şehir dışından gelecekler için şehir merkezine doğru ana cadde takip edilir. Battı çıktı ya girmeden sağa dönülünce 200 metre sonra solda yerimizi rahatlıkla bulabilirler Şehir içinden gelenler battı çıktıdan erenler istikametine girildiğinde (sakarbaba caddesi) 200 metre sonra solda ... er

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sönmez Düğün ve Toplantı Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.